შენ ხარ სახალხო ანგარიშში. თუ შენ გინდა ითამაშო თამაში ან ჩაერთო დისკურსიაში,შენ უნდა შეხვიდე შენ ანგარიშში. თუ შენ ახალი მომხმარებელი ხარ შენ უნდა დარეგისტრირდე.
jako ta druhá půle byla zajímavá, oba stejný nastavení a jak to dopadlo, navíc bez zraněný jedničky gólmana..ale myslím si že příští zápas už takový překvápko nebude a dostanu..
a to ještě nebýt našeho golmana..
sedlo vám to parádně, já si dělám legraci z toho jak nečekanou rychtu jsme dostali po té dlouhé sérii bez ligové prohry někdy od listopadu .. jinak ty síly nejsou v lize takový rozdíl by každý nemohl porazit každého
no..myslim, že to z víc než 50% funguje
ale když máš prohrát, tak nepomůže nic
série, že prohrávám at dělám co dělám jsem v druhé lize zažíval a určitě někdy zas dorazí, jsem pak musel vyměnit trenéra a zvedli jsme se (prvek reality) )
já to minulou sezónu řešil nákupem "dědka" Dzerajse a výsledky se taky dostavily, ale letos opravdu nemám v plánu nikoho kupovat, navíc ani prachy nejsou