![:party: :party:](https://appspowerplaymanager.vshcdn.net/images/ppm/smiles/new/party.png)
Selecione um país: |
![]() |
Finlândia |
Onnea kovasti.. menikö paljonki kreduja?... 7X15 peliä varmaa eli 15 kredua päivässä... Menikö oikein?
Ostin 100 haastetta 120 krediitillä. Pelasin joka päivä tuon extra 5 matsia, joten periaatteessa 35*1,2 = 42 krediittiä. Eli tällä kertaa 58 krediittiä "voitolle". Tätä ennen en oo ostanut nuita pikahaasteita muutakuin niillä jouluisilla pipareilla, jotka oli ilmaisia.
Ja mä en oo ostanu koskaan mitään!! Eikä kyllä mulla ookkaan mitään.
onhan toi aikamoinen, mutta....
botti pelasi kahta pykälää korkeammalla tärkeydellä pelin ja laukomistaito oli selvästi parempi kuin kotijoukkuella, joten ne tasoitti kyllä mahdollisuuksia jonkin verran
botti pelasi kahta pykälää korkeammalla tärkeydellä pelin ja laukomistaito oli selvästi parempi kuin kotijoukkuella, joten ne tasoitti kyllä mahdollisuuksia jonkin verran
Katoin kans että on noita rajumpiakin armomurhia sattunut. Vaikkakin toiki peli yllättäjän nimiin menikin.
Komiaa hävitä tuplaten tehokkaamalle joukkueelle melkein 100-0 siis elämä on voittamista ja häviämistä mutta huhhuh..tarvii sulatella tätä ...
mutta jo ose ol ivaan kansallisen cupin ottelu..plaah..
mutta jo ose ol ivaan kansallisen cupin ottelu..plaah..
Veskaa ei saa pois jos tekee kavennuksen 58:00 --> maalin päähän. No sehän oli vaan kansallisen cupin ottelu, nyt voi keskittyä häviämiseen liigassa.
![:) :)](https://appspowerplaymanager.vshcdn.net/images/ppm/smiles/new/smile.png)
Mutta laitikkalan kannattaa tosiaan keskittyä välillä siihen voittamiseenkin omassa sarjassa
![;) ;)](https://appspowerplaymanager.vshcdn.net/images/ppm/smiles/new/winking.png)
kaahtelin että sulla menny todella mainiosti toi pelaaminen,, ollaa aloteltu melkein samoihin aikoihin pleaamaan tätä manageripeliä,,ja olet sm-sarjassa ja itte kolmosessa,,vaikka täysillä yritän kaikki tehdä..kyä sinun tarvii sinne maajoukkuevalmentajaksi äänestää..laitikkala on ennätysajassa noussut kärkeen..en tiedä miten sen olet tehnyt niin että rahaakin on säästynyt..:-o mutta kuitenkin,,jatka samaa rataa...meitsi on tyytyväinen että edes jää varaa johonkin ,,(edes yhteen huippupelaajaan)
Vähän turhauduin. Alusta asti ollut sama strategia, että pappoihin satsataan. Sarjanousu palkintorahoila on taas menty eteenpäin sijoittaen eritoten hallintokeskukseen, eli talouden kohotukseen. Nyt myös halliin satsattu. Tällä kaudella kerätään rahaa, koska en pystyisi kuitenkaan vielä pärjäämään liigassa, vaikka muutaman kovan pelurin hankkisi. Muutaman kerran oleno ollut ehdolla maju-pestiin ulkomailla. Siinä tiivistettynä historiani. Nousu pääsarjaan ei ollut tavoitteena..
Seus tópicos favoritos
Mensagens mais recentes