Βρίσκεσαι σε δημόσιο λογαριασμό. Εάν θέλεις να παίξεις το παιχνίδι η να συμμετέσεις στη συζήτηση, πρέπει να συνδεθείς. Αν είσαι νέος χρήστης, πρέπει πρώτα να εγγραφείς.
Veď na toto som sa spoliehal a teraz sa ma drží ako kliešť a má priaznivejší žreb. Včera som mal šťastie. Nie vo svojom zápase, ten som mohol aj vyhrať, ale že jabud zázračne remizoval.
Záchranárske práce som ako nováčik a s podpriemerným tímom zvládol nad očakávania (mimo priame vypadnutie, mimo baráž o udržanie). Vôbec som nepočítal, že tu budem aj budúcu sezónu, bral som to ako možnosť vyskúšať si jednu sezónu 1.ligu .. a hľa, budú aspoň dve
End of all hope! Game over. Tak začalo to príliš s tými domácimi nezmyselnými remízami a ináč to dopadnúť nemohlo.....len škoda, že mi to pokazili tieto choré výsledky.