
Selecciona un país: |
![]() |
Hungría |
Meg kellett volna várnod az idény végét.., de ezt már sose tudjuk meg..

Már nem...
Valójában ez a fiatalítás sem tuti...Drágák nagyon a jó ifik és így nem tudom érdemes -e...

Nah jól van
De azért BL igen kibaszas lenne így elindulni elvenni a helyet mástól.Ha már eladtad a csapatot.

Igen, fociban megint felment az áruk a ifiknek az utóbbi időben, bár az igazán jók sosem voltak olcsók.
Nyomd a nagyon magasat velük, a tapi még sokat fog érni mire felnőnek.
Nyomd a nagyon magasat velük, a tapi még sokat fog érni mire felnőnek.
Persze, csak jó lenne jövőre a 3. ligában lenni, h néha nyerjünk..

fXsz ki van már az ilyen érthetetlen idegenbeli meccsektől ,egyszerűen elmegy a kedve az egésztől az embernek!!

Idegenben tényleg nehéz nyerni, de azért rendesen felkészültem mára. Hátul tömörültem én is, közepén pedig széthúztam és futtattam a szélsőket hosszú labdákkal mivel ott volt a sok üres terület. Még egy jó csere persze sose árt
gyanítom legközelebb sima bukta lesz nekem nálad.

Hát ha megvan a keret akkor utána a táborozáson kívül nem sok esemény lesz szezonokon keresztül. Ifiket felhúzod, szezon bónuszokat beállítod és szitkozódsz a KH dobások miatt..

Kitartás. Még el se kezdted, nehogy feladd mindjárt! A kh-val se lesz gondod, mert jókat vettél. Full magasan toljad pár szezonig, és brutál csapatod lesz!
Kitartást az egészhez. Hosszú pihenő elé nézel
Ha esetleg motiváció vagy elfoglaltság kéne, akkor a válogatottnál mindig kéne segítség, váltás


Temas favoritos
Ultimos comentarios