时间:

您的球队:
交流
Public account
  PRO区
1330个信用点
购买信用点
你当前正在使用公共账号。如果想进行比赛或是加入讨论,你需要登陆。如果你是新玩家,请先进行注册。

  主题: Hallo allemaal!


Club Zonder Naam

Hallo,
Ik ben nieuw hier (gisteren begonnen)!
Ik kwam eigenlijk voor de F1 maar die is er helaas nog niet. Weet iemand waneer die zou komen?? Ik speel nu alleen voetbal zodat ik het spel een beetje kan leren enzo. Heeft er iemand nog wat tips voor mij?? (andere leuke sporten bijv. of dingen die ik niet moet vergeten te doen :p)

groeten,
CZN


pbijvoet

Aangezien hockey en voetbal de enige 2 spellen zijn zou ik ze beide spelen.
Begin zsm met uitbouwen van faciliteiten en dan voornamelijk trainingscentrum, herstelcentrum, personeel en eco afdeling en jeugdacademy. De banken van je stadion staan nu op 50 personen die kun je vrij goedkoop uitbouwen naar 200 dat scheelt een berg inkomsten.


spijk25


als je je mail stuurt naar mij dan ken ik je wel een document sturen voor de komende seizoenen door te komen.


pbijvoet

ps. veel plezier met het spelletje. Wanneer F1 komt weet nog niemand. Handbal staat nu als eerste op de planning voor begin 2012. De meeste denken dat ze eerst alle teamsporten doen omdat ze daar de basis al van hebben. Individuele sporten (daar schaar ik de F1 ook onder) zal bijna vanaf 0 geprogrameerd moeten worden.
Als je nog meer vragen hebt kun je me altijd een ingame mail sturen of ergens op het forum vragen.


支持者 荷兰 Lilian257


De handleiding in ieder geval goed lezen en je faciliteiten zo snel mogelijk gaan uitbouwen. Ik zag dat je al begonnen bent met de bouw van Trainingscentrum en Sportacademie. Naast herzstelcentrum zijn dat in ieder geval de belangrijkste, dus die zou ik als ik jou was zeker zo snel mogelijk verder uit gaan bouwen.
Je stadion is op zich nog niet eens zo belangrijk, maar ik zou wel in ieder geval waar je al mee bezig bent doorgaan tot je overal kleine staanplaatsen hebt. Daarna zou ik er weinig meer aan doen de komende seizoenen als ik jou was, maar alles in facilieiten stoppen.

Daarnaast zou ik tevens mee gaan doen in hockey, want hoe meer ervaring je op doet in het spel hoe beter het voor je is in de toekomst als er andere sporten gaan komen.

Volgende tip is even al het personeel aannemen dat je aangeboden krijgt en die ook functies toekennen. Die versterken namelijk het niveau van je faciliteiten.

En als 1 van de balngrijkste dingen is het op de juiste wijze trainen van je spelers.
Hier onder even wat richtlijnen van hoe spelers ongeveer het beste tot hun recht komen qua trainingen:
Keepers:
Keepen 100, techniek en snelheid tussen de 50 en 70% van keepen. Passen en koppen tussen de 30 en 40% van keepen.
Vleugelverdedigers:
Verdedigen 100, Snelheid 60, Passen en techniek 50, Koppen 35
Centrale verdedigers:
Verdedigen 100, Passen, techniek, snelheid en koppen 50
Vleugel middenvelders:
Middenveld 100, Snelheid 60, Passen en techniek 50, Koppen 35
Centrale middenvelders:
Middenveld 100, Passen en techniek 60, Snelheid en koppen 35
Vleugel aanvaller:
Aanval 100, techniek en snelheid 60, passen 50, koppen 35
Centrale spits:
Aanval 100, Snelheid 60, Techniek 50, Passen en koppen 35
Natuurlijk moet je hiernaast de spitsen ook trainen op schieten en voor de middenvelders heeft dat ook terdege zin afhankelijk van hun kwaliteiten op schieten. Dit geldt tevens voor verdedigers.

De eerstvolgende sport zal trouwens handbal worden, maar die wordt pas ergens in 2012 verwacht.

Verder is het handig regelmatig de divesre forums te lezen om te kijken of je daar wat zaken leert.

Veel plezier en succes en voor vragen kun je altijd contact opnemen via bijvoorbeeld mail of via de diverse fora met mij of andere managers. Gewoon vragen blijven stellen en je krijgt vast en zeker van diverse kanten antwoorden.

Groeten, Marco


babyboy


Dat is nog eens een goede uitleg om mee te beginnen voor beginnelingen! Ervaring spreekt zou ik zeggen. Niks aan toe te voegen.


Club Zonder Naam

Iedereen alvast bedankt voor de tips enzo!!


pbijvoet


En ik dacht dat ik uitgebreid was :). Goed bezig Marco. PS. CZN, als het goed is heb je een welkomsmail gehad, al dan niet van mij, waar 2 links in staan. Daar staat een heel uitgebreide handleiding hoe je het beste de eerste seizoenen door kan komen. Dit zal hetzelfde bestandje zijn als Spijk25?


Club Zonder Naam

ga ik van het weekeinde ff allemaal doorlezen :p Dan heb ik wat meer tijd!!!
klopt het dat ik als ik 11 dagen heb ingelogd spelers kan kopen? En dat tellertje wat erbij staat, als je aan het einde daarvan het hoogste bod hebt heb je die speler dan sowieso of moet die andere manager van wie die is het dan eerst nog accepteren??


Club Zonder Naam

nog ff een vraagje, met trainen is 100% zeker als het even hoog is als gat kleine getal rechtsboven?


Club Zonder Naam

gat is uiteraard dat (kan je je bericht nog bewerken?? XD)


pbijvoet

bewerken kan helaas niet.
Spelers kopen kan na 11 dagen, maar om nu meteen al je geld op te maken aan spelers is niet aan te raden. Elke vrijdag krijg je talenten aangeboden om je selectie uit te breiden. Probeer het eerst daar mee te redden en spaar je geld voor faciliteiten.
Het tellertje klopt als die op 0 staat is de speler van degene met het hoogste bod. Maar als er binnen de laatste minuut geboden wordt, schuift de deadline een minuut op.
Als je wel besluit spelers te kopen, let dan wel goed op carierre duur, en kwaliteit van de te trainen skills.


支持者 荷兰 Lilian257

Graag gedaan mensen :-)
Ik weet het. Een lang verhaal, maar wilde niet te veel niet noemen haha.
Verkopen en aankopen van spelers zou ik inderdaad nog even uitstellen tot je meer ervaring hebt opgedaan. Bijvoorbeeld na een dag of 20 - 40.


支持者 荷兰 Lilian257

Trouwens nog een paar aanvullingen op het hele verhaal hier.

Scout al je eigen spelers en scout daarna topspelers van andere teams zodat je ziet hoe die getraind worden.
Daarnaast is het handig dit allemaal in bijvoorbeeld in excel bij te houden, zodat je ook kunt plannen hoe je welke spelers wilt gaan trainen et cetera.

En nogmaals ga ook hockey spelen en schrijf je ook in voor handbal! Dat wordt de eerstvolgende sport en dan kun je vanaf het begin van het spel meedoen, hetgeen je zeker profijt zult opleveren als bijvoorbeeld ook andere sporten zoals F1 zullen worden gelanceerd. Als je het spel namelijk van het begin af aan speelt heb je dezelfde kansen als elke andere manager in de wereld om te bewijzen hoe goed je bent :-)


Club Zonder Naam

wat is nou precies het nut van meedoen aan andere sporten? Heeft dat weer invloed op je andere teams ofzo??



你喜欢的游戏主题
斯洛伐克 I.1
意大利 I.1
波斯尼亚和黑塞哥维那 koga bi vi
波斯尼亚和黑塞哥维那 Veliki događa...
波斯尼亚和黑塞哥维那 Sastanak BH Z...
奥地利 Tennis Duel -...
比利时 financien
比利时 Vanalles
阿塞拜疆 PPM Translato...
奥地利 Facebook
波斯尼亚和黑塞哥维那 Facebook
奥地利 2. Mannschaft...
奥地利 Jerseys?
阿塞拜疆 U-17 milli ko...
波斯尼亚和黑塞哥维那 Sms krediti
斯洛伐克 Kohutko Cup I...
斯洛伐克 Gold Cup
斯洛伐克 National Gree...
斯洛伐克 V.168
斯洛伐克 players for G...
斯洛伐克 Pravidla (Ad ...
斯洛伐克 2 zapasy za d...
斯洛伐克 Ligový pohár
斯洛伐克 dresy a vlajk...
斯洛伐克 National Germ...
斯洛伐克 Voľby trénera...
斯洛伐克 DB National I...
斯洛伐克 PPZT:pred a p...
斯洛伐克 F1
斯洛伐克 tranfers
澳大利亚 New F1 manage...
斯洛伐克 organizujem t...
斯洛伐克 transfer
斯洛伐克 Dresy
斯洛伐克 VI.188
斯洛伐克 VI.190
斯洛伐克 VI.196
斯洛伐克 VI.185
斯洛伐克 VI.184
斯洛伐克 VI.180
斯洛伐克 VI.166
斯洛伐克 VI.172
斯洛伐克 VI.168
斯洛伐克 VI.169
斯洛伐克 VI.170
斯洛伐克 VI.173
斯洛伐克 VI.164
斯洛伐克 VI.163
斯洛伐克 VI.127
斯洛伐克 V.85
斯洛伐克 VI.111
斯洛伐克 VI.72
斯洛伐克 VI.109
斯洛伐克 Futbalová Rep...
斯洛伐克 V.253
斯洛伐克 Slovakia Cup ...
斯洛伐克 VI.113
斯洛伐克 Esox lucius f...
斯洛伐克 trgu - trensf...
斯洛伐克 V.160
斯洛伐克 Klubové vlajk...
斯洛伐克 Vytvorenie kl...
斯洛伐克 V.248
斯洛伐克 VI.143
斯洛伐克 VI.146
斯洛伐克 V.170
斯洛伐克 V.232
斯洛伐克 Žilinska fotb...
斯洛伐克 V.252
斯洛伐克 V.255
斯洛伐克 V.247
斯洛伐克 VI.96
斯洛伐克 V.223
斯洛伐克 VI.9
斯洛伐克 Kto ma najvac...
斯洛伐克 V.230
斯洛伐克 V.133
斯洛伐克 VI.147
斯洛伐克 V.184
斯洛伐克 uspesnost str...
斯洛伐克 VI.126
斯洛伐克 VI.58
斯洛伐克 VI.51
白俄罗斯 "Клубная супе...
斯洛伐克 V.158 tipovač...
斯洛伐克 V.250
斯洛伐克 VI.80
斯洛伐克 mini champion...
斯洛伐克 V.249
斯洛伐克 V.229
斯洛伐克 V.251
斯洛伐克 Primera Divis...
斯洛伐克 Tímový web
斯洛伐克 VI.160
斯洛伐克 Friendly Matc...
斯洛伐克 VI.156
斯洛伐克 Klubovy web
斯洛伐克 V.127
斯洛伐克 Futbalova Rep...
斯洛伐克 Taktiky
斯洛伐克 Tréning hráčo...
斯洛伐克 SVK Repre - F...
斯洛伐克 VI.145
斯洛伐克 Stažnosti na ...
斯洛伐克 VI.106
斯洛伐克 futbal
斯洛伐克 Design-logo-d...
斯洛伐克 V.208
斯洛伐克 V.189
斯洛伐克 stadio
斯洛伐克 VI.149
斯洛伐克 VI.125
斯洛伐克 VI.88
斯洛伐克 V.176
斯洛伐克 SILA TÍMU
斯洛伐克 VI.103
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 super zápasy
斯洛伐克 Ponuky generá...
斯洛伐克 Slovenské Sup...
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 stavanie záze...
斯洛伐克 Tipovacia súť...
斯洛伐克 V.172
斯洛伐克 pro evolution...
斯洛伐克 Corgoň liga a...
斯洛伐克 VI.138
斯洛伐克 2x zaspievaná...
斯洛伐克 Tvorba Loga
斯洛伐克 A.C.A.B. CUP
斯洛伐克 Najlepší stre...
斯洛伐克 Šlapak
斯洛伐克 V.201
斯洛伐克 VI.154
斯洛伐克 VI.142
斯洛伐克 Horna nitra C...
斯洛伐克 VI.148
斯洛伐克 VI.97
斯洛伐克 VI.144
斯洛伐克 Súťaž o 40 kr...
斯洛伐克 VI.112
斯洛伐克 MS vo Futbale...
斯洛伐克 kupovanie zam...
斯洛伐克 Hlasovanie - ...
斯洛伐克 V.242
斯洛伐克 Priatelsky du...
斯洛伐克 ZAPASY PRIJMA...
斯洛伐克 PPMliga-turna...
斯洛伐克 Majstrovstvá ...
斯洛伐克 V.178
斯洛伐克 IV.24 Ligové ...
斯洛伐克 VI.128
斯洛伐克 VI.54
斯洛伐克 Turnaj - UEFA...
斯洛伐克 Turnaj - Prem...
斯洛伐克 Liga majstrov
斯洛伐克 VI.110
斯洛伐克 V.146
澳大利亚 Last Letter -...
斯洛伐克 V.256
斯洛伐克 VI.114
斯洛伐克 V.225
斯洛伐克 VI.92
斯洛伐克 V.246
斯洛伐克 V.239
斯洛伐克 V.237
最新主题