Ga dat maar niet meer riskeren. 1x een testje is leuk, maar ik moet natuurlijk ook aan mijn samenspel denken
Als ik met iets van 10 - 0 gewonnen had, was ik natuurlijk morgen weer zo gaan spelen, maar wil nu even aan mijn doelsaldo werken.
je hebt groot gelijk...vond die 7 aanvallers al een beetje absurd
Eigenlijk vind ik dat zo'n opstelling afgestraft hoort te worden door de ME. De meeste managerspellen kennen flinke penalties op al te exotische opstellingen, maar hier kun je er zelfs nog mee winnen.
Ze hadden alle t tussen de 38 en 56 op aanval. Lijken me toch best allemaal aanvallers
Vond het wel leuk om een keer te proberen, maar het blijft bij eens.
Misschien trouwens een voordeel voor me dat ik ze niet alle 7 op de 1e lijn had, maar had verdeeld tussen lijn 1 en 2.
Zo er gaan er vanavond in de top in ieder geval een paar punten laten liggen.
Eeltjes (3) - Superajacieden (1)
Chelsea 11 (6) - tazzz (2)
Tijd dus voor de concurrentie om weer punten binnen te halen.
Ga er dus ook van uit dat ik zeker een plekkie ga stijgen vanavond
het gaat ook zeker niet makkelijk worden! Mijn team scoort zeer moeizaam, de verschillen tussen de teams zijn niet al te groot dus er zijn maar weinig wedstrijden waar ik op voorhand kan zeggen dat ik de drie punten meeneem. Maar wil ik de aansluiting een beetje houden dan zal er toch een overwinning uit de hoed getoverd moeten worden. Ik heb tfoon dus toch maar eens goed geanalyseerd. Of het helpt? geen idee, want ik vind de ME op tactisch vlak nog niet echt beinvloedbaar