Kgyk-mérleg:
6 győzelem
5 döntetlen
és 1 vereség a végére, ami felér tízzel:
soccer.powerplaymanager.c...
Mérhetelenül csalódott vagyok. Nyilván hozzászokhattam volna, főleg az utóbbi egy hét tükrében, de ez akkor is durva. Olyan elő szokott fordulni, hogy kiállítanak egy játékost, de egy csere után átszerveződik a csapat, és találnak egy gólt pontrúgásból, vagy mondjuk egy csatárt állítanak ki, ami védelemben nem oszt nem szoroz. Hát nálam nem, a középpályáról kiszórják a legjobb játékost, semmi csere, de az ellenfél szárnyakat kap, átveszi az irányítást, és lő két gólt. A jobb csapat hazai pályán, teljes létszámban lő 5 gólt, egy szót nem szólok, vagy ha most történne ilyen furcsaság először, de már a csoportmeccseket is szoptam végig, mert ha ott rendesen mennek a dolgok, akkor ezzel a csapattal max egy körrel később találkozok.
Ez sokkal bosszantóbb, mint tizenegyesekkel elbukni a kupadöntőt, mert az már lutri, ahol semmit nem lehet tenni, de ez itt mi volt? Valószínűleg soha az életben nem jutok mégegyszer a kgyk közelébe, úgy is álltam hozzá, hogy minden meccsen a maximumot, és akkor ez még a félidőben visszaveszi a fontosságot, mintha nem is tudom mi lenne. Két darab kikúrt középpályással megnyeri a meccset, hát mi a tököm volt ez?
Gondolom a szopóág szépen folytatódni fog, ahogy kell, repülök a kupából meg a bajnokságból is, remélem az is hasonló körülmények között, de most már nem is érdekel.
選擇國家: |
![]() |
匈牙利 |
Mert bajnokságot már szinte megnyerte ez a 11 pont nagyon sok ,kupából már kiesett nem is értem miért nem tette fel.
Nem spórolt, meg van győződve róla, hogy magassal jobban játszik, mint nagyon magassal. Amúgy tényleg nyomhatta volna neki, mert hozzá képest nem volt sokkal jobb.
Hát most pont hogy nem játszott jobban de ő tudja.Szerintem ez hiba volt.
Most a kupából is magassal esett ki, meg ha jól emlékszem a BL-ben is volt ilyen. De hát ő tudja.
Persze vannak kivételek, de nagyon sokszor nyertem alacsonyabb fontosságon , vagy vertek el itthon is ...
Az 1 csati kevés volt ma...
Az 1 csati kevés volt ma...
Szerintem nem ezek a kivételek, a kupadöntőt is csak magason nyomtad, és szinte minden évben úgy esel ki a kupából meg a BL-ből is, hogy csak magasozol, miközben a bajnokságban utcahosszal vezetsz. Szerintem inkább azok a kivételek, mikor véletlenül magassal nyersz nagyon magas ellen.
Most igazat adok Lacinak szerintem egy ilyen meccset főleg idegenben...
Rossz döntés volt 1 csatár ide vagy oda még is csak tét meccs.
Rossz döntés volt 1 csatár ide vagy oda még is csak tét meccs.
Mert otthon még igaz is lehetne ez az állítás ,de idegenbe alapból fontosság hátrányból indulni ,hát nem éppen bölcs döntés

Tisztelt Bíróság!
Kérem a jelzőkkel óvatosan bánni..
Mivel nincs ha a játékban, viszont sok minden más van, ezért bármi előfordulhat egy ilyen meccsen...ezt tudjuk jól...
A választásomat kérem tiszteletben tartani...
Kérem a jelzőkkel óvatosan bánni..

A választásomat kérem tiszteletben tartani...


Tiszteletben tartjuk ,de nem értünk vele egyet mert hiba hiba

你喜歡的遊戲主題
最新主題