ahogy a ifikeresős topikban láttam, rengetegen vannak előtte (is), de ha kiugróan jó helyre kerül, akkor bármi lehet (ezért említettem Laura csapatát, mert ott már pl kész a 14-es EK!)
basketball.powerplaymanag... ő minőségei: 82/87/82/81. Azaz a tiéd jobb. A 80 ÖÉ különbség nem kevés, de a karrierhossz/esés miatt u19-be akár oda is érhet. Viszont az ifiárak rettenetesek - így tök lutri, hogy hová kerül ---
a KH esés az kb semmit nem jelent (kevesebb mint 0,5% az eltérés 5-6 közt és a 4-5 közti is jó eséllyel kisebb mint 3%..)
szóval ez nem hiszem, hogy lényeges különbséget eredményezne u19ig!
Az zavart meg, hogy csak technikát és gyorsaságot láttam nála emelkedni az elmúlt 2 hétben, amik már majdnem az átadás szintjén vannak. Ezért kérdeztem.
Az edzők féloldalasak, idén úgyse válogatott, a köv szezon eljén frdítok, és 20 nap alatt emelkedik az átadás 32 egységet/bónusz nélkül. Szezononként ez elég sokat számít.