Επιλέξτε μια χώρα: |
![]() |
Βέλγιο |
Wanneer komen die NT spelers van Mart eigenlijk op de markt terecht? Want die ploeg heeft geen manager meer ...
Zijn account is geblokkeerd, wsl is er iets gebeurd waarvoor hij een uitleg moet geven.
Dat verhaal ken ik ondertussen al maar zijn ban wordt niet opgeheven, dus eigenlijk zouden die spelers op de markt moeten komen.
in principe maakt dat niet uit qua training. Mijn broer gebruikte automatisch trainen. Dus dat zal dan ook nog wel zo staan zeker.
Wegens de match van de Rode Duivels gisteren heb ik de wedstrijd van vandaag niet aangepast naar heel laag, mijn excuses hiervoor. Maar ik denk dat er niet veel mensen op PPM hebben gezeten sinds gisteren 18u.
Inderdaad, Rusland veel sterker qua rating en verliezen met 1-2 is zeker geen blamage. De andere ploegen zijn iets meer richting ons kaliber dus hopelijk valt daar nog wat te rapen, hopen op geen geschorsten of geblesseerden voor de laatste speeldag.
2-2 tegen Spanje, Italië en Rusland speelden 1-1 gelijk dus nu moet er absoluut gewonnen van Italië om door te stoten en dat met 2 goals verschil als ik me niet vergis? Of hopen dat Rusland verliest met 2 goals verschil van Spanje. 't Gaat vroeg ge daan zijn dit seizoen vrees ik

Sowieso blijven gaan maar een makkie wordt het niet en zeker niet als er nog geschorsten bijzitten morgen. Wat de Rode Duivels doen van uitslag moet de onze ook worden. (tis nog 0-0 maar er is nog 45min)

Wij winnen met 1-2 van Italië en Rusland verliest met 1-0 van Spanje. Wij hebben een doelsaldo van +5 -5 0 en Rusland zit met +3 -3 0. Spanje heeft dan nog een negatief doelsaldo van -2 en Italië zit op doelsaldo van +2. Ieder 4 punten. Ik denk dat we geplaatst zijn op basis van meer doelpunten in totaal te hebben gescoord? Als onderling resultaat telt zijn we er niet meer bij.
Τα αγαπημένα σας θέματα
Νεότερες δημοσιεύσεις