За два тури до кінця ліги спробую з прогнозувати подільший розвиток в зоні ПО.
Почнемо з верху, 1 сходинку займає, займаю я))
Далі йдуть Суми, на 5 очок. Можна сказати, що лігу вигрю або я, або суми, шансів в мене більше, але бути може всяке. Крім Масонів і Сум, Козаки, Гопліти і радіоактивні, вже точно гратимуть в ПО, 3 сезону. Залишилося 3 місця, найкращі шанси у Ред стоун, у яких ще дві гри з не самими сильними командами. Тому можна сказати, що ред стоуни будуть в ПО. Далі йдуть Хлопці земи, але 4 поразки поспіль і шанси на ПО стають слабкими, враховуючи, що попереду гра з завжди сильними, першими чемпіонами України в ППМ Гоплітами, і не менш слабкими Бобрами, які на пару з радіоактивними єдині хто в обох матчах обіграв мене, тобісь, поки що лідера ліги))) Важлива гра для земи буде гра останнього тура проти Бобрів, за цією грою будуть спостерігати всі, бо вона вирішить скоріше за все, хто з цих команд займе місце в вісімці кращих)
Є в нас ще ЕНЕРГІЯ і Хаос. У ЕНЕРГІЇ складніший календар останніх ігор, але я думаю це не буде проблемою для хлопців Олександра. У хаоса гра з аутсайдером ліги Рівним, і другою командою, на даний момент Сумами, і смію сказати, що хаосу потрібно з 6 очок рівно 6, хоч якби можна було взяв би і всі 7 і більше)))
Розчарування ліги як на мене, це Кабани і Чемпіони України Божі леви. В чому проблема Кабанів, написано вище від тренера команди, а от Божі леви втомилися на міжнародній арені, хлопці робили все для підняття престижу України, але ціна цього, провал в чемпіонаті(
думаю за останніми турами будуть слідкувати всі гравці)
П.С. Я не журналіст не оцінюйте строго. На вулиці дощ, через годину гра збірної, і в мене немає ніякого настрої кудась йти( Ще і Баварія 1:1

Тому вирішив, щось написати)))