时间:

您的球队:
交流
Public account
  PRO区
1330个信用点
购买信用点
你当前正在使用公共账号。如果想进行比赛或是加入讨论,你需要登陆。如果你是新玩家,请先进行注册。

  主题: ifj. Ocskay Gábor Emlékkupa


Erdélyország


Nyugi, nincs is ezzel semmi gond, főleg hogy válaszolsz a levelekre és lemondod ha kell. A gond akkor van, mikor valaki be van táblázva, nem mondja le a meccseit és nem is válaszol, vagy üres a napja, de nem fogadja el a kihívást. De ne offoljuk ennyire szét a topicot :)


19titi66


ez igy van barátom.tudod Jani most elég sok a gondom-bajom.mások a szokásaim


bureaucrat

Ezt a levelet kaptam válaszul a bejegyzésemre.
Eddig ez a kupa olyan jól szervezett volt és mentes volt az ilyen stílustól meg "ha akarsz valamit írjál" hozzáállástól, amivel nem először találkoztam azért írtam a fórumba.
Kérem ne tegyük tönkre, hiszen most is látni, hogy ballaball (mostmár lehet egyedül) olyan jól előkészítette.

"Feladó 19titi66
Címzett bureaucrat
Elküldve2014-07-08 13:34:45
Tárgy tudod mérges barátom
ezért hivtam ki a barátaimat,mert azoknak nem kell magyarázkodnom.ezért ha ellenem játszol,nyugodtan irjál.én szeretem a leveleket.bár mostanában,nem vagyok sürün a gép közelében.de a barátaim kupájánál mindig odafigyelek.én is tudtam hogy nemsokára indul a kupa.de annyira nem tudom figyelni a történéseket.ezért nem mondtam le a meccseimet.csak akkor variálok,ha nagy csapat ellen játszom.ilyenkor halasztok.de a tied se rossz csapat.ne idegeskedj."


Erdélyország


Mit idegeskedsz? Elvégre a tied se olyan rossz csapat még ha nem is nagy csapat kategória! 8-D8-D


19titi66


kimondottan dicsértem.látod ez a baj a fiatalsággal


19titi66


tudod nálam mi a nagy csapat.moderátor vagy válogatottat irányitó menedzser.de mindenkit tisztelek.3:).de komolyan mondom neki.nem hisztizni kell.irjon és megbeszéljük a problémát


19titi66


ez csak játékos megjegyzés volt.a te türelmetlenséged az oka.én nem tudok mindig a gépben lenni.de ha ohajtod ,irok zsoltinak egy levelet és kiszállok.de ha moderátor leszel,akkor azt fogom mondani,hogy nagy csapatod van


19titi66


személyes problémánkat levélbe rendezzük inkább.ez a kupa oldala


19titi66


egyébként elhamarkodott állitás volt,hogy nem vagy nagy csapat.ezt kikérheted volna.de lásd be nincs igazad.az én stilusom meg a saját stilusom.másnak nem áll jól


支持者 匈牙利 buresz3

Ez egy "baráti" kupa. Legtöbb résztvevő régi játékos. A kupa szabályzata mindenkire vonatkozik. A mérkőzések lejátszásának időpontja a sorsolás szerint történik. Ettől eltérni csak mindkét fél beleegyezésével lehet. Ha indokolt segítsük egymást, de ne okozzunk felesleges problémát a lekötésekkel és meccsnapok cserélgetésével. Szeretnénk ha továbbra is mindenki rugalmasan állna hozzá, ne legyen ebből probléma.


ballaball


Pont ezért írtam le én is az álláspontomat. Ha minden résztvevő tartja magát ehhez, akkor minden meccset le lehet kötni levelezés nélkül (kevés időm lévén én így szeretem lekötni a meccseimet). Ugyanakkor mindenkinél lehetnek hibák (figyelmetlenség, feledékenység, nyaralás, stb.), amikor belefér egy-egy levél.
A lényeg, hogy csak a szabályokban foglaltak betartását várja el mindenki, de ne csak a másiktól, hanem saját magától is. Ne legyen olyan elvárásunk, amit mi sem teljesítenénk.

Amúgy a kupával kapcsolatos szavaidat köszönöm, kiegészítésként csak annyi, hogy továbbra is buresz3 kollégával bonyolítjuk le a kupát a megszokott munkamegosztásban. (Előkészítés, honlap frissítése inkább az én feladatom, de buresz3 is segít benne, majd a szezon alatt inkább ő végzi a nagyobb munkát az eredmények folyamatos frissítésével, én ez alapján frissítem a tabellát.) Ahogy eddig, úgy a továbbiakban is jelezni fogjuk, ha változás történne a kupával kapcsolatban.


csomagolo


Az én nézőpontomból ez úgy néz ki, hogy mikor megismerem a sorsolást (mivel nem vagyok PRO-s) az első hónapra kihívom a csapatokat. (Nem csak a saját meccsemre, hanem a visszavágóra is!) Ilyenkor törlöm a lekötött meccseimet.
Amikor lekötött meccse vagy meccsei vannak az ellenfelemnek, írok neki egy levelet, amiben megkérem, hogy törölje a kisorsolt időpontokból a lekötött meccseit vagy jelezze, ha más időpontban akarja lejátszani a meccseket.

Azt hiszem nem estem át a ló túloldalára, sőt részemről a legkorrektebb megoldást alkalmazom. Ha mindenki így jár el, nem lesz probléma.
Ellenben én abban is benne lennék, hogy nem kötnék le meccseket a kisorsolt időpontokra, cserébe viszont garantáltan játsszuk le abban az időben a meccsünket, vagy akinek mégsem megfelelő az időpont előre jelentkezzen levélben, hogy maradjon idő más ellenfelet kihívni.


19titi66

egyettértek csomagoló barátommal.néna gyereknek anyja sem érti a szavát


ballaball


Ha így teszel az első hónapot követő minden hónapban, akkor tökéletes. Sajnos egy korábbi és a mostani (bureaucrat-tal való) párbeszédből is inkább az jött le nekem, hogy az ellenfeleidre hárítottad a kihívás felelősségét, de ha ez nem így van, akkor bocs. Célom csak az volt, hogy mindenképp jelezzem, hogy senki se gondolkodjon így, mert két emberen múlik minden meccs lekötése. Mivel pontosan nem követem, hogy ki és hogyan köti le a meccseit, így próbáltam nagyrészt általánosságban írni.

Amúgy szinte ugyanúgy teszek, ahogy fent leírtad. Ilyenkor szezon elején kicsit várni szoktam a levelezéssel is, mert a többség ha nem is egyből, de általában szabaddá szokta tenni a napjait. Amúgy a PRO nélkül rendezhető 4 fordulóból 3-at sikerült is így lekötnöm, 1 levelet viszont elképzelhető, hogy kell majd írnom, de várok vele még egy picit, mivel nem az 1. fordulóról van szó. Utolsó mondatoddal is egyetértek, de mivel senki sem tudja garantálni a meccset (hibák becsúszhatnak), így azt csak a szabályok szerint alkalmazom, azaz várok a (kupán kívüli) meccs lekötésével a kiírt időpontot megelőző 48 óráig. Ennyi idő szerintem elég az új ellenfél megtalálására, mégha nem is túl kényelmes. Szerencsére erre azért nem sokszor szokott sor kerülni, ezért is vállalom.


medwebor

Aqwertadam -mal kéne játszanom a hétvégén, de még nem lépett be a héten.



你喜欢的游戏主题
意大利 I.1
斯洛伐克 I.1
波斯尼亚和黑塞哥维那 koga bi vi
波斯尼亚和黑塞哥维那 Veliki događa...
波斯尼亚和黑塞哥维那 Sastanak BH Z...
奥地利 Tennis Duel -...
比利时 financien
比利时 Vanalles
阿塞拜疆 PPM Translato...
奥地利 Facebook
波斯尼亚和黑塞哥维那 Facebook
奥地利 2. Mannschaft...
奥地利 Jerseys?
阿塞拜疆 U-17 milli ko...
波斯尼亚和黑塞哥维那 Sms krediti
斯洛伐克 Kohutko Cup I...
斯洛伐克 Gold Cup
斯洛伐克 National Gree...
斯洛伐克 V.168
斯洛伐克 players for G...
斯洛伐克 Pravidla (Ad ...
斯洛伐克 2 zapasy za d...
斯洛伐克 Ligový pohár
斯洛伐克 dresy a vlajk...
斯洛伐克 National Germ...
斯洛伐克 Voľby trénera...
斯洛伐克 DB National I...
斯洛伐克 PPZT:pred a p...
斯洛伐克 F1
斯洛伐克 tranfers
澳大利亚 New F1 manage...
斯洛伐克 organizujem t...
斯洛伐克 transfer
斯洛伐克 Dresy
斯洛伐克 VI.188
斯洛伐克 VI.190
斯洛伐克 VI.196
斯洛伐克 VI.185
斯洛伐克 VI.184
斯洛伐克 VI.180
斯洛伐克 VI.166
斯洛伐克 VI.172
斯洛伐克 VI.168
斯洛伐克 VI.169
斯洛伐克 VI.170
斯洛伐克 VI.173
斯洛伐克 VI.164
斯洛伐克 VI.163
斯洛伐克 VI.127
斯洛伐克 V.85
斯洛伐克 VI.111
斯洛伐克 VI.72
斯洛伐克 VI.109
斯洛伐克 Futbalová Rep...
斯洛伐克 V.253
斯洛伐克 Slovakia Cup ...
斯洛伐克 VI.113
斯洛伐克 Esox lucius f...
斯洛伐克 trgu - trensf...
斯洛伐克 V.160
斯洛伐克 Klubové vlajk...
斯洛伐克 Vytvorenie kl...
斯洛伐克 V.248
斯洛伐克 VI.143
斯洛伐克 VI.146
斯洛伐克 V.170
斯洛伐克 V.232
斯洛伐克 Žilinska fotb...
斯洛伐克 V.252
斯洛伐克 V.255
斯洛伐克 V.247
斯洛伐克 VI.96
斯洛伐克 V.223
斯洛伐克 VI.9
斯洛伐克 Kto ma najvac...
斯洛伐克 V.230
斯洛伐克 V.133
斯洛伐克 VI.147
斯洛伐克 V.184
斯洛伐克 uspesnost str...
斯洛伐克 VI.126
斯洛伐克 VI.58
斯洛伐克 VI.51
白俄罗斯 "Клубная супе...
斯洛伐克 V.158 tipovač...
斯洛伐克 V.250
斯洛伐克 VI.80
斯洛伐克 mini champion...
斯洛伐克 V.249
斯洛伐克 V.229
斯洛伐克 V.251
斯洛伐克 Primera Divis...
斯洛伐克 Tímový web
斯洛伐克 VI.160
斯洛伐克 Friendly Matc...
斯洛伐克 VI.156
斯洛伐克 Klubovy web
斯洛伐克 V.127
斯洛伐克 Futbalova Rep...
斯洛伐克 Taktiky
斯洛伐克 Tréning hráčo...
斯洛伐克 SVK Repre - F...
斯洛伐克 VI.145
斯洛伐克 Stažnosti na ...
斯洛伐克 VI.106
斯洛伐克 futbal
斯洛伐克 Design-logo-d...
斯洛伐克 V.208
斯洛伐克 V.189
斯洛伐克 stadio
斯洛伐克 VI.149
斯洛伐克 VI.125
斯洛伐克 VI.88
斯洛伐克 V.176
斯洛伐克 SILA TÍMU
斯洛伐克 VI.103
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 super zápasy
斯洛伐克 Ponuky generá...
斯洛伐克 Slovenské Sup...
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 stavanie záze...
斯洛伐克 Tipovacia súť...
斯洛伐克 V.172
斯洛伐克 pro evolution...
斯洛伐克 Corgoň liga a...
斯洛伐克 VI.138
斯洛伐克 2x zaspievaná...
斯洛伐克 Tvorba Loga
斯洛伐克 A.C.A.B. CUP
斯洛伐克 Najlepší stre...
斯洛伐克 Šlapak
斯洛伐克 V.201
斯洛伐克 VI.154
斯洛伐克 VI.142
斯洛伐克 Horna nitra C...
斯洛伐克 VI.148
斯洛伐克 VI.97
斯洛伐克 VI.144
斯洛伐克 Súťaž o 40 kr...
斯洛伐克 VI.112
斯洛伐克 MS vo Futbale...
斯洛伐克 kupovanie zam...
斯洛伐克 Hlasovanie - ...
斯洛伐克 V.242
斯洛伐克 Priatelsky du...
斯洛伐克 ZAPASY PRIJMA...
斯洛伐克 PPMliga-turna...
斯洛伐克 Majstrovstvá ...
斯洛伐克 V.178
斯洛伐克 IV.24 Ligové ...
斯洛伐克 VI.128
斯洛伐克 VI.54
斯洛伐克 Turnaj - UEFA...
斯洛伐克 Turnaj - Prem...
斯洛伐克 Liga majstrov
斯洛伐克 VI.110
斯洛伐克 V.146
澳大利亚 Last Letter -...
斯洛伐克 V.256
斯洛伐克 VI.114
斯洛伐克 V.225
斯洛伐克 VI.92
斯洛伐克 V.246
斯洛伐克 V.239
斯洛伐克 V.237
最新主题