HOKEJ
1. Komarna1 - Dart Vader Team 1
2. Taliban Mighty Ducks - St.Fernando Devils 1
3. ZVIRI - HK Long Village 1
4. Hellhornet HC - DALMATINAC 1
5. HC IceWarriors - THE Klingones 1
6. morski pasi - PREXICO ANGELS 1
7. hhk dalma - HK SESVETE 1
8. Agram Ursus - Dalmatian Pirates 1
RUKOMET
9. SIOUXI - Zagorski tudum 1
10. RK Kunovec Breg - Veličanstveni 1
11. 6ta Namazana - HRK Londra 1
12. RK Eldorado - vatrogasci 1
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 1
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 2
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
Selecione um país: | Croácia |
HOKEJ
1. Komarna1 - Dart Vader Team 1
2. Taliban Mighty Ducks - St.Fernando Devils 1
3. ZVIRI - HK Long Village 1
4. Hellhornet HC - DALMATINAC 1
5. HC IceWarriors - THE Klingones 1
6. morski pasi - PREXICO ANGELS 1
7. hhk dalma - HK SESVETE 1
8. Agram Ursus - Dalmatian Pirates 1
RUKOMET
9. SIOUXI - Zagorski tudum 1
10. RK Kunovec Breg - Veličanstveni 1
11. 6ta Namazana - HRK Londra 1
12. RK Eldorado - vatrogasci 1
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 2
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 2
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
1. Komarna1 - Dart Vader Team 1
2. Taliban Mighty Ducks - St.Fernando Devils 1
3. ZVIRI - HK Long Village 1
4. Hellhornet HC - DALMATINAC 1
5. HC IceWarriors - THE Klingones 1
6. morski pasi - PREXICO ANGELS 1
7. hhk dalma - HK SESVETE 1
8. Agram Ursus - Dalmatian Pirates 1
RUKOMET
9. SIOUXI - Zagorski tudum 1
10. RK Kunovec Breg - Veličanstveni 1
11. 6ta Namazana - HRK Londra 1
12. RK Eldorado - vatrogasci 1
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 2
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 2
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
HOKEJ
1. Komarna1 - Dart Vader Team 1
2. Taliban Mighty Ducks - St.Fernando Devils 1
3. ZVIRI - HK Long Village 1
4. Hellhornet HC - DALMATINAC 1
5. HC IceWarriors - THE Klingones 1
6. morski pasi - PREXICO ANGELS X
7. hhk dalma - HK SESVETE 1
8. Agram Ursus - Dalmatian Pirates 1
RUKOMET
9. SIOUXI - Zagorski tudum 1
10. RK Kunovec Breg - Veličanstveni 1
11. 6ta Namazana - HRK Londra 1
12. RK Eldorado - vatrogasci 1
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 1
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
1. Komarna1 - Dart Vader Team 1
2. Taliban Mighty Ducks - St.Fernando Devils 1
3. ZVIRI - HK Long Village 1
4. Hellhornet HC - DALMATINAC 1
5. HC IceWarriors - THE Klingones 1
6. morski pasi - PREXICO ANGELS X
7. hhk dalma - HK SESVETE 1
8. Agram Ursus - Dalmatian Pirates 1
RUKOMET
9. SIOUXI - Zagorski tudum 1
10. RK Kunovec Breg - Veličanstveni 1
11. 6ta Namazana - HRK Londra 1
12. RK Eldorado - vatrogasci 1
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 1
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
Pas mater.... Danas sam bio zauzet i zaboravio odigrati
P.s. kako sam se iznenadio kad sam vidio da sam pogodio tako puno tekmu , hvala na čestitkama
P.s. kako sam se iznenadio kad sam vidio da sam pogodio tako puno tekmu , hvala na čestitkama
stvarno si ga odigrao majstorski s obzirom da nas je taj dan igralo 11 a nitko ti nije bio ni blizu
imaš sreće da imaš uvjerljivo vodstvo a i jučer je malo ljudi igralo pa nisi izgubio previše s ovim danas
imaš sreće da imaš uvjerljivo vodstvo a i jučer je malo ljudi igralo pa nisi izgubio previše s ovim danas
parovi za 6.8.
NOGOMET
1. NK BALUG - Veličanstveni
2. Progress Club - Capio CF
3. Nk Kontra - 6ta Namazana
4. CRO-PES - Grabaneri
5. TONI 79 - Crne Vrane
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC
8. Grički top - Hajduk forever
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB
10. hnk dalma - hrvace
11. Ekipa - nk duzo
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs
14. Croilers - Croatian Wolfpack
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards
16. MALER TEAM - KK Agram
17. kk kontrec - Anti ZM
18. Veličanstveni - JUG 2
19. zrszsd - NK Podvinje
20. Bilogora drinkers - Nacional
NOGOMET
1. NK BALUG - Veličanstveni
2. Progress Club - Capio CF
3. Nk Kontra - 6ta Namazana
4. CRO-PES - Grabaneri
5. TONI 79 - Crne Vrane
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC
8. Grički top - Hajduk forever
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB
10. hnk dalma - hrvace
11. Ekipa - nk duzo
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs
14. Croilers - Croatian Wolfpack
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards
16. MALER TEAM - KK Agram
17. kk kontrec - Anti ZM
18. Veličanstveni - JUG 2
19. zrszsd - NK Podvinje
20. Bilogora drinkers - Nacional
Parovi za 6.8.
NOGOMET
1. NK BALUG - Veličanstveni 2
2. Progress Club - Capio CF 2
3. Nk Kontra - 6ta Namazana 2
4. CRO-PES - Grabaneri 2
5. TONI 79 - Crne Vrane 2
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 1
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC x
8. Grički top - Hajduk forever x
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB 1
10. hnk dalma - hrvace 1
11. Ekipa - nk duzo 2
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC x
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 1
14. Croilers - Croatian Wolfpack 2
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 2
16. MALER TEAM - KK Agram 2
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
NOGOMET
1. NK BALUG - Veličanstveni 2
2. Progress Club - Capio CF 2
3. Nk Kontra - 6ta Namazana 2
4. CRO-PES - Grabaneri 2
5. TONI 79 - Crne Vrane 2
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 1
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC x
8. Grički top - Hajduk forever x
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB 1
10. hnk dalma - hrvace 1
11. Ekipa - nk duzo 2
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC x
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 1
14. Croilers - Croatian Wolfpack 2
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 2
16. MALER TEAM - KK Agram 2
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
imas srece pa ni ja nisam stigao,ipak je danas veliki praznik
NOGOMET
1. NK BALUG - Veličanstveni 1
2. Progress Club - Capio CF 2
3. Nk Kontra - 6ta Namazana x
4. CRO-PES - Grabaneri 1
5. TONI 79 - Crne Vrane x
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 1
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC 2
8. Grički top - Hajduk forever 1
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB 1
10. hnk dalma - hrvace x
11. Ekipa - nk duzo 1
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC 1
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 2
14. Croilers - Croatian Wolfpack 2
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
1. NK BALUG - Veličanstveni 1
2. Progress Club - Capio CF 2
3. Nk Kontra - 6ta Namazana x
4. CRO-PES - Grabaneri 1
5. TONI 79 - Crne Vrane x
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 1
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC 2
8. Grički top - Hajduk forever 1
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB 1
10. hnk dalma - hrvace x
11. Ekipa - nk duzo 1
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC 1
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 2
14. Croilers - Croatian Wolfpack 2
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
sad vidim da sam bio jutros ali nije bilo parova jbg
NOGOMET
1. NK BALUG - Veličanstveni 2
2. Progress Club - Capio CF 2
3. Nk Kontra - 6ta Namazana 2
4. CRO-PES - Grabaneri 1
5. TONI 79 - Crne Vrane 1
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 1
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC 2
8. Grički top - Hajduk forever 1
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB 1
10. hnk dalma - hrvace 1
11. Ekipa - nk duzo 1
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC 1
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 2
14. Croilers - Croatian Wolfpack 2
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
1. NK BALUG - Veličanstveni 2
2. Progress Club - Capio CF 2
3. Nk Kontra - 6ta Namazana 2
4. CRO-PES - Grabaneri 1
5. TONI 79 - Crne Vrane 1
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 1
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC 2
8. Grički top - Hajduk forever 1
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB 1
10. hnk dalma - hrvace 1
11. Ekipa - nk duzo 1
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC 1
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 2
14. Croilers - Croatian Wolfpack 2
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
NOGOMET
1. NK BALUG - Veličanstveni 2
2. Progress Club - Capio CF x
3. Nk Kontra - 6ta Namazana 2
4. CRO-PES - Grabaneri x
5. TONI 79 - Crne Vrane 2
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 2
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC x
8. Grički top - Hajduk forever 1
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB 1
10. hnk dalma - hrvace x
11. Ekipa - nk duzo 1
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC 1
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 2
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 2
1. NK BALUG - Veličanstveni 2
2. Progress Club - Capio CF x
3. Nk Kontra - 6ta Namazana 2
4. CRO-PES - Grabaneri x
5. TONI 79 - Crne Vrane 2
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 2
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC x
8. Grički top - Hajduk forever 1
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB 1
10. hnk dalma - hrvace x
11. Ekipa - nk duzo 1
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC 1
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 2
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 2
NOGOMET
1. NK BALUG - Veličanstveni 2
2. Progress Club - Capio CF 2
3. Nk Kontra - 6ta Namazana x
4. CRO-PES - Grabaneri x
5. TONI 79 - Crne Vrane 2
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 1
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC 2
8. Grički top - Hajduk forever x
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB 1
10. hnk dalma - hrvace 1
11. Ekipa - nk duzo x
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC 2
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 1
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 2
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
1. NK BALUG - Veličanstveni 2
2. Progress Club - Capio CF 2
3. Nk Kontra - 6ta Namazana x
4. CRO-PES - Grabaneri x
5. TONI 79 - Crne Vrane 2
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 1
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC 2
8. Grički top - Hajduk forever x
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB 1
10. hnk dalma - hrvace 1
11. Ekipa - nk duzo x
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC 2
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 1
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 2
20. Bilogora drinkers - Nacional 1
NOGOMET
1. NK BALUG - Veličanstveni X
2. Progress Club - Capio CF X
3. Nk Kontra - 6ta Namazana X
4. CRO-PES - Grabaneri X
5. TONI 79 - Crne Vrane X
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 X
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC 2
8. Grički top - Hajduk forever X
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB X
10. hnk dalma - hrvace 1
11. Ekipa - nk duzo 2
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC 2
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 1
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 2
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 2
1. NK BALUG - Veličanstveni X
2. Progress Club - Capio CF X
3. Nk Kontra - 6ta Namazana X
4. CRO-PES - Grabaneri X
5. TONI 79 - Crne Vrane X
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 X
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC 2
8. Grički top - Hajduk forever X
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB X
10. hnk dalma - hrvace 1
11. Ekipa - nk duzo 2
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC 2
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 1
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 2
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 1
20. Bilogora drinkers - Nacional 2
NOGOMET
1. NK BALUG - Veličanstveni 2
2. Progress Club - Capio CF x
3. Nk Kontra - 6ta Namazana 2
4. CRO-PES - Grabaneri x
5. TONI 79 - Crne Vrane 2
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 1
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC 2
8. Grički top - Hajduk forever x
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB 1
10. hnk dalma - hrvace 1
11. Ekipa - nk duzo x
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC 2
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 1
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 2
20. Bilogora drinkers - Nacional 2
1. NK BALUG - Veličanstveni 2
2. Progress Club - Capio CF x
3. Nk Kontra - 6ta Namazana 2
4. CRO-PES - Grabaneri x
5. TONI 79 - Crne Vrane 2
6. Potemkinovi poletarci - barcelona2 1
7. prljavi igraju prljavo - Carlstadt 047 FC 2
8. Grički top - Hajduk forever x
9. RUBIN-ZAGREB - Dinamo ZGB 1
10. hnk dalma - hrvace 1
11. Ekipa - nk duzo x
12. CroteamPP1974 - PREXICO FC 2
KOŠARKA
13. Wine Flies BC - Bistra Spurs 1
14. Croilers - Croatian Wolfpack 1
15. Dalmatian Giants - Mighty Wizards 1
16. MALER TEAM - KK Agram 1
17. kk kontrec - Anti ZM 1
18. Veličanstveni - JUG 2 1
19. zrszsd - NK Podvinje 2
20. Bilogora drinkers - Nacional 2
Seus tópicos favoritos
Mensagens mais recentes