选择一个国家: |
![]() |
瑞典 |
Han är bra. Riktigt snabbg, grymt skott och fin teknik.Torsten har koll! Jag lovar. Jag hade velat ha honom till Löven.
Tror att ni får ett bra lag den här säsongen. Dyk väljer mellan er och Vh. Han är inte aktuell för oss och har aldrig varit. Påhitt. Vet att Kalle.Eklund vill till Löven men vi har annat på G som är väldigt lik. Så han får ni nog också.
Ekelund verkar mer eller mindre klar.Dyk så verkar 8 klubbar tampas om så kan nog bli väldigt svårt att få,men ser honom gärna här!Pratas också om Plastino

Nu skriver Skarpsvärd det som jag skrev till dig
- "Vet att Kalle.Eklund vill till Löven men vi har annat på G som är väldigt lik. "
Ni hade gärna fått ta honom. Finns bättre.
Här är Skarpsvärds citat-"Kalle Ekelund väljer allt att döma Björklöven som ny klubb. Stabilt och bra för dom. "
- "Vet att Kalle.Eklund vill till Löven men vi har annat på G som är väldigt lik. "
Ni hade gärna fått ta honom. Finns bättre.
Här är Skarpsvärds citat-"Kalle Ekelund väljer allt att döma Björklöven som ny klubb. Stabilt och bra för dom. "
Men ser ju uta som ni mer är intresserade av Granath uppenbarligen.Nu får skarpan ta och bestämma sej
Ena dagen klar för IKO andra Löven... =)

Det stämmer inte heller. Men skarpen hade rätt. Han har snackat med Iko. Thats it. Men han själv vill till Löven. Får han ett kontrakt av oss så kommer han hit.
Själv sa du att löven inte vill ha honom,och är inte intressant. Att ni har annat "bättre",där antar ja du syftar på Elias Granath? Fast nu låter det på dej som att de finns visst intresse trotts allt? Ska ja tolka de som att Elias tackat nej för er då?
Vi har annat på G. Det är inte Granath heller. Jag har inte sagt att vi inte ville ha, Jag skrev att han vill hit men att vi har ett snnat spår. Men får han ett kontrakt av oss så väljer han Löven, för han själv vill hit.
Får hoppas han får kontrakt med er då ist,för vad ska vi med spelare som inte vill hit om

Oj Edblom till löven ser jag! Bara att gratta, ni är favoriter och kandidaterna hittills att gå upp!
Oj så bra lag? Tappat bästa backen till Örebro och vår bästa målskytt till Dif. Laget ser bra ut men så starkt har vi inte värvat
Det vill säga hur mkt krut ni la på honom visserligen.
Kolla våra nyförvärv. En chansning från div2 Tyskland. En från div1, en från J20 och en ratat back från Vik. Så sexigt
Edblom är den enda som man vet är bra.

你喜欢的游戏主题
最新主题