Vrijeme:

Vaši timovi:
Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1129 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Raspored prijenosa uživo

Datum i vrijeme   Detalji  
18.10.2019 18:00:00 Hokej Liga Slovačka Public Account Slovačka Ultimate Underdogs HC Gledaj uživo
18.10.2019 19:00:00 Rukomet Kolo za ispadanje Slovačka Public account - Nepoznat tim - Gledaj uživo
18.10.2019 20:30:00 Košarka Kolo za ispadanje Slovačka Public account Slovačka Baskettball Club Trenčín Gledaj uživo
18.10.2019 18:30:00 Košarka Kvalifikanti Svjetskog prvenstva U17 Slovačka Slovačka U17 Švedska Švedska U17 Gledaj uživo
18.10.2019 19:30:00 Košarka Kvalifikanti Svjetskog prvenstva U19 Slovačka Slovačka U19 Litvanija Litvanija U19 Gledaj uživo
18.10.2019 21:00:00 Košarka SK kvalifikacije Slovačka Slovačka Njemačka Njemačka Gledaj uživo
19.10.2019 16:30:00 Fudbal Kvalifikacije za SP U17 Slovačka Slovačka U17 Belgija Belgija U17 Gledaj uživo
19.10.2019 17:30:00 Fudbal Kvalifikacije za SP U20 Slovačka Slovačka U20 Švicarska Švicarska U20 Gledaj uživo
19.10.2019 19:00:00 Hokej Prijateljska utakmica Slovačka Slovačka U18 Španija Španija U18 Gledaj uživo
19.10.2019 20:00:00 Fudbal EK kvalifikacije Francuska Francuska Slovačka Slovačka Gledaj uživo
19.10.2019 20:30:00 Košarka Kolo za ispadanje - Nepoznat tim - Slovačka Public account Gledaj uživo
19.10.2019 21:00:00 Hokej Prijateljska utakmica Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina Slovačka Slovačka Gledaj uživo
19.10.2019 17:30:00 Rukomet Kvalifikanti Svjetskog prvenstva U19 Slovačka Slovačka U19 Austrija Austrija U19 Gledaj uživo
19.10.2019 18:30:00 Rukomet Kvalifikanti Svjetskog prvenstva U21 Slovačka Slovačka U21 Austrija Austrija U21 Gledaj uživo
19.10.2019 19:30:00 Rukomet Kvalifikanti Svjetskog prvenstva Slovačka Slovačka Kina Kina Gledaj uživo
20.10.2019 18:00:00 Hokej Prijateljska utakmica Poljska NKS Podhale Nowy Targ Slovačka Public Account Gledaj uživo
20.10.2019 18:30:00 Fudbal Liga Slovačka Atletico M Slovačka Public account Gledaj uživo
20.10.2019 19:00:00 Rukomet Kolo za ispadanje - Nepoznat tim - Slovačka Public account Gledaj uživo
20.10.2019 20:30:00 Košarka Kolo za ispadanje Slovačka Public account - Nepoznat tim - Gledaj uživo
21.10.2019 18:00:00 Hokej Liga Slovačka Belasí Orli Bratislava Slovačka Public Account Gledaj uživo
21.10.2019 20:30:00 Košarka Kolo za ispadanje - Nepoznat tim - Slovačka Public account Gledaj uživo
22.10.2019 18:30:00 Fudbal Liga Slovačka Public account Slovačka FC Rybky Gledaj uživo
22.10.2019 19:00:00 Rukomet Kolo za ispadanje - Nepoznat tim - Slovačka Public account Gledaj uživo
22.10.2019 20:30:00 Košarka Kolo za ispadanje Slovačka Public account - Nepoznat tim - Gledaj uživo
22.10.2019 17:30:00 Košarka Kvalifikanti Svjetskog prvenstva U17 Iran Iran U17 Slovačka Slovačka U17 Gledaj uživo
22.10.2019 20:30:00 Košarka Kvalifikanti Svjetskog prvenstva U19 Portugal Portugal U19 Slovačka Slovačka U19 Gledaj uživo
22.10.2019 21:00:00 Košarka SK kvalifikacije Bosna i Hercegovina Bosna i Hercegovina Slovačka Slovačka Gledaj uživo
23.10.2019 18:00:00 Hokej Liga Slovačka Public Account Slovačka Štamghastes Gledaj uživo
23.10.2019 19:00:00 Rukomet Kolo za ispadanje Slovačka Public account - Nepoznat tim - Gledaj uživo
23.10.2019 20:30:00 Košarka Kolo za ispadanje - Nepoznat tim - Slovačka Public account Gledaj uživo
24.10.2019 18:30:00 Fudbal Liga Slovačka Amistad Slovačka Public account Gledaj uživo
24.10.2019 19:00:00 Rukomet Kolo za ispadanje - Nepoznat tim - Slovačka Public account Gledaj uživo
24.10.2019 20:30:00 Košarka Kolo za ispadanje Slovačka Public account - Nepoznat tim - Gledaj uživo
25.10.2019 18:00:00 Hokej Liga Slovačka HK Storms Slovačka Public Account Gledaj uživo
25.10.2019 19:00:00 Rukomet Kolo za ispadanje - Nepoznat tim - Slovačka Public account Gledaj uživo
25.10.2019 20:30:00 Košarka Kolo za ispadanje Slovačka Baskettball Club Trenčín Slovačka Public account Gledaj uživo
25.10.2019 18:30:00 Košarka Kvalifikanti Svjetskog prvenstva U17 Slovačka Slovačka U17 Danska Danska U17 Gledaj uživo
25.10.2019 19:30:00 Košarka Kvalifikanti Svjetskog prvenstva U19 Slovačka Slovačka U19 Danska Danska U19 Gledaj uživo
25.10.2019 21:00:00 Košarka SK kvalifikacije Slovačka Slovačka Austrija Austrija Gledaj uživo

Napomena: Raspored uživo prijenosa se osvježavaju svaki dan u 6:30.