Estás en una cuenta pública. Si quieres jugar el juego o unirte a la discusión, tienes que loguearte. Si eres un usuario nuevo, debes registrarte primero.
gefeliciteerd. En dat terwijl je niet eens een uitzonderlijke selectie hebt. Blijkbaar doe je tactisch dus dingen heel erg goed. Ik ga jouw wedstrijden eens bekijken
Bedankt allemaal. tis een spannende competitie en de verschillen zijn klein. heb elke match zitten puzzelen over tactiek. Nu op naar het volgende seizoen en ik hoop dat ik op het internationale platform de Nederlandse belangen goed zal kunnen verdedigen.
Pfff... Iemand de wedstrijd van Iced tegen AA bekeken? Alles zo'n beetje in de plus van Iced maar AA gaat er met de winst vandoor. En dat op low voor AA en maar 45% balbezit.... Natuurlijk kan dat in real life, maar het is wel tekenend voor de huidige ME denk ik.
Dit seizoen heeft het uiterste gevergd van mijn team.grunn heeft wel alles op laag gespeeld denk dat de fitheid de doorslag heeft gegeven.Ik probeer de CL te winnen.vandaag proberen een goed resultaat te halen.