Vrijeme:

Vaše momčadi:
Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1129 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste na javnom računu. Ako želite igrati igru ili se priključiti raspravi, morate se logirati. Ako ste novi korisnik, najprije se morate registrirati.

  Raspored prijenosa uživo

Datum i vrijeme   Detalji  
17.10.2019 18:30:00 Nogomet Liga Slovačka Public account Slovačka FC Dobšiná Gledaj uživo
17.10.2019 19:00:00 Rukomet Relegacijsko kolo Slovačka Public account - Nepoznata momčad - Gledaj uživo
17.10.2019 20:00:00 Hokej Ždrijeb Slovačka Nacionalni kup Gledaj izvlačenje
18.10.2019 18:00:00 Hokej Liga Slovačka Public Account Slovačka Ultimate Underdogs HC Gledaj uživo
18.10.2019 19:00:00 Rukomet Relegacijsko kolo Slovačka Public account - Nepoznata momčad - Gledaj uživo
18.10.2019 20:30:00 Košarka Relegacijsko kolo Slovačka Public account Slovačka Baskettball Club Trenčín Gledaj uživo
18.10.2019 18:30:00 Košarka WCh kvalifikacije U 17 Slovačka Slovačka U17 Švedska Švedska U17 Gledaj uživo
18.10.2019 19:30:00 Košarka WCh kvalifikacije U 19 Slovačka Slovačka U19 Litva Litva U19 Gledaj uživo
18.10.2019 21:00:00 Košarka SP kvalifikacije Slovačka Slovačka Njemačka Njemačka Gledaj uživo
19.10.2019 16:30:00 Nogomet Do 17 SP kvalifikacije Slovačka Slovačka U17 Belgija Belgija U17 Gledaj uživo
19.10.2019 17:30:00 Nogomet Do 20 SP kvalifikacije Slovačka Slovačka U20 Švicarska Švicarska U20 Gledaj uživo
19.10.2019 19:00:00 Hokej Prijateljska utakmica Slovačka Slovačka U18 Španjolska Španjolska U18 Gledaj uživo
19.10.2019 20:00:00 Nogomet EP kvalifikacije Francuska Francuska Slovačka Slovačka Gledaj uživo
19.10.2019 20:30:00 Košarka Relegacijsko kolo - Nepoznata momčad - Slovačka Public account Gledaj uživo
19.10.2019 21:00:00 Hokej Prijateljska utakmica Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina Slovačka Slovačka Gledaj uživo
19.10.2019 17:30:00 Rukomet WCh kvalifikacije U 19 Slovačka Slovačka U19 Austrija Austrija U19 Gledaj uživo
19.10.2019 18:30:00 Rukomet WCh kvalifikacije U 21 Slovačka Slovačka U21 Austrija Austrija U21 Gledaj uživo
19.10.2019 19:30:00 Rukomet WCh kvalifikacije Slovačka Slovačka Kina Kina Gledaj uživo
20.10.2019 18:00:00 Hokej Prijateljska utakmica Poljska NKS Podhale Nowy Targ Slovačka Public Account Gledaj uživo
20.10.2019 18:30:00 Nogomet Liga Slovačka Atletico M Slovačka Public account Gledaj uživo
20.10.2019 19:00:00 Rukomet Relegacijsko kolo - Nepoznata momčad - Slovačka Public account Gledaj uživo
20.10.2019 20:30:00 Košarka Relegacijsko kolo Slovačka Public account - Nepoznata momčad - Gledaj uživo
21.10.2019 18:00:00 Hokej Liga Slovačka Belasí Orli Bratislava Slovačka Public Account Gledaj uživo
21.10.2019 20:30:00 Košarka Relegacijsko kolo - Nepoznata momčad - Slovačka Public account Gledaj uživo
22.10.2019 18:30:00 Nogomet Liga Slovačka Public account Slovačka FC Rybky Gledaj uživo
22.10.2019 19:00:00 Rukomet Relegacijsko kolo - Nepoznata momčad - Slovačka Public account Gledaj uživo
22.10.2019 20:30:00 Košarka Relegacijsko kolo Slovačka Public account - Nepoznata momčad - Gledaj uživo
22.10.2019 17:30:00 Košarka WCh kvalifikacije U 17 Iran Iran U17 Slovačka Slovačka U17 Gledaj uživo
22.10.2019 20:30:00 Košarka WCh kvalifikacije U 19 Portugal Portugal U19 Slovačka Slovačka U19 Gledaj uživo
22.10.2019 21:00:00 Košarka SP kvalifikacije Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina Slovačka Slovačka Gledaj uživo
23.10.2019 18:00:00 Hokej Liga Slovačka Public Account Slovačka Štamghastes Gledaj uživo
23.10.2019 19:00:00 Rukomet Relegacijsko kolo Slovačka Public account - Nepoznata momčad - Gledaj uživo
23.10.2019 20:30:00 Košarka Relegacijsko kolo - Nepoznata momčad - Slovačka Public account Gledaj uživo
24.10.2019 18:30:00 Nogomet Liga Slovačka Amistad Slovačka Public account Gledaj uživo
24.10.2019 19:00:00 Rukomet Relegacijsko kolo - Nepoznata momčad - Slovačka Public account Gledaj uživo
24.10.2019 20:30:00 Košarka Relegacijsko kolo Slovačka Public account - Nepoznata momčad - Gledaj uživo

Bilješka: Raspored za prijenos uživo se provjerava svaki dan u 6:30.