Díky všem, povedený turnaj sice překazil výkon soupeřova brankáře, ale spolupráci s Mikelsonem jsem si užil
Nároďák opustil
Slavomil Šimák poslední MS už jsme vzali mladšího Vajdu a nyní tedy logický konec. V týmu byl mnoho sezon a čekal na šanci. Té se v sezonách 44-46 dočkal jako člen 4-5 formace. Odehrál 20 zápasů (2+2), získal dvě zlaté a jedno stříbro.
Na křídle končí také
Jaromír Sadloň kterého jsem bral do týmu při mém nástupu v sezoně 39. Od s41 se stal součástí úspěšné "finálové dynastie". Jako člen 4-5 formace získal čtyři zlaté a tři stříbra s bilancí 54 zápasů (8+6)
Zatím posledním odchodem je
Radim Lajbl toho jsem prozměnu při nástupu z týmu vyřadil, ale tuším po dvou sezonách kdy mu držela SV se do týmu vrátil. Rychle získal důležitou roli ve třetím obranném páru, odehrál spoustu klíčových bitev v playoff, důležitý na oslabení. Získal tři zlaté a tři stříbrné s bilancí 45 zápasů (1+9) V +/- má skvělých +21.