
Seleziona una nazione: |
![]() |
Polonia |
52mln 4gwiazdki O238 6EKO - za mało czekam na jutrzejszą ofertę a znając życie najlepsza będzie w niedziele.
wiesz jakie jest zycie,może a nie musi byc najlepiej w niedziele... a 4* to nie jest źle//
Duży ranking mało kasy. Jak się przejadę to moja strata a niektórzy będą się cieszyć. Kto nie ryzykuje ten mało ma.
CYK
CYK
Dobrze że czekasz, ja miałem tylko 2M mniejszą, ale mam O201 8EKO. Masz szanse na więcej, znacznie.
Nawet jeśli będę miał mniej to o ile? Milion lub 3 miliony to nie jest aż tak wielka strata a zawsze mogą być 3mln w górę. Po prostu jestem optymista.
skoro na + 1* gwiazdce byłbys 3M do przodu, to przy negatywym scenariuszu i 1* ofercie byłoby to cale 9M mniej. Chyba że czegoś nie uwzgledniłem

Ja dostałem wczoraj 2* i miałem 69,7mln dzisiaj jest to kwota 71,2 mln i również oceniona na 2*. Czegoś nie rozumiem?

Nie rozumiesz tego, że choć gwiazdki się nie zmieniły, wartość kontraktu wzrosła o 1,5M. No to ładnie, ciekawe co będzie jak dostaniesz 5* 100M?
Hehe ciekawe jak by się trafiło 5*. Może dobiłbym do 80mln. Dzisiaj w TV dostałem ponad 10mln za 5*. a wczoraj miałem bodajże 2* i 9,8mln
I tuoi topic preferiti
Post piu recenti