選擇國家: |
![]() |
荷蘭 |
zojuist misschien wel mijn beste pull in het ijshockey gehad. 317 Gv verdediger met 4,5 sterren. ben benieuwd wat de exacte waardes zullen zijn.
begin wel te merken dat we eigenlijk te veel keus gaan hebben, ben nog aan het twijfelen over 1 speler, die zou ik normaal altijd aannemen, maar je kan zoveel spelers pullen, dat ik weinig aan hem heb. en die 1 a 2 miljoen die ik ervoor zou kunnen vangen is nou ook niet alles.
Momenteel heeft mijn zwakste speler een GV van 275. Ik wijs daarom alles met een GV onder de 250 af, tenzij er heel veel sterren bij staan.
Ach, we komen zo langzamerhand in de fase dat 2 a 3 goede YP's per seizoen voldoende is.
4 aangenomen waaronder 1 toppertje,alsnog 2 meteen ontslagen..kost maar 10k dus de speler eerst bekijken en dan alsnog ontslaan geeft weinig problemen
Na de debacles van het afgelopen seizoen vandaag eindelijk wat goede spelers, met dank aan mijn nieuwe sportdirecteur. De beste heeft een GV van 293 en een talent van boven de 90 op aanval, schieten en techniek. Lang niet meer gehad.
1 aangenomen, maar alleen om seizoen te trainen en dan te verkopen. neem ook alleen wat aan als het ca 3 sterren is, ff trainen en dan vang je er toch weer iets van 2 a 3M voor. echte toppers blijven wel
Zo ff gewacht totdat de Sportacademie een niveautje hoger was en vandaag dus ook eindelijk gepulld. Lijkt erop dat het het wachten waard was, want dit is de beste speler ooit uit de SA van de Mercenaries:
Kee Ver Anv Sch Pas Tec Agr Erv
13 52 25 57 47 89 33 95 33 64 35 91 42 91 0
Jawel, een GV van 228! CL is 5/6. Managers van topteams vinden dat vast niks, maar voor mij is dit geweldig!
Kee Ver Anv Sch Pas Tec Agr Erv
13 52 25 57 47 89 33 95 33 64 35 91 42 91 0
Jawel, een GV van 228! CL is 5/6. Managers van topteams vinden dat vast niks, maar voor mij is dit geweldig!
你喜歡的遊戲主題
最新主題