選擇國家: |
![]() |
斯洛伐克 |
Ja len, že či sa to oplatí keďže už chodia s CZ 350, + platiť poplatky za veľa hráčov.
taký ale nám neprídu , aspoň nie tak skoro , ja som pozastavil SA , priorita momentálne TP , akadémia len v prípade zázračného predaja nejakej hviezdy , inak na ňu nebude
Tak mne taký prišli v minulom drafte. Takže nádej je, len by ma to osobne potešilo radšej v inom športe než je basketbal.
Inak dúfam, že chata prežila v poriadku.
Inak dúfam, že chata prežila v poriadku.

Vzhľadom na výkon ktorý si popísal už o cca 20:00 sa ani nečudujem. Ale tak písmenká na klávesnici ešte vieš nájsť ,takže potom je to o.k.

už od nedele rána som čistý
, len sa to ešte všetko nevstrebalo - ani neviem že som tu bol
- 3 noci som nespal a nezastavil sa na 10min , deti majú výdrž o akej môžem len snívať - futbal,floorbal,výstup na hrad,výrivka,lukostreľba,stolný tenis... každý deň takáto porcia - menší syn v nedeľu o 16hod jak sme prišli ľahol a zobudil sa až dnes okolo 10hod



Bol, bol, dokonca si aj draft navštívil
Otecko sa pýtal na nejakého hráča že ako ti ho ukazuje...opísal si, svoj výkon 10 pív a niekoľko litrov domácej, miesto výkonu tejto práce, a potom si sa už odmlčal a pokračoval si zrejme vo výkone.
No zažil som aj ja tie obdobie keď 2-3 noci nespíš, ale prvá noc je najhoršia potom si nato akosi zvykneš
No takže sa vlastne syn vyspal za celú rodinu, takže by si mal byť fit ako rybička.


No zažil som aj ja tie obdobie keď 2-3 noci nespíš, ale prvá noc je najhoršia potom si nato akosi zvykneš


No takže sa vlastne syn vyspal za celú rodinu, takže by si mal byť fit ako rybička.


musím , večer už idem do práce - našťastie v nej oddychujem a vždy prebdený víkend dospím
你喜歡的遊戲主題
最新主題