Vyber krajinu: | Rumunsko |
a merci fain CIUPRIAN..sun vechiut in pm dar sincer nu am intrat niciodata in vreo cupa sau cv de genu...scz shi merci fain inca odata
nu e nicio problema. pe noi ne bucura intotdeauna oamenii noi, chiar si noi pe forum, nu neaparat in joc.
Atletic Videle, seria IV.11 / dacă trebuie să fac ceva special să mă înscriu vă rog să-mi comunicaţi şi mie
As Londra daca mai este loc. III.1 sper ca de Duminica II.1
e loc destul. ca tabloul sa fie complet ar fi nevoie de 180 de echipe, dar oricum competitia va incepe indiferent de numarul participantilor. imediat postez lista actualizata.
1. FC Politehnica Iasi 1.1
2. Concordia Chiajna (III.2)
3. fulgerul sf.ilie (II.3)
4. Gaz Metan 2 Medias 4.42
5. F.C.Tanaru Suseni 1.1
6. Invictus 2.1
7. akela 1.1
8. Turúl 2.4
9. Ice Dragons 1.1
10. AZUGAWATERS.RO 3.1
11. fcm targu-mures 2.4
12. Fotbal Club Xenzo 1.1
13. AS Ciutaci 1.1
14. Constanta Predators 1.1
15. El tanque sisley 3.15
16. Terra Berladensis 2.2
17. craiovaFC 2.4
18. F.C.DINAMO BARCELONA 2.2
19. Primavera Deva II.1
20. F.C. Ellaa 2.2
21. plaiesu 3.11
22. RapidBucuresti 3.11
23. F.C.DINAMO Bucuresti 1.1
24. FC UNGURIU 4.9
25. Giorgiana 3.10
26. F.C. Sportul Studentesc 2.4
27. Fc Bega Timisoara 3.14
28. Estrella Fc 1.1
29. FC Bogdan Pitesti 1.1
30. FC Petrolul Ploiesti 2.1
31. FC Surm Red White 3.9
32. Dinamo Taiteii
33. 12025, III 13
34. Turbo Stars FK 2.1
35. Fc rapid bucuresti 2.4
36. VENUS TRIAJ 3.6
37. Sport Club Arsenal 1.1
38. T-Bag FC 1.1
39. Fc Peakboys 3.6
40. Sebako (III.6)
41. F.C Tosain 3.16
42. Real Radaseni 3.3
43. Maersk Jakobstad 3.4
44. Progresul 3.4
45. Focsani FC III.5
46. UFC Rapid 3.11
47. ACS.INTER PITESTI (IV.4)
48. FC Steaua Bucharest (III.1)
49. Marge (III.9)
50. Children of Dune 1.1
51. FC Curtea de Arges 1.1
52. Mad Spiders (III.13)
53. FC Corvinul Hunedoara II 1
54. JuventusBoyFc 3.7
55. Arges Dragons (III.3)
56. ARADI VASAS FC 1.1
57. fc topo 1.1
58. Politehnica Iasi III.7
59. TiGrE 3.6
60. KARPATHIA FC (II.2)
61. F.C. BAIA MARE III.2
62. cubas 2.1
63. F.C. Werewolves (III.3)
64. F.C.Gef (III.8)
65. soimii rapid 2.2
66. Badfox 2.1
67. Cherry FC 3.12
68. Renovari-Instalatii Bucur 3.6
69. Stiinta Blue Lions (II.2)
70. LEII CONSTANTEI 2.4
71. Inter Tzarov (II.3)
72. Atomic Moisa.II.1
73. Csintalan Fc III.8
74. Muresul Maioresti 3.8
75. Constanta Jaguars 4.3
76. FC nivelbalans (III.2)
77. OLIMPIC PETROSANI 3.13
78. Carmen Bucuresti 3.1
79. TEXTIL 3.10
80. argestina 2.3
81. BAYERN SOMLYO 2.4
82. FC Iris Panzio II.2
83. Juventus Valeni III.8
84. STEAUA RED STAR 2.1
85. DANI SRL 3.2
86. AS Magna (IV.8)
87. FC Vizantea Alcool 3.2
88. danubius 3.6
89. Dinamo II Bucuresti 3.4
90. Dansky Team II.1
91. F.C. Universitatea Moshu 3.11
92. FC Sniro III.16
93. FC GORDON REDS III.1
94. CS Atletic Tonea 3.12
95. Avântul Crocodilu' 3.2
96. Fc Eagle's 86 3.1
97. FC Rapid Constanta 3.9
98. WEST WOLF UNITED 2.4
99. FC Giarmata Vii 3.3
100. Ac Rossoneri (III.12)
101. F.C. Arges (III.6)
102. FC Sepsi City(III.5)
103. FC Zoitza 2.3
104. Cs Zlatna 3.9
105. Jon Boys Craiova (II.2)
106. Rm. Valcea TIGERS III.7 viitor II.2
107. Totyoka 7T6 2.3
108. Craiova Maxima 1999 3.3
109. u. craiova 2.2
110. Flash Brasov 3.8
111. Heat Sibiu 2.4
112. FC AVANTUL 3.4
113. Fc Farul III.15
114. fc braila 3.5
115. F.C.BCS Pitesti 2.4
116. Vulturii Visinii 2.3
117. FCM Sohodol 4.24
118. Seklerburg Devils 3.5
119. bestia nerra 2.2
120. Steaua & Barcelona IV.26
121. ScorpionStar 4.2
122. Fotbal Falticeni 4.25
123. FC Vulpea 4.2
124. Sepciile Rosii 4.7
125. Furor 4.29
126. F.C Ciobanii 4.29
127. POLI TIM2 4.11
128. F.C Baia Sprie IV.1
129. Distors IV.3
130. pampam Radesti, 4.10
131. fc ozana 3.13
132. Steaua FC 4.5
133. FC Tg Mures II.1
134. UNIREA SALAJULUI 4.11
135. UF Dinamoflorin 4.4
136. F.C. BRAILA 4.5
137. BBB Ploiesti 4.21
138. CS PRAHOVA 1912 Ploiesti 4.8
139. Red Wings Bucuresti 3.2
140. FC rohamteknos 4.22
141. Sibiu (IV.8)
142. FC MiCro XIV (IV.7)
143. F.C. DINAMO RED WINGS 2.4
144. Fc Shadows 3.10
145. Stiinta Homoraciu III.14
146. narcomanii 3.8
147. U. Alba Iulia 4.3
148. Atletic Videle, seria IV.11
149. As Londra 3.1
2. Concordia Chiajna (III.2)
3. fulgerul sf.ilie (II.3)
4. Gaz Metan 2 Medias 4.42
5. F.C.Tanaru Suseni 1.1
6. Invictus 2.1
7. akela 1.1
8. Turúl 2.4
9. Ice Dragons 1.1
10. AZUGAWATERS.RO 3.1
11. fcm targu-mures 2.4
12. Fotbal Club Xenzo 1.1
13. AS Ciutaci 1.1
14. Constanta Predators 1.1
15. El tanque sisley 3.15
16. Terra Berladensis 2.2
17. craiovaFC 2.4
18. F.C.DINAMO BARCELONA 2.2
19. Primavera Deva II.1
20. F.C. Ellaa 2.2
21. plaiesu 3.11
22. RapidBucuresti 3.11
23. F.C.DINAMO Bucuresti 1.1
24. FC UNGURIU 4.9
25. Giorgiana 3.10
26. F.C. Sportul Studentesc 2.4
27. Fc Bega Timisoara 3.14
28. Estrella Fc 1.1
29. FC Bogdan Pitesti 1.1
30. FC Petrolul Ploiesti 2.1
31. FC Surm Red White 3.9
32. Dinamo Taiteii
33. 12025, III 13
34. Turbo Stars FK 2.1
35. Fc rapid bucuresti 2.4
36. VENUS TRIAJ 3.6
37. Sport Club Arsenal 1.1
38. T-Bag FC 1.1
39. Fc Peakboys 3.6
40. Sebako (III.6)
41. F.C Tosain 3.16
42. Real Radaseni 3.3
43. Maersk Jakobstad 3.4
44. Progresul 3.4
45. Focsani FC III.5
46. UFC Rapid 3.11
47. ACS.INTER PITESTI (IV.4)
48. FC Steaua Bucharest (III.1)
49. Marge (III.9)
50. Children of Dune 1.1
51. FC Curtea de Arges 1.1
52. Mad Spiders (III.13)
53. FC Corvinul Hunedoara II 1
54. JuventusBoyFc 3.7
55. Arges Dragons (III.3)
56. ARADI VASAS FC 1.1
57. fc topo 1.1
58. Politehnica Iasi III.7
59. TiGrE 3.6
60. KARPATHIA FC (II.2)
61. F.C. BAIA MARE III.2
62. cubas 2.1
63. F.C. Werewolves (III.3)
64. F.C.Gef (III.8)
65. soimii rapid 2.2
66. Badfox 2.1
67. Cherry FC 3.12
68. Renovari-Instalatii Bucur 3.6
69. Stiinta Blue Lions (II.2)
70. LEII CONSTANTEI 2.4
71. Inter Tzarov (II.3)
72. Atomic Moisa.II.1
73. Csintalan Fc III.8
74. Muresul Maioresti 3.8
75. Constanta Jaguars 4.3
76. FC nivelbalans (III.2)
77. OLIMPIC PETROSANI 3.13
78. Carmen Bucuresti 3.1
79. TEXTIL 3.10
80. argestina 2.3
81. BAYERN SOMLYO 2.4
82. FC Iris Panzio II.2
83. Juventus Valeni III.8
84. STEAUA RED STAR 2.1
85. DANI SRL 3.2
86. AS Magna (IV.8)
87. FC Vizantea Alcool 3.2
88. danubius 3.6
89. Dinamo II Bucuresti 3.4
90. Dansky Team II.1
91. F.C. Universitatea Moshu 3.11
92. FC Sniro III.16
93. FC GORDON REDS III.1
94. CS Atletic Tonea 3.12
95. Avântul Crocodilu' 3.2
96. Fc Eagle's 86 3.1
97. FC Rapid Constanta 3.9
98. WEST WOLF UNITED 2.4
99. FC Giarmata Vii 3.3
100. Ac Rossoneri (III.12)
101. F.C. Arges (III.6)
102. FC Sepsi City(III.5)
103. FC Zoitza 2.3
104. Cs Zlatna 3.9
105. Jon Boys Craiova (II.2)
106. Rm. Valcea TIGERS III.7 viitor II.2
107. Totyoka 7T6 2.3
108. Craiova Maxima 1999 3.3
109. u. craiova 2.2
110. Flash Brasov 3.8
111. Heat Sibiu 2.4
112. FC AVANTUL 3.4
113. Fc Farul III.15
114. fc braila 3.5
115. F.C.BCS Pitesti 2.4
116. Vulturii Visinii 2.3
117. FCM Sohodol 4.24
118. Seklerburg Devils 3.5
119. bestia nerra 2.2
120. Steaua & Barcelona IV.26
121. ScorpionStar 4.2
122. Fotbal Falticeni 4.25
123. FC Vulpea 4.2
124. Sepciile Rosii 4.7
125. Furor 4.29
126. F.C Ciobanii 4.29
127. POLI TIM2 4.11
128. F.C Baia Sprie IV.1
129. Distors IV.3
130. pampam Radesti, 4.10
131. fc ozana 3.13
132. Steaua FC 4.5
133. FC Tg Mures II.1
134. UNIREA SALAJULUI 4.11
135. UF Dinamoflorin 4.4
136. F.C. BRAILA 4.5
137. BBB Ploiesti 4.21
138. CS PRAHOVA 1912 Ploiesti 4.8
139. Red Wings Bucuresti 3.2
140. FC rohamteknos 4.22
141. Sibiu (IV.8)
142. FC MiCro XIV (IV.7)
143. F.C. DINAMO RED WINGS 2.4
144. Fc Shadows 3.10
145. Stiinta Homoraciu III.14
146. narcomanii 3.8
147. U. Alba Iulia 4.3
148. Atletic Videle, seria IV.11
149. As Londra 3.1
Tvoje obľúbené diskusie
Posledné príspevky