აირჩიე ქვეყანა: |
![]() |
ხორვატია |
meni jos sljaka, ali bas me zanima jel i drugi to vide?!? jel je to neki bug ili namjerno, tko zna... znaci ponavljam ako odete malo prosiriti stadion na Dupli-kat multifunkcionalni i ako upisete broj sjedala 666 izgradnja košta samo 15 500 000?!?
jesi siguran da je to najsplativije? ja sam probao sad sa Trostruki-katom i ako se gore upiše 1666 onda je cijena isto 15,5M. Ja ću onda rađe to uzeti, vjerojatno već danas
javi kak proslo da i ja uzmem kredit neki pa si piknem nes na tri kata

a ne, moraš prvo imato ovaj jedan kat multi da možeš dići po toj cijeni na 2 ili 3

ah steta, a vec mi prst skoro pa bil na kreditu od 20 milja

kad skidaju lovu od nadogradnje objekta? ja imao 15 milja i nadogradio prvo liječnički pa obrazovni centar a kad sam vidio da mi ništa ne skida nadogradio sve!
i još imam 15 milja, hehe!
i još imam 15 milja, hehe!
hehe, ne sikiraj se, uzet ce ti novce, a onda ces bit do tad fino u minusu

ma sve mi to sumnjivo...em je 1.4., em NIKAD nema oprosta za pare...sve bu se to vrnulo...ko sta kaze Zica, sutra ce bit suza hehe
შენი გამორჩეული თემები
უახლესი ფოსტები