Basketbalový turnaj přes výzvy.Podle rozpisu na určitý den vyzve určený domácí tým svého soupeře a výsledek s linkem zápasu mě pak pošle do pošty.
Systém turnaje jehož se zúčastní 6 týmů je takový .
Úvodní předkola se hrají o postup do semifinále turnaje a to tímto způsobem:
z.A: 3.nasazený x 6.nasazený ; z.B: 4.nasazený x 5.nasazený
semifinále z.C: 1.nasazený x vítěz zápasu B
z.D: 2.nasazený x vítěz zápasu A
finále: vítěz z.C x z.D o 3.místo poražený z.C x z.D
o 5.místo: poražení z předkola
Další týden pak budou hrát slabší týmy doma.Výhody domácích prostředí se tedy budou měnit každý týden.
Turnaj bude dlouhodobý,zhruba každý týden prozatím do konce roku 2016 a za každý turnaj se budou připočítávat body a to tímto způsobem:
Vítěz 10b, 2.m. 6b, 3.m. 4b, 4.m 2b, 5.m 1b, 6.m 0b
Po konci každého turnaje se upraví pořadí pro nasazování týmů.Při rovnosti bodů bude rozhodovat současné TK
Hrací dny: PO,ČT,SO
Přihlášené týmy a jejich nasazení pro první turnaj podle TK:
1. Rockhounds CL tk 515,43 dále: RCL
2. Hamerland SV tk 504,57 dále: HSV
3. BK Dachshunds tk 501,15 dále: BKD
4. Dukla Kačerov tk 453,67 dále: DUK
5. Spořilov Devils tk 439,11 dále: SPD
6. Chodov Panthers tk 369,44 dále: CHP
Rozpis pro 1.kolo turnaje,pondělí 5.9.2016:
BK Dachshunds - Chodov Panthers
Dukla Kačerov - Spořilov Devils
Rozpis pro 2.kolo turnaje,čtvrtek 8.9.2016
Rockhounds CL - DUK x SPD
Hamerland SV - BKD x CHP
Finále, o 3. a o 5.místo turnaje,sobota 10.9.2016
Sportu zdar a basketu zde na PPM zvlášť
Selecciona un país: | República Checa |
Výborně hoši, takže sf turnaje,CT-8.9.:
Rockhounds CL - Spořilov Dev.
Hamerland SV - BK Dachshunds
Rockhounds CL - Spořilov Dev.
Hamerland SV - BK Dachshunds
PS: Díky za příspěvky. Souboje o umístění jsou umístěny z důvodu cestování Terry85 mimořádně do dvou dnů.
Kdo chce hrát dnes,může dnes.Kdo zítra může zápas odehrát zítra,tak aby zde byly výsledky nejpozději do zítra do 18.00 hod.
Rozpis na další týden najdete zde zítra večer
Víkendové zápasy:
finále : RHCL - HSV
o 3.M : BKD - SPD
o 5.M : DUK - CHP
Kdo chce hrát dnes,může dnes.Kdo zítra může zápas odehrát zítra,tak aby zde byly výsledky nejpozději do zítra do 18.00 hod.
Rozpis na další týden najdete zde zítra večer
Víkendové zápasy:
finále : RHCL - HSV
o 3.M : BKD - SPD
o 5.M : DUK - CHP
Díky za výsledky a vyhlašuji 2.kolo pro tento týden.
V tom se utkají zítra v úterý 13.9. v předkole sf
tyto dvojice,kde výhodu domácí palubovky mají hůře postavené týmy v tabulce po 1.týdnu:
Chodov - Dachshunds ; Kačerov - Spořilov
Tabulka turnaje po 1.týdnu,žádná dost velká překvapení se nekonala:
1.Rockhounds CL 10b (2 výhry - 0 proher)
2.Hamerland SV 6b (1 - 1)
3.BK Dachshunds 4b (2 - 1)
4.Spořilov Devils 2b (1 - 2)
5.Dukla Kačerov 1b (1 - 1)
6.Chodov Panthers 0b (0 - 2)
V tom se utkají zítra v úterý 13.9. v předkole sf
tyto dvojice,kde výhodu domácí palubovky mají hůře postavené týmy v tabulce po 1.týdnu:
Chodov - Dachshunds ; Kačerov - Spořilov
Tabulka turnaje po 1.týdnu,žádná dost velká překvapení se nekonala:
1.Rockhounds CL 10b (2 výhry - 0 proher)
2.Hamerland SV 6b (1 - 1)
3.BK Dachshunds 4b (2 - 1)
4.Spořilov Devils 2b (1 - 2)
5.Dukla Kačerov 1b (1 - 1)
6.Chodov Panthers 0b (0 - 2)
Díky za výsledky předkola a upřesňuji čtvrteční (15.9.) zápasy semifinále 2.týdne :
Spořilov - Rockhounds CL
BK Dachshunds - Hamerland SV
Spořilov - Rockhounds CL
BK Dachshunds - Hamerland SV
Temas favoritos
Ultimos comentarios