時間:

你的球隊:
交流
Public account
  PRO專區
1330 信用點
購買信用點
你目前正在使用公共帳號。如果想進行比賽或是加入討論,你需要登入遊戲。如果你是新玩家,請先進行註冊。

  主題: I.1


Hurukan

oke duidelijk dus. als magicbie gelijk heeft in onze match, dan is alleen de gekozen tactiek van belang. Zelfde aantal kansen en thuisvoordeel is dus niet van belang, als je de juiste tactiek kiest. ME verklaard. Dank je magic.


Pinguin76

het is weer ongelooflijk!!!!!!!! dit overleef ik niet al te lang meer. kots van dit spel. alles is in mijn voordeel behalve de uitslag. %^#$@%#$#@%


Regulus


je ziet dat ik als een van de zwaksten met die uitslag gelukkig ben. Jammer dat niet allebei kunnen winnen. Ik begrijp je wel.


Regulus


en je hebt wel 5 straffen tegen maar 2 van mijn team.


Pinguin76

ik speel normaal tegen laag. ik heb de goeie tactiek. domineer de wedstrijd. heb beter team. schakel na 1 periode over naar 3 lijnen, nog sterker dus. dit spel begint steeds meer op een grote grap te lijken en jij lijkt er ook in mee te gaan regulus. of je wilt t mss niet zien omdat jij altijd aan de goeie kant staat :P

ja ik ben idd gefrustreerd :P maar als je dit soort wedstrijden al ca 5x in 2 weken hebt gehad dan is gefrustreerd raken nog heel normaal...


Tompert1


Ik begrijp dat dit vervelend is, maar kijk het eens van een andere kant. Gooi het roer gewoon tijdelijk om en kijk of dat resultaat opleverd! Spannend en leuk ;)


magicbie


Hurukan, ik zal de volgende keer smilies plaatsen. Volgens mij weet je al lang wat ik van de ME denk.


brotherke23


toch raar dat de rest die engine zo tof vind hé


Hurukan

dat weet ik magic, ik begrijp er niks meer van


Pinguin76


ja die zien denk ik maar een kant van de medaille...


brotherke23


juist ja


Regulus

het lijkt me dat de een of ander vergeet dat in een competitie steeds teams zijn die verschillende sterkte hebben. Als de zwakkeren niet mogen winnen, ...dat kan toch niet. Hoe en wanneer zullen de zwakkeren dan een kans krijgen?


Pinguin76

als de zwakkere bijv de juiste tactiek heeft zou ik zeggen ja. op die manier zoals het vrijdag was kan ik er niet mee leven en dat was niet omdat ik verloren had want dat heb ik wel vaker gehad hier in ppm. het gaat er trouwens helemaal niet om dat je zwakker bent. premium heeft betere teamratings als mij en staat hoger in de competitie en die speelde ik helemaal weg en die won ik ook niet.

maar mss moet jij je eens in mij positie plaatsen en dat je dit dan al 4x in de laatste 2 weken hebt gehad. dat bedoel ik dat sommige maar 1 kant van de medaille zien....


Nitidus


Wellicht zijn je spelers niet in de goede verhoudingen getraind?

Hierboven geef je aan dat je de goede taktiek, normaal tegen laag speelde etc. Het gevolg hiervan is dat je meer schoten had dan je tegenstander (een ander gevolg is er naar mijn idee niet).

In deze wedstrijd (en wellicht ook andere) is te zien dat je schoten efficiëntie redelijk laag is (uit veel schoten scoor je weinig). Een simpele conclusie zou zijn dat je meer op schieten moet trainen. Dat is nu namelijk slechts 28 terwijl verdedigen en aanvallen 40+ zijn.

Het zou ook zo kunnen zijn dat je wel veel schiet, maar dat de spelers die schieten gewoon slecht kunnen schieten.

In de handleiding staat het volgende:

"Aanval: De vaardigheid aanvallen bepaalt de mogelijkheid om efficiënt te spelen in het aanvallende vak. Het vertegenwoordigt de mogelijkheid voor spelers om een goede positie op het ijs te creëren om te kunnen schieten, alsmede hoe vaak een speler zal schieten indien hij zich in zo'n positie bevindt. Spelers met een lage waarde voor deze vaardigheid zullen meer passen, ook al zouden ze beter zelf kunnen schieten. Voor verdedigers bepaalt deze vaardigheid de mogelijkheid om bij te dragen aan het aanvallende spel van de ploeg."


Dus, spelers met een hoge waarde van aanvallen zullen meer schieten dan spelers met een lage waarde.
Een logische vraag is nu, wat is een hoge waarde en wat is een lage waarde? Voor een speler met een GR van 150 is 50 wellicht een hoge waarde, terwijl dat voor een speler met 450 GR laag kan zijn.

Mijn opvatting is echter dat het niet de GR is die bepaald of de waarde hoog of laag is, maar de verhouding met andere vaardigheden. Stel dus de volgende (hypothetische) situatie:

Speler Aanval Schieten Passen Techniek
1 1 0,5 0,5 0,5
2 1 1 0,75 0,75

Dit zijn de verhoudingen van 2 centers. De eerste speler heeft een hoge waarde van aanvallen, en zal dus vaker schieten. De tweede speler heeft een lage waarde van aanvallen, en zal dus veel passen. Bij beide spelers is schieten dus (in mijn ogen) verkeerd getraind.

De spelers zouden anders getraind kunnen worden tot:

Speler Aanval Schieten Passen Techniek
1(a) 1 1 0,5 0,5
2(b) 1 0,5 0,75 0,75

In dit geval heeft speler 1(a) nu een hoge waarde van schieten en zal dus relatief meer schieten dan speler 2(b), die een relatief lage waarde van schieten heeft.
Het scoringspercentage zal echter hoger zijn dan bij spelers 1 en 2.

De belangrijkste conclusie is echter dat speler 1 en 2 bij elkaar opgeteld tot een zelfde aantal pucks/sterren zouden komen als speler 1(a) en 1(b) samen.

Een andere conclusie is dat, alhoewel je veel op goal schiet in een wedstrijd, dit door 'verkeerde' spelers (met weinig schieten) kan zijn, waardoor je weinig scoort. Terwijl je toch een hoge score voor schieten hebt in pucks/sterren. Dit wordt echter veroorzaakt door spelers met een hoge waarde van schieten, en relatief lage waarde van aanvallen.


Pinguin76


zou mss kunnen ja. maar heb je jezelf wel eens met schorpie vergeleken? jullie liggen zeker qua schieten erg ver uit elkaar en schorpie scoort ook aan de lopende band. en het kan niet zo zijn dat schorpie dan dezelfde verhouding qua aanvallen als jou heeft. anders had ie toch andere teamrating gehad. dus hoe verklaar je dat dan?



你喜歡的遊戲主題
斯洛伐克 I.1
義大利 I.1
波士尼亞與赫塞哥維納 koga bi vi
波士尼亞與赫塞哥維納 Veliki događa...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sastanak BH Z...
奧地利 Tennis Duel -...
比利時 financien
比利時 Vanalles
亞塞拜然 PPM Translato...
奧地利 Facebook
波士尼亞與赫塞哥維納 Facebook
奧地利 2. Mannschaft...
奧地利 Jerseys?
亞塞拜然 U-17 milli ko...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sms krediti
斯洛伐克 Kohutko Cup I...
斯洛伐克 Gold Cup
斯洛伐克 National Gree...
斯洛伐克 V.168
斯洛伐克 players for G...
斯洛伐克 Pravidla (Ad ...
斯洛伐克 2 zapasy za d...
斯洛伐克 Ligový pohár
斯洛伐克 dresy a vlajk...
斯洛伐克 National Germ...
斯洛伐克 Voľby trénera...
斯洛伐克 DB National I...
斯洛伐克 PPZT:pred a p...
斯洛伐克 F1
斯洛伐克 tranfers
澳大利亞 New F1 manage...
斯洛伐克 organizujem t...
斯洛伐克 transfer
斯洛伐克 Dresy
斯洛伐克 VI.188
斯洛伐克 VI.190
斯洛伐克 VI.196
斯洛伐克 VI.185
斯洛伐克 VI.184
斯洛伐克 VI.180
斯洛伐克 VI.166
斯洛伐克 VI.172
斯洛伐克 VI.168
斯洛伐克 VI.169
斯洛伐克 VI.170
斯洛伐克 VI.173
斯洛伐克 VI.164
斯洛伐克 VI.163
斯洛伐克 VI.127
斯洛伐克 V.85
斯洛伐克 VI.111
斯洛伐克 VI.72
斯洛伐克 VI.109
斯洛伐克 Futbalová Rep...
斯洛伐克 V.253
斯洛伐克 Slovakia Cup ...
斯洛伐克 VI.113
斯洛伐克 Esox lucius f...
斯洛伐克 trgu - trensf...
斯洛伐克 V.160
斯洛伐克 Klubové vlajk...
斯洛伐克 Vytvorenie kl...
斯洛伐克 V.248
斯洛伐克 VI.143
斯洛伐克 VI.146
斯洛伐克 V.170
斯洛伐克 V.232
斯洛伐克 Žilinska fotb...
斯洛伐克 V.252
斯洛伐克 V.255
斯洛伐克 V.247
斯洛伐克 VI.96
斯洛伐克 V.223
斯洛伐克 VI.9
斯洛伐克 Kto ma najvac...
斯洛伐克 V.230
斯洛伐克 V.133
斯洛伐克 VI.147
斯洛伐克 V.184
斯洛伐克 uspesnost str...
斯洛伐克 VI.126
斯洛伐克 VI.58
斯洛伐克 VI.51
白俄羅斯 "Клубная супе...
斯洛伐克 V.158 tipovač...
斯洛伐克 V.250
斯洛伐克 VI.80
斯洛伐克 mini champion...
斯洛伐克 V.249
斯洛伐克 V.229
斯洛伐克 V.251
斯洛伐克 Primera Divis...
斯洛伐克 Tímový web
斯洛伐克 VI.160
斯洛伐克 Friendly Matc...
斯洛伐克 VI.156
斯洛伐克 Klubovy web
斯洛伐克 V.127
斯洛伐克 Futbalova Rep...
斯洛伐克 Taktiky
斯洛伐克 Tréning hráčo...
斯洛伐克 SVK Repre - F...
斯洛伐克 VI.145
斯洛伐克 Stažnosti na ...
斯洛伐克 VI.106
斯洛伐克 futbal
斯洛伐克 Design-logo-d...
斯洛伐克 V.208
斯洛伐克 V.189
斯洛伐克 stadio
斯洛伐克 VI.149
斯洛伐克 VI.125
斯洛伐克 VI.88
斯洛伐克 V.176
斯洛伐克 SILA TÍMU
斯洛伐克 VI.103
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 super zápasy
斯洛伐克 Ponuky generá...
斯洛伐克 Slovenské Sup...
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 stavanie záze...
斯洛伐克 Tipovacia súť...
斯洛伐克 V.172
斯洛伐克 pro evolution...
斯洛伐克 Corgoň liga a...
斯洛伐克 VI.138
斯洛伐克 2x zaspievaná...
斯洛伐克 Tvorba Loga
斯洛伐克 A.C.A.B. CUP
斯洛伐克 Najlepší stre...
斯洛伐克 Šlapak
斯洛伐克 V.201
斯洛伐克 VI.154
斯洛伐克 VI.142
斯洛伐克 Horna nitra C...
斯洛伐克 VI.148
斯洛伐克 VI.97
斯洛伐克 VI.144
斯洛伐克 Súťaž o 40 kr...
斯洛伐克 VI.112
斯洛伐克 MS vo Futbale...
斯洛伐克 kupovanie zam...
斯洛伐克 Hlasovanie - ...
斯洛伐克 V.242
斯洛伐克 Priatelsky du...
斯洛伐克 ZAPASY PRIJMA...
斯洛伐克 PPMliga-turna...
斯洛伐克 Majstrovstvá ...
斯洛伐克 V.178
斯洛伐克 IV.24 Ligové ...
斯洛伐克 VI.128
斯洛伐克 VI.54
斯洛伐克 Turnaj - UEFA...
斯洛伐克 Turnaj - Prem...
斯洛伐克 Liga majstrov
斯洛伐克 VI.110
斯洛伐克 V.146
澳大利亞 Last Letter -...
斯洛伐克 V.256
斯洛伐克 VI.114
斯洛伐克 V.225
斯洛伐克 VI.92
斯洛伐克 V.246
斯洛伐克 V.239
斯洛伐克 V.237
最新主題