選擇國家: |
![]() |
立陶宛 |
Tai nesamonė , manau kad už abu nes rašo 30 kreditų .
Apgaulingai rašo ten :/ Va citata iš straipsnio : ''Vėliau sausainiuką galėsite išmainyti į prizus - momentinių iššūkių paketus ir 30 procentų bonusus kreditams."
Tai neapsimoka net vargt dėl jų turiu 145 tj čj paimsiu ir jei neduos tai nebesivarginsiu paleva ..... nesąmoninga , kai per tokį švenčių metą negali gauti kreditų .
bandymas istraukt piniga is tu kurie neperka kreditu.. ale akcija atrakcija , vargai puse menesio spausdamas tas rungtynes per visus zaidimus, db gi negali nepirkt , bereikalo varges busi

Pagal mane ten viskas labai aiskiai parasita, uz 150 meduoliu gausit 30 kreditu ir dar 30 proc nuolaida kreditu pirkomui.
NUSIPIRKAU UŽ 150 MEDUOLIŲ IR SPĖKIT , GAVAU 30 KREDITŲ IR NUOLAIDA ĮRODYMAI : www.part.lt/img/3e97dc81d... TAIP FAINA !
Oba reiškia sttaipsnis klaidingas, o kreditus duoda
O aš netikėjau ir iškeičiau meduolius į challengus 
Kazin nuo 38 iki 150 dar spesiu sutaupyt


Kazin nuo 38 iki 150 dar spesiu sutaupyt

spėsi , jei aš per 10dienų 2 dienas tik ant kašio o 8 per visus sporto tai su visom sporto šakom jei žaisi užsiregines tai tikrai spėsi ;D Aš nežinau kam man taupyt dar

Su krepšiniu be pro paketo niekaip neina , o kitų nežaisiu po meduolių tai nžn nebent taupyt ant momentinių iššūkių

Tai aś tą ir turiu omeny, kad nusiperki iššūkių kaip aš prieš tai ir medalius gauni 
P.S. jau 59 meduolius turiu po šiandienos :/

P.S. jau 59 meduolius turiu po šiandienos :/
Daug meduolių pasisekė gauti ;D O nusipirkt tai čj nepirksiu kreditų turnyre bandysiu kažka pademonstruot nes jau užkniso tie iššūkiai
svarbu prizą pagrindinį gavau ir tiek ;D

你喜歡的遊戲主題
最新主題