Co do Iranu to tak bardzo głośno bym się nie śmiał. Byli w dość wyrównanej grupie (poza Grecją). I tylko o mały włos nie awansowali. Wystarczyło wygrać wyżej w ostatnim meczu z Chorwatami którzy ten mecz odpuścili. Trochę zaskakująca decyzja, w tym świetle, zmniejszenia ważności po pierwszej kwarcie. Wiedzieli, że potrzebują nawrzucać tych punkcików, bo Finowie pauzowali.
Chińczycy, faktycznie, bardzo wysoka siła. Chyba jedyny zespół powyżej 190 w kwalach. Też o mały włos a by się przejechali na oszczędzaniu. Powinni być wdzięczni naszym Orłom, że nie podłożyli się Canarinhos. Bo mogliby już pakować te swoje 190 siły. I jazda do Pekinu
Dobra wiadomość, to chyba że Czechy, Słowacja i Węgry są w górnej części drabinki. Chyba że to nie jest tak że grupy 1 i 2 grają w PO ze sobą, a 3 i 4 ze sobą?
U nas najgroźniejsza oprócz Chin wydaje mi się Rosja. Fajnie by było ich wywalić z MŚ

.