Ha nem tilos leírom!
430 ezer jelenleg!
選擇國家: |
![]() |
匈牙利 |
Jézus! Nekem Dupla ennyi :S De neked igazad van nincsen semmi fiatal játékosod szóval. Nekem van pár játékos ami kell hogy edzést kapjon
De gyúróból én is rosszat vettem. Akkor te elég gazdag lehetsz


Ha így lenne!
Folyamatosan elmegy a pénz.. Létesítményekre. Hamarosan a stadiont is szeretném átalakítani szóval nem leszek gazdag


Mennyi a szponzorid? Hú az ellenfeled nagyon meg lepet az Nagyon Magassal sajnálom:S Meg az is vicces hogy csak egy kapura lövések száma 1 volt.
De tényleg 7 Ratinget kapott kapusnak egy 19 meg 20 rat. játszónem tud gólt rúgni neki.
Engem is majdnem megvicceltek.
De tényleg 7 Ratinget kapott kapusnak egy 19 meg 20 rat. játszónem tud gólt rúgni neki.
Engem is majdnem megvicceltek.
Nem lepődök meg a vereségen! Sőt nem is baj, inkább most kapjak ki. A végére ők elfáradnak én nem és akkor fordul a kocka. A lényeg tartani egy szintet, hogy ne legyen túl nagy a hátrány 
Szponzori tokkal-vonóval heti 5milla

Szponzori tokkal-vonóval heti 5milla

Tiéd neked nagyon jó nekem 52% sikerült csak 5 milkátért
Vannak gondok a csapatnál! Ma 10 ember ellen sem sikerült semmi.. Valamit változtatnom kell!
Szerintem nem akarok kioktatni meg semmi de hazai pályán simán győzhettél volna ha nem védekező felállásból játszol főleg hogy ő 3 csatárral játszott idegenben. Sokkal jobb képességű játékosaid vannak mint neki.
你喜歡的遊戲主題
最新主題