
選擇國家: |
![]() |
波蘭 |
Gdyby to był początek sezonu to nie, ale jest tak jakby koniec więc nie byłoby na co czekać, zawsze to jakieś 0,5 skila więcej dla zawodnika

Wpływ tygodniowy: 1 150 000 LOL ????? III liga i tyle samo
jest to losowe i wychodzi na to,że ktoś z mojej ligi może mieć 5* ofertę , a ja mam 3*. Masakra co to za sprawiedliwość ??? Zle to rozwiazali. Powinny byc w III lidze czy V dla kazdego takie same oferty na starcie, a nie jeden ma 1* , a inny ma 5*.

To samo z zawodnikami jakieś jaja. U mnie w lidze Gocin na starcie ma aż 3 graczy z CW 300+, i masa dobijających do 300 cw, a umnie 1 na krzyż z 301, u niego kolejno 302, 306, i 318 !! Przecież odrazu widać , żę będzie miał wyższą siłę drużyny na samym starcie. Oczekiwałem ,że po starcie ręcznej wyciągną wnioski, a tutaj dalej zamiast wystartować wszyscy na równo to jedni raz ,że mają lepsze oferty to jeszcze po 3 koksów z 300 cw.
.... no comment - jestem rozczarowany niestety.
.... no comment - jestem rozczarowany niestety.
Nie załamuj innych
za chwilę się okaże ,że ktoś ma 5x300 cw.

tak sobie luknelem to Ete najgorszy zawodnik z TOP5 jest lepszy od moich 4 zawodnikow z TOP5 hahah, w recznej bylo mozna liczyc na AS jeszcze troszke a teraz tu zanim ktos dolaczy do ekipy to 2.sezon jak nie dalej ...
No ci powiem szczerze,że jak ktoś ma 300 cw z hakiem i AvQ 75+ to ten zawodnik będzie w reprezentacji na 100% jak ktoś szybko będzie ZT budował. Ja dzisiaj losowałem 121 cw na start 
Przynajmniej ciśnienia nie będzie w 1 sezonie z akademią
to cieszy. No ale lekka przesada,że taki Eternal dostał takich koksów , a inni nawet 1 300 nie mają. To jest niesprawiedliwe i jak to się mówi wypacza rywalizację w PPM.

Przynajmniej ciśnienia nie będzie w 1 sezonie z akademią

to sie nazywa losowosc, i bylo wiadome od poczatku ze jednym sie pofarci inni beda mieli pod gorke i to dosc mocno... coz bywa

Twój AOR12 i tak nie jest zły bo 8 w lidze ja w swojej bagnistej V.25 jestem 15 pod względem średniej.
Według mnie to powinno być na takiej zasadzie,że otrzymujemy taką samą liczbę zawodników i cw wszystkich zawodników dla każdego ma być takie same. Dostajesz 4x300 ok ale już reszta jest słabsza widocznie żeby się zgadzało średnie cw całej ekipy. Teraz jest tak,że jeden dostał mega mocny skład, a inni skład słaby bądź przeciętny i tak naprawdę wyniki już teraz można po części przewidziec i Eternal będzie mocny w lidze.
P.S. Na rynku już szał - jest 335 cw na sprzedaż. Już się ludzie całej kasy z konta pozbywają. Tych 4 mln
P.S. Na rynku już szał - jest 335 cw na sprzedaż. Już się ludzie całej kasy z konta pozbywają. Tych 4 mln

Ale rozdział zawodników byłby prosty gdyby użyć zależności:
2 z przedziału 320-300
3 z przedziału 299-270
5 z przedziału 269-230
To samo dla jakości i git
I po problemie i nikt pretensji by nie miał a tak jak zwykle pozostaje pewien niesmak.
2 z przedziału 320-300
3 z przedziału 299-270
5 z przedziału 269-230
To samo dla jakości i git
I po problemie i nikt pretensji by nie miał a tak jak zwykle pozostaje pewien niesmak.
ten co pierwszy wylozy 4 mln to go dostanie, bo juz przebic raczej sie nie uda

ja nie mam zadnego gracza w top 22 ligi pod względem jakości ani zadnego w top 22 pod względem CW - jak grac
panie premierze jak grać


Masz zdecydowaną rację. Pozostaje niesmak bo człowiek odstaje już na starcie. Cóż jest jak jest.
你喜歡的遊戲主題
最新主題