Selecciona un país: |
![]() |
Eslovaquia |
Sa pýtam ako sa cítiš, či fandíš Slovákom alebo Čechom?
urcite vetsia ako na stv, a mylsi si co chces. Este i slovak Miro Hlinka co je tam kazdy zapas to tak vidi.

Fandim aj aj, narodil som sa ako Cesko-SLovak a vzdy som fandil aj nasim aj cechom. Som slovak,a el v cechach zijem, takze to su dalsie dovody.
Slovák Miro Hlinka to tak vidí, lebo už by tam asi nebol, je to trochu scestné, čo tvrdíš, každý má svoje muchy, a každý prežíva inak ten zápas, keď hrajú "jeho"
ra2amater: no pozeral som schcvalne zaznam, ale ak to aj bol ofsajd tak milimetrovy.. a to rozhodca v takej rychlosti nema ako zistiť.... a k tej objektivite v TV máš čistú pravdu....súklasím..
Trocha viac ako milimetrovy ale o to tu nejde, gabby to spravil prefektne, o tom niet pochyb a to hovorili aj na ct. Len som chcel tym povedat ze aj nam rozhodcovia trocha pomohli.
Naše zápasy: Keď hrajú naši, a je to na STV, zákonite je to neobjektívne, keď sa hrá iný zápas dá sa to počúvať, ak hrajú česi a je to na ČT, zákonite neobjektívne, keď sa hrá iný zápas dá sa to počúvať
Treba to na niekoho hodiť... a hadam si to nebudeme na seba hadzať, ked sú tam ešte rozhodcovia..




Ak to teda bolo tak, tak pomohli, ale aj uškodili, boli tam najmenej 4 nezmyselné vylúčenia, a najmenej 4 neodpískané
A to ja ta najvetsia chyba, nas slovakov, vzdy sa snazime hladat chyby niekde inde ako naozaj su.

Treba sa naučiť že rozhodcu si človek nevyberie.. a treba len prijať ako rozhoduje, aj ked je to toalne zle...
Temas favoritos
Ultimos comentarios