Час:

Твої команди:
Зв'язок
Public account
  Зона PRO
1330 кредитів
Придбати кредити
Ти знаходишся у суспільному обліковому записі. Якщо ти хочеш грати або приєднатися до обговорення, то маєш залогінитися. Якщо ти новий користувач, то маєш спершу зареєструватися.

  Тема: I.1


kapostsss


Kam man jāraksta, lai šīs medaļas abas piekar tev klāt?


Власник пакету ПРО Латвія marissjomkans


Nevajag man nekādu šito sudrabu(y)

Sastāvs bija LV sagatavots visu laiku spēcīgākais un bija jābūt zeltam! Atradies te - sagribējās neizcīnīto zeltu samainīt pret sudrabu3:)

Kā tur ir - kad atkal pievilkšu izlases spēku pie 400 un medaļas būs pavisam reālas, gan jau atkal būsi pirmais rindā klāt uz izlases vadīšanu?:D


Власник пакету ПРО Латвія IvarsP7


Tu no sākuma dabūt to 400 spēku!
Neviens jau neteica ka Tu tur ilgi sēdēsi tajā tronī!


kapostsss


0-4 un -11 spēks pret pretinieku :D Tas ir tas, ko tu atstāji aiz sevis.

Tas ko tu raksti tagad.. Pēc kara visi gudri.. Konkrētajiem notikumiem pa pēdām tu neko tādu nerakstīji, teici ka nekā nebūs un pilnīga izgāšanās.. Kādas vēl medaļās :D

Darbojies, veido, uzvari. Visiem būs miers. Rlavins cerams neteiks ka izlasi tev sagatavojis un vieglas medaļas paņēmi uz viņa nopelniem.


Власник пакету ПРО Латвія marissjomkans


Nu viegli tas nebūs - atgūt spēku ap 400 ;) Protams, ka tas nenotiks uz sitienu - tas ir ilgs un mērķtiecīgs darbs(y). Daudz, kas ir sačakarēts, bet ne nelabojams!

Ir retas tās izlašu komandas komandas, kas sasniegušas spēku 400.

Izskatās, ka tev, tāpat kā kāpostam, primārās ir savas nevis Latvijas intereses...

Būtu atbalstījis un palīdzējis, LV pacelt uz augšu, bet viņš te vēl draud par kaut ko:whew:

Man jau kauns ir tavā vietā...


Власник пакету ПРО Латвія IvarsP7


Paldies ka tu uztraucies par manu kaunu. Ļoti novērtēju.

Kā tev patīk sevi lielīt, nu tas ir ļoti jūtams. Un tu vēl tā to pasniedz, itkā bez tevis lielā izlase nomirtu un tu esi tas glābējs, jo visi pārējie ir neandertālieši8-D

Riebjas tas kā tu pasniez to visu! Nu piemēram! Citēju! "Kad atkal pievilkšu izlases spēku pie 400 medaļas būs pavisam reālas"
Tā saka tikai tas kurš ļoti mīl sevi ( kaut gan sevi ir jāmīl ), vai arī tam kuram ir tikai savas intereses izlasē!

Īsts profesionālis pateiktu "Kad izlase atkal sasniegs spēku 400, medaļas būs reālas"
Jūti atsķirību kā skan? Nedomāju!

Es jau redzu ka tiek pieļautas kļūdas, bet kā jau teicu, katram ir savs redzējums par izlasi!


Власник пакету ПРО Латвія marissjomkans


Kā jā iepriekš esmu teicis - esi lielākais ļaunums kāds jebkad LV futolā ir bijis...3:)

Protams, ka rakstīju, bet tu jau nedzirdi to, ko negribi dzirdēt:D apskaties savus rezultātus:)

soccer.powerplaymanager.c...

soccer.powerplaymanager.c...

soccer.powerplaymanager.c...

soccer.powerplaymanager.c...

soccer.powerplaymanager.c...

soccer.powerplaymanager.c...

soccer.powerplaymanager.c...

soccer.powerplaymanager.c...

soccer.powerplaymanager.c...

Ir vēl vismaz 10 līdzīgi rezultāti:D Labi, ka vismaz pats sev liecies gudrs( nu īstenībā nenoliegšu - esi ļoti gudrs - spēj apjāt lielāko daļu nācijas8-D)


kapostsss


Jā sudrabs nav zelts :D Pat 2 x pēc kārtas :D


Власник пакету ПРО Латвія marissjomkans


Interesanti zināt, kurš vēl ir pievilcis izlases spēku līdz 400??? Tas ko daru, man tagad jādala uz 2, pat nezinot ar ko???? Tāpēc, ka tev tāpat kā kāpostam gribās pieķerties pie medaļas8-D

Es esmu redzējis, kurš nogremdē izlasi uz leju, tu arī maksimāli centies, lai to izdarītu... Vai tas ir pareizais virziens??? Nedomāju gan...

Tev par izlasi vajadzētu vajadzētu domāt, ne par sevi;)

Un tās pieļautās kļudas, loti labrāt uzklausītu, bet diez vai ko sakarīgu sagaidīšu, zinot to, ka tev galvenais ir tikt pie izlases vadīšanas, nevis izlases maksimālilabi sasniegumi;)


Власник пакету ПРО Латвія IvarsP7


Nezinu! Neinteresē! Kurš jebkad ir pievilcis izlases spēku! Ar krāniņiem ļaušu jums abiem mērīties! Izsaku tikai savu viedokli! Man tak uz to ir tiesības, ne?

Es nekādīgi nevaru nogremdēt izlasi, jo es nēesmu tās vadītājs, bišk kaut ko nejauc? Tev tiek dota/nedota šī iespēja!

Jau izteicu savu viedokli pār vārtsarga izvēli!

Ja vēlies turpināt diskusiju par izlasi, droši!
Bet tikai attiecīgajā forumā!


Власник пакету ПРО Латвія marissjomkans


Kā jau ierasts- ko negribi redzēt, to arī neredzi8-D

Kā tur būs - esi jau gatavs futbola izlases vēlēšanām? +/- pēc kādām sezonām 4-5 būšu atguvis, ko sagrāvi!

Apmēram pēc piecām sezonām, LV atkal būs gatava cīnīties par medaļām, tā ka raksti pieteikumu jau laicīgi, savādāk tur ir risks, ka Ivars bez cīņas tiks pie medaļas, vai kāds cits:D

Klauni... Nesaprotu, cik ļoti ir jāgrib sev medaļas piekarināt, gandrīz neko nedarot8-D


kapostsss


Grūti saprast tavu motivāciju šito rakstīt.

Vai tiešām tik slimi patiesi domā un pats sev tici?

Ir menedžeri, kas piesakās vēlēšanas, piedāvā kopienai alternatīvu iespēju nobalsot par kādu citu, grib dot iespēju citam vadītājam izmēģināt spēkus.

Tam nav jābūt tev vienmēr. Un arī tu neesi neko dižu izdarījis un kopienai pierādījis sevi kā baigo speciālistu.

Ar vārdiem jā, bet nejau ar darbiem. Tavi darbi ir stipri viduvēji ar izlasi. Kā jau rakstīja iepriekš, ar klubiem vēl nepārliecinošāk.

Priecājies, ka tev atkal iedeva iespēju kopiena darboties ar izlasi, nevajag visu sabojāt ar sliktu komunikāciju un bezjēdzīgu sevis slavināšanu, citu nomelnošanu. Tas nevienam nav vajadzīgs un te nav ieguvēju.


Власник пакету ПРО Латвія marissjomkans


Īstenībā tādus divkošus, kā tevi ļoti grūti izprast!

Nē, nu īstenībā var saprast- medaļas ta gribās:D Tak pilnīgi skaidrs, ka pie izlases vadīšanas tu nepieteiktos, ja izlase būtu 23. vietā rangā, kā ir pašlaik;) Bet, ja ir top 3, tad tik uz priekšu8-D

Īstenībā ir baigā škrobe visu laiku vākt pēc tevis mēslus3:) Kāposts atnāk, vai nu izmanto situāciju vai nē (vai tiek patriekts ar sūdainu mietu vai arī saņem medaļas. Sastāvu nevienu tu neesi spējīgs bijis izveidot. Medaļas esi saņēmis (ne jau izcīnijis) ar zups24 izveidotu sastāvu vai manējo:D

Sajāji visu laiku labāko izlasi pēc spēka - ''paldies'' par to būtu jāsaka tāpēc, ka otrā zelta vietā atnāca tik sudrabs???

Slikta komunikācija, šobrīd ir tikai ar 2 indivīdiem - un nevienam no viņiem neinteresē izlases panākumi, bet savs mundieris. Nav sevis slavināšana, bet pasniegti tīri fakti- ja to uzskati, ka fakti par tevi ir nomelnošana, lai tā būtu(bet varbūt pats izvērtē savas darbības?) Sen tak teicu, ka redzu tavām cūcībām cauri, sadists to pašu savulaik teica. Tāpēc jau tagad tev diezgan viegli visus tīt ap pirkstu, jo valoda tev daiļāka un tik retais atcerās kā centies gremdēt LV komandas:D Kā tev šķiet - kā kopiena tevi vērtētu, ja zinātu visas tās preteklības, ko esi izdarījis???

Otrs, tavs čoms, te draud, ka, es varētu netikt pie izlases spēka 400 sasniegšanas, jo sezonas beigās, tak būs uzticības balsojums. Un kāds tam loģiskais pamatojums? Tas, ka vienkārši atkal kādam gribās tikt pie izlases vadīšanas, uzspļaujot uz izlases potencālu, spēku???


kapostsss


Rakstot visus šos tekstus, tu īstenībā parādi ko domā par sevi un cik ļoti patmīlīgs esi.

Gudrāks cilvēks spēs nolasīt tavus tekstus un dziļāku atspulgu tevī pašā.

Vadi izlasi, dari to, kas tev patīk.


Власник пакету ПРО Латвія marissjomkans



Видалено модератором Капітан національної команди підтримки Латвія REALAlS.



Обрані теми
Італія I.1
Словаччина I.1
Боснія та Герцеговина koga bi vi
Боснія та Герцеговина Veliki događa...
Боснія та Герцеговина Sastanak BH Z...
Австрія Tennis Duel -...
Бельгія financien
Бельгія Vanalles
Азербайджан PPM Translato...
Австрія Facebook
Боснія та Герцеговина Facebook
Австрія 2. Mannschaft...
Австрія Jerseys?
Азербайджан U-17 milli ko...
Боснія та Герцеговина Sms krediti
Словаччина Kohutko Cup I...
Словаччина Gold Cup
Словаччина National Gree...
Словаччина V.168
Словаччина players for G...
Словаччина Pravidla (Ad ...
Словаччина 2 zapasy za d...
Словаччина Ligový pohár
Словаччина dresy a vlajk...
Словаччина National Germ...
Словаччина Voľby trénera...
Словаччина DB National I...
Словаччина PPZT:pred a p...
Словаччина F1
Словаччина tranfers
Австралія New F1 manage...
Словаччина organizujem t...
Словаччина transfer
Словаччина Dresy
Словаччина VI.188
Словаччина VI.190
Словаччина VI.196
Словаччина VI.185
Словаччина VI.184
Словаччина VI.180
Словаччина VI.166
Словаччина VI.172
Словаччина VI.168
Словаччина VI.169
Словаччина VI.170
Словаччина VI.173
Словаччина VI.164
Словаччина VI.163
Словаччина VI.127
Словаччина V.85
Словаччина VI.111
Словаччина VI.72
Словаччина VI.109
Словаччина Futbalová Rep...
Словаччина V.253
Словаччина Slovakia Cup ...
Словаччина VI.113
Словаччина Esox lucius f...
Словаччина trgu - trensf...
Словаччина V.160
Словаччина Klubové vlajk...
Словаччина Vytvorenie kl...
Словаччина V.248
Словаччина VI.143
Словаччина VI.146
Словаччина V.170
Словаччина V.232
Словаччина Žilinska fotb...
Словаччина V.252
Словаччина V.255
Словаччина V.247
Словаччина VI.96
Словаччина V.223
Словаччина VI.9
Словаччина Kto ma najvac...
Словаччина V.230
Словаччина V.133
Словаччина VI.147
Словаччина V.184
Словаччина uspesnost str...
Словаччина VI.126
Словаччина VI.58
Словаччина VI.51
Білорусь "Клубная супе...
Словаччина V.158 tipovač...
Словаччина V.250
Словаччина VI.80
Словаччина mini champion...
Словаччина V.249
Словаччина V.229
Словаччина V.251
Словаччина Primera Divis...
Словаччина Tímový web
Словаччина VI.160
Словаччина Friendly Matc...
Словаччина VI.156
Словаччина Klubovy web
Словаччина V.127
Словаччина Futbalova Rep...
Словаччина Taktiky
Словаччина Tréning hráčo...
Словаччина SVK Repre - F...
Словаччина VI.145
Словаччина Stažnosti na ...
Словаччина VI.106
Словаччина futbal
Словаччина Design-logo-d...
Словаччина V.208
Словаччина V.189
Словаччина stadio
Словаччина VI.149
Словаччина VI.125
Словаччина VI.88
Словаччина V.176
Словаччина SILA TÍMU
Словаччина VI.103
Словаччина V.148
Словаччина super zápasy
Словаччина Ponuky generá...
Словаччина Slovenské Sup...
Словаччина V.148
Словаччина stavanie záze...
Словаччина Tipovacia súť...
Словаччина V.172
Словаччина pro evolution...
Словаччина Corgoň liga a...
Словаччина VI.138
Словаччина 2x zaspievaná...
Словаччина Tvorba Loga
Словаччина A.C.A.B. CUP
Словаччина Najlepší stre...
Словаччина Šlapak
Словаччина V.201
Словаччина VI.154
Словаччина VI.142
Словаччина Horna nitra C...
Словаччина VI.148
Словаччина VI.97
Словаччина VI.144
Словаччина Súťaž o 40 kr...
Словаччина VI.112
Словаччина MS vo Futbale...
Словаччина kupovanie zam...
Словаччина Hlasovanie - ...
Словаччина V.242
Словаччина Priatelsky du...
Словаччина ZAPASY PRIJMA...
Словаччина PPMliga-turna...
Словаччина Majstrovstvá ...
Словаччина V.178
Словаччина IV.24 Ligové ...
Словаччина VI.128
Словаччина VI.54
Словаччина Turnaj - UEFA...
Словаччина Turnaj - Prem...
Словаччина Liga majstrov
Словаччина VI.110
Словаччина V.146
Австралія Last Letter -...
Словаччина V.256
Словаччина VI.114
Словаччина V.225
Словаччина VI.92
Словаччина V.246
Словаччина V.239
Словаччина V.237
Нові повідомлення