选择一个国家: |
![]() |
芬兰 |
KERS oli vain niillä kenet mainitsin. Esmi. pelissa on KERS kenet mainitsit ja Brawn GP:llä oli myös KERSsi. Ja muillakin autoilla kenellä ei pitänyt olla. Formula 2006 on ollut thän asti ylivoimaisesti paras Formuloista vaikka autot menevätkin hitaammin kuin Formula 2005. Johtuu tietenkin koska moottorit ovat pienenpiä.
Ja kaikissa autoissa on KERS vaikka sen pitäisi olla vain Ferrarissa, Mclarenissa ja valillä Renaultissa. kirjotit noin.. Eli mitä tarkotat?
Kun vuonna 2009 vain muutama auto päätti ottaa KERSin käyttöön ja autot olivat ne jotka mainitsin, mutta pelissä kaikissa autoissa on KERSi ja sen takia siinä on virhe ja sen takia ei ole mitään hyötyä ottaa autoksi joku KERS autoista kun voi ajaa nopeimmalla autolla ja siinä on KERSsi.
tossa viestissä sanot että kaikissa autoissa on kers. Ja seuraavassa että vaan noissa kolmessa. Eli mitä nyt tarkotat?
Oikeasti pitäisi olla vain 3 autossa KERS mutta siinä pelissä kaikkiin autoihin on tungettu KERS.
Mutta syyskuusa julkaistaan Formula 2010 Ps3:lle ainakin.Boxista en tiiä enkä välitä ku on niin huono konsoli.Ja Nhl11 julkaisupäivä euroopassa on näillä näkymin 18.9 ja amerikassa 7.9.Niin luin tuolta Ea:n foorumilta.
Red Bullilla ei ollut kerssiä koska red bull ja brawn gp olivat kärki tallit eikä heillä ollut kerssiä.
Mulla ei ole ainakaan ollut ongelmia xboxin kestävyyden kanssa, jos sitä tarkotat. Aika aikaiselta kuulostaa, menee kokoonpanot päin peetä. Mutta onneksi on live niin saa oikeat kokoonpanot.
onneks ps3:lle live on ilmanen, tai pikemminkin netti.
No en ihan tota tarkoittanu vaan muutenki boxin huonouksii joita en nyt ala tähän pistämään,ps3 on 100x parempi.
你喜欢的游戏主题
最新主题