Seleziona una nazione: |
![]() |
Finlandia |
Niin, mut ei Espanjaa voi Filmaamises voittaa ,tuomarin lahjonnassa eikä myöskään paitsio maaleissa. -.-
Lapset ne taas jauhaa sontaa täällä! Webb hoiti hommansa hienosti, sillä monella muulla tuomarilla olisi mopo karannut jo puolessa välissä.
Maali ei ollut paitsio ja kuten olen sanonut jalkapalloilija=näyttelijä. Tämän takia Suomi ei ole ikinä lopputurnauksessa.
Maali ei ollut paitsio ja kuten olen sanonut jalkapalloilija=näyttelijä. Tämän takia Suomi ei ole ikinä lopputurnauksessa.
no voin kertoo että en minä ainakaa
koittakkaa kestää ny ja olla kunnol, jos osaatte? :o ihanaa nyt toi pokaali jaetaa! MAAILMAN parhaalle joukkueelle!

maailman parhaalle filmaajille. Oliks nää jokku oskari kaalat?
Ööö... lisää sinne myös: MAHTAVAILLE PELLEILLE JOTKA EI OSAA KU FILMATA JA LAHJOA TUOMAREITA + HEITTÄÄ PELKKIÄ paitsiomaaleja.
I tuoi topic preferiti
Post piu recenti