选择一个国家: |
![]() |
匈牙利 |
En meg 70 es 69 
Mindenesetre megporgetem oket talan 280 OE 6/6-tal 16 evesen jo aruk lesz.. Vagy nem

Mindenesetre megporgetem oket talan 280 OE 6/6-tal 16 evesen jo aruk lesz.. Vagy nem

Na kíváncsi leszek, hogy tábor miatt milyen eredményt fogunk felmutatni ma. Sok jóra nem számítok.

Á győztem. El se hiszem. Amilyen gyengén kezdtünk azt hittem kikapok vagy 40 ponttal. De utána megembereltük magunkat és simán nyertünk a végén. Volt több jó teljesítményem is. De a büntetőket 50% alatt értékesítettük, ilyen gyengén még sose. Ez kritikán aluli volt nálunk, pedig elég sokat is dobhattunk. De lényeg a 2 pont.

grat hozzá, nekem még kell hozzá pár meccs megnyerése.
Nem érdemes ennél a kosárnál még taktikával foglalkozni, ez látszik a tegnapi meccsen is! Jó volt az ellentaktikám, kb 5%-al gyengébb a csapatértékelésem, sőt a játékosaim értékelése se sokkal rosszabb, nm-el voltam nalacsony ellen és hazai pályán sima zakó! Ráadásul ma is ugyanaz a meccs. Kezdem unni ezt a kosarat.
Laci semmit se csinál, gyengék a játékosai, semmi taktika és nyer 12 meccset egymás után.
Laci semmit se csinál, gyengék a játékosai, semmi taktika és nyer 12 meccset egymás után.

18-86-1-0% az erőnlét a legjobbaknál meg 92-94%, lehet ez számítana ennyit? Nem hiszem. Nálad szerintem inkább az, hogy a hátvédedet nem bírjuk megfogni!
Pont tegnap változtattam a tábor miatt, de így is tudtam nyerni.
Én mind támadás és mind védekezésben is csak a 100%-os formációm használom. A játékosaim meg tényleg nem jók, de az a 2-3 aki termeli a csomó pontot ők viszonylag jók.
Amúgy ha megnézed én nagyon nem szerzek pontot se irányítók által se magasbedobók által.
Nálunk a center poszt a menő.
Kb pontjam felét majdnem ők dobják.
Amúgy szinte mindig 100 pont felett termelünk, pedig elég gyenge a keret több poszton is. Második beállóm 16-os értékeléssel semmivel sem rosszabb, mint az első számú 22-es értékeléssel.





nekem a támadó és védő taktika amit játszok 100% + a csapatösszhang is 96%!!!
illetve 97-98% erőnléttel bírtam még a meccsünk előtt
én egyelőre azt hiszem a csapat ereje főleg ebből áll, mert ezek külön-külön is elég fontos bónuszok lehetnek.
illetve 97-98% erőnléttel bírtam még a meccsünk előtt

én egyelőre azt hiszem a csapat ereje főleg ebből áll, mert ezek külön-külön is elég fontos bónuszok lehetnek.
Már csak 8 meccs van hátra az alapszakaszból.
Már biztos, hogy a rájátszásba vagyok.
Jó lenne első helyen végeznem a konferenciámban. Ehhez van 3 meccs előnyöm.
Remélem sikerülni fog. Biztos izgalmas lesz a rájátszás majd.




你喜欢的游戏主题
最新主题