Selecciona un país: |
![]() |
República Checa |
No ten Slovák má 2704 CZ, to je hráč II nebo I ligy za třicet dní mu to končí tak to bude mazec ho udržet.
Snad to manažer z Mexica zvážil, mít hráče za 20mega na měsíc, to by byl přepych.
Teda ten mexičan, dává neskutečné pálky za ty hráče...ale tak, každého věc. A nejtěžší bude, je udržet, když to dá...

už jsem mu psal, že ho tady pomlouváme
Já ho znám, v začátcích mě dost radil co a jak mám dělat.

No právě kort když někoho koupíš třeba na 25-30 dní a nevíš kdo nahodí a jestli ho udržíš? S 2700CZ na tuto ligu je skvělý počin i když drahý. Je to hráč do druhé ligy. Možná tím bude liga více zamotaná a dostat se do osmičky bude složitější.

Tak ten můj nový junior má sice 5/6 ale 85% to jsem nečekal a nikdy jsem takového hráče z akády nedostal. Hodně dobrý.

ten poslední Francouz se mu náramně povedl na 280 dní 2/6 to je skvělý podpis, tam to dává smysl. Chce do druhé ligy, to je jasné.

Tak jsem nejvíce zvědavý na ten tvůj zápas dnes. Pokud nastoupí nové posily Mexica bude to boj i když nebudou sehraní. Jsi doma máš menší výhodu, uvidíme.
Ty máš dnes také zajímavý zápas, bude to zajímavé kolo.
Koukám na to...konec týdne a začátek příštího, to budou boje... doufám, že tu šestku udrzim.
A jak na tom byl s hvězdama, když ti ho z SA nabídli??
Já měl hráče s maximálně 4* na určité pozici.
Já měl hráče s maximálně 4* na určité pozici.
Ztratil už sem body s tebou, minule se St.Pauli, jako další ztrátu s týmy, které budou hrát nahoře si už nemůžu dovolit.
Temas favoritos
Ultimos comentarios