Час:

Ваша каманда:
Сувязь
Public account
  Зона PRO
1129 крэдытаў
Набыць крэдыты
Вы знаходзіцеся ў публічным уліковым запісе. Калі вы хаціце гуляць у гэту гульню ці удзельнічаць у абмеркаваннях, вы павінны ўвайсці ў сістэму. Калі вы новы карыстальнік, то вам неабходна спачатку зарэгістравацца.

  Расклад прамых трансляцый

Дата і час   Дэталі  
13.10.2019 18:30:00 Футбол Ліга Славаччына Public account Славаччына FC Čerti Глядзець прамы этэр
13.10.2019 19:00:00 Гандбол Ліга Славаччына CHC Phytoalexins Славаччына Public account Глядзець прамы этэр
13.10.2019 20:30:00 Баскетбол Ліга - Невядомая каманда - Славаччына Public account Глядзець прамы этэр
14.10.2019 18:00:00 Хакей Ліга Славаччына Public Account Славаччына Loko Veche Глядзець прамы этэр
14.10.2019 20:00:00 Футбол Лёсаванне Славаччына Нацыянальны Кубак Глядзець лёсаванне
14.10.2019 20:30:00 Баскетбол Ліга - Невядомая каманда - Славаччына Public account Глядзець прамы этэр
15.10.2019 18:30:00 Футбол Ліга Славаччына Rossoneri Славаччына Public account Глядзець прамы этэр
15.10.2019 20:30:00 Баскетбол Ліга Славаччына Public account Славаччына ŠBK Čerti Глядзець прамы этэр
15.10.2019 20:00:00 Баскетбол Кваліфікацыя да КС Румынія Румынія Славаччына Славаччына Глядзець прамы этэр
15.10.2019 21:30:00 Баскетбол Адборачныя гульні Кубка Свету да 17 гадоў Бразілія Бразілія U17 Славаччына Славаччына U17 Глядзець прамы этэр
15.10.2019 22:30:00 Баскетбол Адборачныя гульні Кубка Свету да 19 гадоў Бразілія Бразілія U19 Славаччына Славаччына U19 Глядзець прамы этэр
16.10.2019 18:00:00 Хакей Ліга Славаччына GUCI4 Славаччына Public Account Глядзець прамы этэр
16.10.2019 20:30:00 Баскетбол Ліга Славаччына Public account Славаччына Klenovec Warriors Глядзець прамы этэр
17.10.2019 18:30:00 Футбол Ліга Славаччына Public account Славаччына FC Dobšiná Глядзець прамы этэр
18.10.2019 18:00:00 Хакей Ліга Славаччына Public Account Славаччына HC 420 Глядзець прамы этэр
18.10.2019 18:30:00 Баскетбол Адборачныя гульні Кубка Свету да 17 гадоў Славаччына Славаччына U17 Швецыя Швецыя U17 Глядзець прамы этэр
18.10.2019 19:30:00 Баскетбол Адборачныя гульні Кубка Свету да 19 гадоў Славаччына Славаччына U19 Летува Летува U19 Глядзець прамы этэр
18.10.2019 21:00:00 Баскетбол Кваліфікацыя да КС Славаччына Славаччына Нямеччына Нямеччына Глядзець прамы этэр
19.10.2019 16:30:00 Футбол Адборачныя гульні Кубка Свету да 17 гадоў Славаччына Славаччына U17 Бельгія Бельгія U17 Глядзець прамы этэр
19.10.2019 17:30:00 Футбол Адборачныя гульні Кубка Свету да 20 гадоў Славаччына Славаччына U20 Швейцарыя Швейцарыя U20 Глядзець прамы этэр
19.10.2019 19:00:00 Хакей Таварыская гульня Славаччына Славаччына U18 Гішпанія Гішпанія U18 Глядзець прамы этэр
19.10.2019 20:00:00 Футбол Кваліфікацыя да ЕК Францыя Францыя Славаччына Славаччына Глядзець прамы этэр
19.10.2019 21:00:00 Хакей Таварыская гульня Боснія і Герцагавіна Боснія і Герцагавіна Славаччына Славаччына Глядзець прамы этэр
19.10.2019 17:30:00 Гандбол Адборачныя гульні Кубка Свету да 19 гадоў Славаччына Славаччына U19 Аўстрыя Аўстрыя U19 Глядзець прамы этэр
19.10.2019 18:30:00 Гандбол Адборачныя гульні Кубка Свету да 21 гадоў Славаччына Славаччына U21 Аўстрыя Аўстрыя U21 Глядзець прамы этэр
19.10.2019 19:30:00 Гандбол Адборачныя гульні Кубка Свету Славаччына Славаччына Кітай Кітай Глядзець прамы этэр
20.10.2019 18:00:00 Хакей Таварыская гульня Польшча NKS Podhale Nowy Targ Славаччына Public Account Глядзець прамы этэр
20.10.2019 18:30:00 Футбол Ліга Славаччына Atletico M Славаччына Public account Глядзець прамы этэр

Нататка: Расклад прамых трансляцый абнаўляецца кожны дзень у 6:30.