選擇國家: |
![]() |
荷蘭 |
Ik ga in ieder geval energie sparen komend weekend en mijn 2e keeper komt in de basis te staan.
Qua teamsterkte ben ik een stuk sterker. 17 tov 25. Zegt natuurlijk niet altijd iets, maar ik hoop gewoon 3 punten te pakken. Anders heb ik gewoon pech gehad en draai ik zeker nog een seizoen in deze divisie mee.
Toen was ik niet zoveel sterker helaas en moest ik tegen de nummer 1 uit de ocmpetitie terwijl ik 2e stond en nog sta

Correct. Er kan hier echt nog van alles gebeuren met de top 3 binnen 1 punt en de top 6 binnen 6 punten. Jij trouwens gefeliciteerd met zo vroeg in het seizoen al het kampioenschap.
ja, tis leuk om te volgen jullie competitie. En ja ben blij dat ik het al binnen heb. Kan ik nu op trainingskamp gaan en dingen uitproberen
Tja, die trainingskampen moet ik maar blijven uitstellen. Ik hoop dat ik nog tijd krijg voor 2 x, want 12 man kan ik echt niet missen de komende week.
die tijd heb je wel. ik heb dat vorig seizoen ook gedaan. ik ga eens kijken wat ik morgen ga doen met me team.
Wordt ook lastig voor je. F4E uit is best lastig en die wil ook nog punten pakken. Ik voor mij hoop op weer een super dag van mijn 2e keeper.
ik ga gewoon met me eerste keeper spelen. speelde gister met me andere keeper maar dat is slecht bevallen. denk ook dat hij tegen mij punten wil pakken en dat die met hoog komt.
你喜歡的遊戲主題
最新主題