Seleziona una nazione: |
![]() |
Finlandia |
Oli tänään jossain keskustelussa sama ongelma. Chrome myös käytössä täällä.
Mulla on dolphin tällä hetkellä käytössä.. en oikeestaan tiiä miks sitä käytän, bladen vakioselain on ihan pätevä nääs sekin.
Mika Myllylän kuolemansyytutkimus valmistu ja tulos on: tapaturma, johon ei liittynyt muita ihmisiä ja ei ollut oman käden kautta.
Tosin eivät kuienkaan kertoneet tarkemmin "tapaturmasta".
Jep, mutta ihan hyvin voi olla joku tikapuilta tippuminen, liukastuminen kylppärissä jne.
Ruumis löydettiin kodasta. Oiskoha sammunu sinne ja sit joku häkäläppä kiinni ja happi loppunu. En kylläkään tiedä saako kotaa edes sillain suljettua
Il messaggio è stato approvato da un moderatore.
Onko täällä ketään, joka omistaisi vanhoja lätkäkortteja, joista haluaisi päästä eroon?
Kyllä löytyy. Joku saku koivun nimmarikorttikin löytyy ku aatelin et joskus siitä maksetaan huikeita summia
Kuka on Saku Koivu? Itellä on kuitenki Tony Virran nimmarikortti.
@amateuri: juu multakin löytyy kortteja, jostai 90-luvun alku/keskivaiheilta iha nykyhetkee
@amateuri: juu multakin löytyy kortteja, jostai 90-luvun alku/keskivaiheilta iha nykyhetkee

Jos kiinnostaa myydä, niin laitelkaa postia ja kertokaa tarkempaa infoa korteistanne, niin katsellaan. ;P
sakari lindforssin kortti löytyy.. sit ku löydän kansion jokla on ollu häveissä sen apparirallaa 10 vuotta
89-98 vuosilta löytyy jonkunlainen kokoelma jonka skidinä keräsin, ja ikään nähden näemmä aika laajan kansion saanu kerättyä.
Parkhurst, PRO SET, Score vanhimmat, lisäksi paljon MVP, Upper Deck, Victory, Donrus, joitain vanhoja Pinnacleja myös.
Lisäksi 1994 olympialaisten pelaajia ja Wien 96-kortteja
Parkhurst, PRO SET, Score vanhimmat, lisäksi paljon MVP, Upper Deck, Victory, Donrus, joitain vanhoja Pinnacleja myös.
Lisäksi 1994 olympialaisten pelaajia ja Wien 96-kortteja

Harmi ku oon heittäny sen julisteen meneen mihin kerättiin ekoja sm-liiga tarroja niinku ikunaan. Siinä oli joka jengistä yks kentällinen. Jokipojatki oli sillon liigassa. Se suklaa oli ihan hanurista mut se tarra..se tarra
Suklaan muistan kyllä
Joku tumma paketti, missä oli sitten x määrä tarroja mukana. Oi niitä aikoja..

I tuoi topic preferiti
Post piu recenti