Estás en una cuenta pública. Si quieres jugar el juego o unirte a la discusión, tienes que loguearte. Si eres un usuario nuevo, debes registrarte primero.
Dnes nečekaně hladké, vysoké vítězství, o kterém bylo rozhodnuto už po 1. třetině. Zápas tak mohla v klidu dochytat dvojka. Zatím nejlepší zápas sezóny.
Z posledních 4 "obávaných" zápasů nakonec 7 bodů, což je víc, než jsem čekal. Jinak po půlce sezóny spokojenost, jen mě mrzí 2 prohry hned v úvodním týdnu ligy a domácí prohra s Rejnoky
Ahoj všem. .co dodat..gratuluji dnes soupeři k vítězství. .jen konstatuji že je to pro mě nejtěžší prohra ze všech prohraných kol, ale hlavu vzhuru jdeme dál...Ice Fighters mě v odvetě nakopou prdel jen to fikne, tak bych nezoufal a bojuj