Horário:

Seus times:
Comunicação
Public account
  Zona PRO
1330 créditos
Comprar créditos
Você está na conta pública. Se você quiser jogar o jogo ou se juntar as conversas, você deve fazer o log in para entrar em sua conta. Se você é um novo usuário, você deve se registrar primeiro.

  Assunto: Oferty sponsorów


gieksiarzwnc

Generalny 285m 5*, niezle.


Capitão da equipe nacional de suporte Polônia Domiss223

578 mln - oferty zamknięte - największy skok na vipach i medialnym, główny pomimo awansu jedynie o 50 mln więcej :/


gieksiarzwnc

U mnie bardzo podobnie, razem z vipami przekroczę 580m


Eternal09


No to super, że porównujesz swoje aktualne oferty z nieaktualnymi, gdzie jeszcze istniały bonusy.

"W nożnej widziałem oferty top 8. Biją mnie na głowę szczególnie na głównym."

czyli widziałeś, ale nieaktualne. Co do

"wystarczyło w Pk być 3-ci i olewac ligę, a cisnąć w PZP i się miało mega oferty."

to oczywiście jesteś w mega błędzie.

I wreszcie co do płakania, to chyba nikt tutaj nie płacze, jak zwykle wszystko przeinaczasz i nie rozumiesz kontekstu rozmowy.


Capitão da equipe nacional de suporte Polônia Domiss223


Pisałem już wielokrotnie. Bonusów za kwalifikację do PZP/LM nie powinno być wcale. Powinny być bonusy do ofert za osiągnięcie dajmy na to rund finałowych począwszy od ćwierćfinału w PZP/LM. Nie wliczam tutaj SPL,bo tam jednak nie każdy się spina na PL i często jest to wybór typu "bijemy się o SOD albo robimy obóz,bo mamy jeszcze 2 do wykorzystania".

Pisałeś o II ligowcach, a nie masz pojęcia jak to jest być II ligowcem i dlatego jest ci łatwo nas II ligowców oceniać przykładowo w nożnej. Ty 4 sezony z rzędu cisniesz sobie miliardowe oferty, a wystarczy,ze ja nie mam awansu z II ligi do I i moje oferty spadają spokojnie o jakies 40 mln na głównym i medialnym pomimo zajęcia przykladowo 3 miejsca w lidze II.2 .

Twoi koledzy z Top 8 nie muszą nigdzie awansowac i się spinac, wystarczy ,że utrzymaja pozycje w TOP 8 ligi, a i tak będą mieli oferty od glownego i medialnego 300 mln i wyzej przyklad Grudusk 350 baniek, a jakis czas temu wrzucal na forum oferte 400+ od samego glownego. Czy Grudusk w lidze zajmuje jakies wysokie miejsca w ostatnich sezonach ? Sobie sprawdz, a sie zdziwisz:)

Kolejna rzecz bonusy za awans - dostajemy około 75 mln bonusu za awans w przypadku 1 miejsca w II lidze.

Co ja mam za to niby zrobic?Co kupic? Za to nawet 1 dobrego zawodnika nie kupie i taka jest prawda. To jest takie żałosne pocieszenie przed batami jakie czekaja w I lidze.

Zauwaz jakie maja sily II ligowcy - o krocie nizsze, a wynika to z o wiele nizszych ofert od sponsorow wlasnie. Wiem po sobie co dostawalem, a podgladalem wasze oferty. Juz druzyny z miejsce 5-12 bily mnie na glowe szczegolnie na glownym i medialnym. Z Vipami to taka loteria nikt nie wie od czego ich poziom zalezy - tu przyklad hokeja.

Zreszta wracajac do czasow kiedy dawali bonusy za kwalifikacje w PZP i jeszcze triumf w PZP czy jakies rundy finalowe - sobie przypomnij ile druzyn w latwy sposob sie bogacilo. Masa druzyn koksow.

Niech te koksy nie maja za latwo, w wiekszosci krajow jak przez 3 sezony ktos ma mistrzostwo kraju to potem jest juz praktycznie poza zasiegiem reszty dlaczego? Bo kompletnie odjechal finansowo - dla II ligowcow tak naprawde nie ma i nie bedzie miejsca w TOP 5 I ligi - nie po 15 sezonach - jest juz przepasc - jak ktos zarobi z 1-2 miliardy na juniorach to moze sie jakos przecisnie po wielu transferach ale tutaj w Polsce to raczej nierealne.

Tyle odnosnie sytuacji finansowej i ofert - ciesz sie swoimi miliardami - dobre i to, niektorzy nawet polowy twoich ofert nie maja w II lidze, a ty im zalujesz bonusow za awans i bonusu do ofert przy awansie.


Eternal09


"Pisałeś o II ligowcach, a nie masz pojęcia jak to jest być II ligowcem i dlatego jest ci łatwo nas II ligowców oceniać przykładowo w nożnej."

Sam byłem 2-3 ligowcem, sam miałem 50-60% budżetu najbogatszych drużyn w Polsce, a nawet gorzej, a więc pudło...znowu...

8 sezon-Los Rojiblancos 662 mln, Świt 640 itd, ja? 378 mln
9 sezon-Rangersi 800 mln, kilka drużyn ponad 600, ja? 528.

Strategia Domiss...ja nie liczyłem na żadną pomoc, a ty się cieszysz, że będziesz miał lepiej :) i super.

"niektorzy nawet polowy twoich ofert nie maja w II lidze, a ty im zalujesz bonusow za awans i bonusu do ofert przy awansie."

gdzie? zacytuj albo przeproś


Eternal09


...bo co najwyżej żałuję chłopaków z top 8-10, którzy cały sezon walczą, a i tak wychodzi na to, że lepiej być mocnym w 2 lidze. Paradoks o którym kilku managerów już tutaj pisało


Capitão da equipe nacional de suporte Polônia Domiss223


A mi to jest żal masy dobrych managerów,którzy z sezonu na sezon tracą do TOP 10 I ligi,która sobie nabija SOD najwyzszymi bonusami w kraju.

Wez pod uwage ,ze w I lidze jest wysoki sredni poziom SOD - dostajecie srednie najwyzsze bonusy za kolejke w lidze. W II lidze max co mozesz dostac do SOD to jakies 4,6 - u was pewnie jakies 5,0-5,1 jak nie lepiej jakby Ciebie ktos przykladowo pokonal.

Male szczegoly , a daja wam szczegolne profity, nie wspomne o rozstawieniu w PK i tym, ze dopiero do normalnych klubow dochodzicie o 1-2 rundy pozniej niz II ligowcy - niestety SOD sie nie bierze z kosmosu.

Gdzie? A kto sie zalil na forum,ze slabi Team maja oferte na poziomie 4-5 miejsca w I lidze w recznej, ze niby to absurd - ty ! :)


Eternal09


Cytat? :) przeglądłem sobie wątek sponsorski z ręcznej, co najwyżej Gesio narzekał, nie ja. Ja tylko napisałem:

"Nie pierwszy raz bardzo ładne oferty mają beniaminkowie 1 ligi, np. Slabi. Jak widać, sponsorzy lubią drużyny awansujące, tylko trzeba też powalczyć w kolejnym sezonie o jak najlepszy wynik. Jeżeli nie, to oferty polecą konkretnie..."

:D zdanie wyrwane z rozmowy, gdzie tłumaczyłem ci, dlaczego Gesio ma taką a nie inną ofertę ;)

No ale tyle ode mnie :) możemy tak pisać i pisać, a to do niczego nie prowadzi. Miłej gry :)


Capitão da equipe nacional de suporte Polônia Domiss223


A właśnie ,że prowadzi:) bo doskonale rozumiem ,że ty będziesz bronił pierwszoligowców w zaparte, a biedni to wy akurat nie jesteście , co doskonale obrazują kwoty , za jakie kupujecie zawodników :)

Ja stoję po drugiej stronie barykady i dlatego tuaj się wtrąciłem do dyskusji żeby nie było, że ząscianek I ligi to zyje w luksusach:) - nic mylnego. Awansujacy ? Tak, dostaja ciekawe oferty ale cala reszta to juz kompletnie inna bajka, dlatego nie ma co brac pod lupe jedynie druzyn awansujacych, a caloksztalt ofert danego poziomu ligowego, moznaby wyciagnac nawet srednia z wszystkich ofert i zapewniam ci , ze srednia laczna suma od sponsorow w I lidze bedzie wyraznie wieksza od tej w II lidze:)

A jak nie wierzysz to zapraszam do II ligi w noznej - zobaczysz jak to fajnie jak dostaniesz przykladowo 250 mln od głownego na krzyz i za to masz tez duzo nizsza pozyczke,bo jednak dla mnie generalny jest najwazniejszy,bo tez od niego jest uzalezniona wysokosc pozyczki, a taki Grudusk 353 + sporo wyzsza pozyczka, a ja 303 i pozyczka jednak duzo nizsza - niby to jest oczywiste ale to tez wplywa na "stan konta".

Powodzenia rowniez, gram z jakims leszczem chyba kolejny mecz w I lidze w noznej - pewnie bardzo nisko go skompromituje. :D


Eternal09


Grasz z Bodziowlodkiem, leszczem bym go nie nazwał ;)

Nie piszę tutaj o sobie, ale biorąc pod uwagę hokej /w końcu to wątek hokejowy :D/ to te topowe kluby zapracowały sobie na oferty swoim sposobem gry. Wspieram drużyny z topu, bo faktycznie dla mnie dziwne jest, że awansujący może mieć ofertę na poziomie 3-5 miejsca w 1 lidze...ale popatrz też na to z drugiej strony-mi takie /tzn. obecne/ rozwiązanie powinno pasować, bo na tym systemie to zespoły z miejsc 3-5 tracą więcej ode mnie, a więc de facto pozbywam się konkurencji...a jednak ich wspieram ;) bo dla mnie to niesprawiedliwe. II ligowców jak najbardziej szansuję, ale już czytam na forum, że w sumie bardziej niektórym opłaca się być w 2 lidze lub specjalnie spadać...a nie oto powinno tutaj chodzić.

Możnaby to rozegrać na wiele sposobów, żeby np 2-ligowcom opłacało się walczyć o 1 ligę i tam zostawać, ale my możemy sobie tylko gdybać i rzucać pomysłami.

Pozdrawiam. Ze swojej strony kończę. EOT :)


Capitão da equipe nacional de suporte Polônia Domiss223


Wiesz ale zobacz do kogo tak naprawdę przykładowo ja się porównałem? Chłopak ,który walczył w barażach o utrzymanie:) On napisal , ze ma oferty zblizone do mnie albo ciut nizsze.

Ale ty piszesz o 3-5 miejscu? Trace do nich mase kasy. Ja trace mase kasy juz do KS Crusaders ,ktore w PO w I lidze ma pewnie miejsce 9-12.

I mowie calkiem serio:) do TOP 8 nawet nie ma co porownywac:)

Taki ronnee ma silny i fajny klub ale co z tego skoro w I lidze on jest jedynie przecietniakiem? Czy to ma sens? Nie. Nawet jak zajmie 12 miejsce w PO i ominie baraże to i tak w najlepszym wypadku wyrówna swoje oferty z II ligi ewentualnie ciut je powiekszy ale tutaj dochodzi poziom SOD - sam wiesz jak to dziala jak jedynie z sezonu na sezon utrzymujesz to samo SOD. Ty ciagle je powiekszasz w nowych sportach i szybko zwiekszasz oferty. Tutaj sa inne przyklady. Zauwaz,ze w I lidze ciezko jest wogole osiagnac identyczny pulap SOD jak przy awansie z II ligi jezeli jestes przecietniakiem:)

Kiedys bylo tak jak mowisz, co sezon mogles spasc i miec mniejsza przycinke ale dzisiaj ? Dzisiaj juz jest cos za cos. Kolejny awans to juz zwykle 30% i SOD wcale takie piekne nie jest.

Co do I ligi i klubow 12 i wyzej to zauwaz, ze oni nie wygrywaja tyle spotkan co kluby z miejsc 1-2 w II lidze. Te kluby maja wysokie SOD.

Nie ma zlotego srodka tutaj - w II lidze jezeli nie uda ci sie awansowac po spadku to juz polecisz w dol z ofertami, a w I nie bedziesz mial szalu na miejscach 12 i wyzej.

Dochodzi PK PL SPL - tutaj trzeba szukac szansy na podbicie SOD bedac przecietniakiem w lidze, zawsze ci sie trafi kilka slabszych klubow - patrz FC Helfirrion.

I podsumowując wrzuc oferty nie miejsce 3-5, a 5-8 z I ligi po PO, a ja ci wrzuce oferty awansujacych II ligowcow i zobaczysz , ze wcale nie jest kolorowo i mowie tutaj o hokeju.

:)


Eternal09


Nie zadaje się pytań i nie ciągnie dyskusji prosząc o cokolwiek, jeżeli ktoś pisze, że ze swojej strony kończy :) hokej to stary sport, topowe kluby są już dawno rozbudowane, do tego mają bardzo ponabijane SOD i tak po prawdzie ze swoim SOD możesz się w ofertach co najwyżej porównywać do Davidiana i Pozora, miejsce 7-8 w 1 lidze, bo tak jak mówię-z top8 tylko oni mają porównywalne SOD, reszta ponad 600, a ty nie masz nawet 500...do tego tylko 12 lvl EKO :) a z tego co wyczytałem, to Davidian pisał, że bardziej opłaca mu się cykl awans/spadek, a to też o czymś świadczy.


mcklein


A co Ty się tak doczepiłeś do Gruduska?
Miałem takie a nie inne oferty ale one zawsze brały się z czegoś. Co z tego że nie zajmowałem najwyższych miejsc, skoro ŚOD nadrabiałem w innych rozgrywkach.
Przypominasz sezon gdzie miałem ponad 400mln od głównego. Ok, miałem, za 6 miejsce w lidze, finał PZP!, 1/8 PK i przede wszystkim drugie miejsce w Polsce pod względem ŚOD. Właśnie przez to że zająłem "dopiero" 6 miejsce w lidze moja oferta sponsorska nie znalazła się na podium wśród drużyn w Polsce.
Jak może wiesz, to właśnie ŚOD jest głównym wykładnikiem ofert sponsorskich.
Ten sezon i oferta rzędu 360 mln za 8 miejsce w lidze. Podobna sytuacja, mimo nie najwyższego miejsca w lidze nabity ŚOD poprzez PK(1/4 finału) i przede wszystkim europejski Superpuchar Ligi(3 miejsce).
Wysokie miejsce w lidze to nie jedyna opcja zdobycia sensownych ofert sponsorskich. :)


Capitão da equipe nacional de suporte Polônia Domiss223


Davidian to dużo pisze, a szczególnie mu nie pasuje wszystko kiedy dostał oferty z 1-2 *. Niech wrzuci screeny ofert z 5* to sie przekonasz,ze wcale taki biedny nie jest , a powiedzialbym , ze sporo bogatszy od wiekszosci awansujacych II ligowcow.

Do pozora tez nie mam sie co porownywac - powtarzam po raz kolejny - mam od nich sporo gorsze oferty. Moje oferty sa na poziomie 14 miejsca w PO, czyli na poziomie ronee77. Moze minimalnie ciut wyzsze.



Seus tópicos favoritos
Eslováquia I.1
Itália I.1
Bósnia-Herzegovina koga bi vi
Bósnia-Herzegovina Veliki događa...
Bósnia-Herzegovina Sastanak BH Z...
Áustria Tennis Duel -...
Bélgica financien
Bélgica Vanalles
Azerbaijão PPM Translato...
Áustria Facebook
Bósnia-Herzegovina Facebook
Áustria 2. Mannschaft...
Áustria Jerseys?
Azerbaijão U-17 milli ko...
Bósnia-Herzegovina Sms krediti
Eslováquia Kohutko Cup I...
Eslováquia Gold Cup
Eslováquia National Gree...
Eslováquia V.168
Eslováquia players for G...
Eslováquia Pravidla (Ad ...
Eslováquia 2 zapasy za d...
Eslováquia Ligový pohár
Eslováquia dresy a vlajk...
Eslováquia National Germ...
Eslováquia Voľby trénera...
Eslováquia DB National I...
Eslováquia PPZT:pred a p...
Eslováquia F1
Eslováquia tranfers
Austrália New F1 manage...
Eslováquia organizujem t...
Eslováquia transfer
Eslováquia Dresy
Eslováquia VI.188
Eslováquia VI.190
Eslováquia VI.196
Eslováquia VI.185
Eslováquia VI.184
Eslováquia VI.180
Eslováquia VI.166
Eslováquia VI.172
Eslováquia VI.168
Eslováquia VI.169
Eslováquia VI.170
Eslováquia VI.173
Eslováquia VI.164
Eslováquia VI.163
Eslováquia VI.127
Eslováquia V.85
Eslováquia VI.111
Eslováquia VI.72
Eslováquia VI.109
Eslováquia Futbalová Rep...
Eslováquia V.253
Eslováquia Slovakia Cup ...
Eslováquia VI.113
Eslováquia Esox lucius f...
Eslováquia trgu - trensf...
Eslováquia V.160
Eslováquia Klubové vlajk...
Eslováquia Vytvorenie kl...
Eslováquia V.248
Eslováquia VI.143
Eslováquia VI.146
Eslováquia V.170
Eslováquia V.232
Eslováquia Žilinska fotb...
Eslováquia V.252
Eslováquia V.255
Eslováquia V.247
Eslováquia VI.96
Eslováquia V.223
Eslováquia VI.9
Eslováquia Kto ma najvac...
Eslováquia V.230
Eslováquia V.133
Eslováquia VI.147
Eslováquia V.184
Eslováquia uspesnost str...
Eslováquia VI.126
Eslováquia VI.58
Eslováquia VI.51
Bielorrússia "Клубная супе...
Eslováquia V.158 tipovač...
Eslováquia V.250
Eslováquia VI.80
Eslováquia mini champion...
Eslováquia V.249
Eslováquia V.229
Eslováquia V.251
Eslováquia Primera Divis...
Eslováquia Tímový web
Eslováquia VI.160
Eslováquia Friendly Matc...
Eslováquia VI.156
Eslováquia Klubovy web
Eslováquia V.127
Eslováquia Futbalova Rep...
Eslováquia Taktiky
Eslováquia Tréning hráčo...
Eslováquia SVK Repre - F...
Eslováquia VI.145
Eslováquia Stažnosti na ...
Eslováquia VI.106
Eslováquia futbal
Eslováquia Design-logo-d...
Eslováquia V.208
Eslováquia V.189
Eslováquia stadio
Eslováquia VI.149
Eslováquia VI.125
Eslováquia VI.88
Eslováquia V.176
Eslováquia SILA TÍMU
Eslováquia VI.103
Eslováquia V.148
Eslováquia super zápasy
Eslováquia Ponuky generá...
Eslováquia Slovenské Sup...
Eslováquia V.148
Eslováquia stavanie záze...
Eslováquia Tipovacia súť...
Eslováquia V.172
Eslováquia pro evolution...
Eslováquia Corgoň liga a...
Eslováquia VI.138
Eslováquia 2x zaspievaná...
Eslováquia Tvorba Loga
Eslováquia A.C.A.B. CUP
Eslováquia Najlepší stre...
Eslováquia Šlapak
Eslováquia V.201
Eslováquia VI.154
Eslováquia VI.142
Eslováquia Horna nitra C...
Eslováquia VI.148
Eslováquia VI.97
Eslováquia VI.144
Eslováquia Súťaž o 40 kr...
Eslováquia VI.112
Eslováquia MS vo Futbale...
Eslováquia kupovanie zam...
Eslováquia Hlasovanie - ...
Eslováquia V.242
Eslováquia Priatelsky du...
Eslováquia ZAPASY PRIJMA...
Eslováquia PPMliga-turna...
Eslováquia Majstrovstvá ...
Eslováquia V.178
Eslováquia IV.24 Ligové ...
Eslováquia VI.128
Eslováquia VI.54
Eslováquia Turnaj - UEFA...
Eslováquia Turnaj - Prem...
Eslováquia Liga majstrov
Eslováquia VI.110
Eslováquia V.146
Austrália Last Letter -...
Eslováquia V.256
Eslováquia VI.114
Eslováquia V.225
Eslováquia VI.92
Eslováquia V.246
Eslováquia V.239
Eslováquia V.237
Mensagens mais recentes