時間:

你的球隊:
交流
Public account
  PRO專區
1330 信用點
購買信用點
你目前正在使用公共帳號。如果想進行比賽或是加入討論,你需要登入遊戲。如果你是新玩家,請先進行註冊。

  主題: Reprezentacija / National Team


namorc

uzima li neko u19 kategoriju da bude izbornik ili? ne bih volio da nam to neki stranac preuzme koji ne zna to kako triba


namorc

inace same pohvale za cijeli turnir i osvojeno 2 misto....bravoooooo :party:


alen_v

čestitam, bravo :party:


vateilika

cestitke na drugom mjestu i nasoj prvoj medalji u rukometu!


Payo Patak

pozdrav svima :)

s obzirom da već odavno kod mene nema volje a bome ni vremena nadam se da će se netko javiti da preuzme vođenje reprezentacije .....večeras smo prošli među 8 najboljih gdje nas čeka Češka tako da ćemo vidjeti kako će ići dalje


namorc


sto se tice seniora ako ne bi neko htio...ja bi rado ih preuzea posto san vodia u21 ekipu zadnje tri sezone pa jako dobro poznajen sve igrace koji su otisli put gore u tom periodu...a i pratin sve mlade generacije u suradnji s vateilikom koje nam dolaze tako da u tom pogledu smo pokriveni..najveci problem ostaje...ko bi onda preuzeo u21 ako bi ja isao na seniore


PRO包支持者 克羅埃西亞 Vrač

Vidi se da je volja izbornika na najnižem mogućem nivou. Nije mi jasno zašto protiv svih protivnika igramo istu taktiku, iako znamo da to čini i većina repki protiv kojih smo igrali.Trebalo ih je prije tekmi proučiti i složiti bolju taktiku.
Po mojem, nije učinjeno ništa da bi smo postigli što bolji rezultat na ovom prvenstvu.


Payo Patak

nemam razloga da se opravdavam ali jednom uigranom taktikom smo i došli dosad do jedine medalje koje imamo ;) a da je lako dobiti Češku naravno da nije ;)
namorc bilo bi lijepo da preuzmeš seniore a ako se nitko ne javi javit ću se ja za U-21 jer tu ima najmanje posla s obzirom da nimalo ne sumnjam u odabir izbornika U-19 :)


namorc

Pozdravljam vas sve s novog ili starog mjesta izbornika jer nakon prve sezone u kojoj su se rukometne reprezentacije pojavile i kad sam ih vodio puno toga se promjenilo, ali moja ljubav prema rukometu je ostala ista ako ne i veca :)
Kao sto neki mozda primjete ubacio sam vec dosta mladih u ekipu i pomladio dosta nasu reprezentaciju jer mi je cilj da mladi s jacim objektima dobiju prednost ispred starijih, a i da dosta nasih klubova dobije bonuse radije nego strani klubovi s nasim igracima ako je to moguce.

Sto mozete ocekivati od mene ove sezone hmmm prvotno zelim otvoreno reci da je cilj mi podignuti kemiju mladima te iducu sezonu biti na nekoj optimalnoj razini koja bi osobno mene zadovoljila i gdje cu vise ici na rezultat sto znaci da planiram na duzi period voditi reprezentaciju ako mi dozvolite te dugotrajno donositi kvalitetne rezultate.
Ova kvalifikacijska grupa nece biti lagana i moram priznati uz pomladenu ekipu zbilja ne mogu obecavat nista, ali u jednu ruku prolaz na SP djeluje kao minimum jer jednostavno do sada sve kategorije nasih reprezentacija u rukometu su uvijek prolazile kvalifikacije pa tako ce biti nadam se i sada, a na SP sto nam sreca podari.

Puno pozdrava od vaseg izbornika

namorc


vratarx hrvatska

toliko smo slaba zajednica da nema nijednog mladog igraća na tržištu do 17 godina i prk 80+


namorc


Ja iman dvojicu sa prk 82 i 83...od 16 godina...ako su ti dobri pustim ih na trziste bez problema


alen_v

ajmo po novo finale (y)


namorc

Pozdrav svima nakon moje dvi sezone za kormilom seniora nakon preuzimanja sa kormila mladih u21.
Sto reci osim da sam u jednu ruku prezadovoljan da je generacija koja je osvojila drugo mjesto sa 21 godinom prije dvije sezone uspjela tocno onako predvideno u drugoj sezoni seniorskog staza uspjeti pridonijeti njima da dodu daleko sto je ovaj puta bilo 4 mjesto i to je mozda cak bilo i uz jako puno srece koja nas je mazila na SP.
Prva tri mjesta su jednostavno nedostizna (Mađarska koja jednostavno rađa talente za talentima vec sezonama te standardno Češka i Slovačka) i te reprezentacije uz Poljsku cine sami vrh seniorskog rukometa. Mi ostali smrtnici mozemo samo primirisati ako se netko od njih posklizne.
Za ovu sezonu mozete primjetiti da ce priliku dobiti 3 igraca iz ekipe u21, a od toga dvojica ce ici direktno u igru dok treci ce skupljati bonus za utakmicu jer moramo se okrenuti mladima vise na pozicijama koje su nam kriticne (krilo i pivot), vanjski i vratari su nam standardno na razini i od njih nema straha na duzi period.
Sto ocekivati rezultatski pa plasman na SP kao minimum, ali tamo neman pojma jer moram reci s obzirom na sve nasa kvaliteta pada osjetno s obzirom na vrhunske reprezentacije i mi se super drzimo i po ljestvici i po rezultatima s obzirom kakve igrace i kadar koji nam slijedi imamo.
Probat cu cisto animirati nase menadzere da sto vise podignete objekte da mozemo sto vise dobivati kvalitetnijih igraca za reprezentaciju jer moj cilj je i dalje davati bonuse ako je moguce prije igracima koji igraju u nasem klubu ako su priblizno slicni nego nekom nasemu koji igra u stranome.
Za sva pitanja ili komentare stojim vam na raspolaganju.
Lijepi pozdrav od vaseg izbornika.


Eric Cart

Ima kod mene pivot nadoveza i bozajic srednji vanjski mislim da mogu bez problema igrati pogotovo nadoveza nevznam zasto nije pozivan do sada


vratarx hrvatska


odlican posao,nazalost ja sam morao rusit 2 lvl akademije da prezivim bankrot tako da nakon 3 susne sezone bez ijednog juniora dobivenog slijede jos minimalno 3 dok ne vratim akademiju na 15. lvl.Ispadao sam iz lige sa cak 8 reprezentativaca i nema tu rezultatske sreće tko drzi do mladih i repke,svi top prvoligasi nemaju zajedno hr igraća za jednu formaciju a kamoli cijelu postavu.U svakom slucaju sretno dalje.



你喜歡的遊戲主題
斯洛伐克 I.1
義大利 I.1
波士尼亞與赫塞哥維納 koga bi vi
波士尼亞與赫塞哥維納 Veliki događa...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sastanak BH Z...
奧地利 Tennis Duel -...
比利時 financien
比利時 Vanalles
亞塞拜然 PPM Translato...
奧地利 Facebook
波士尼亞與赫塞哥維納 Facebook
奧地利 2. Mannschaft...
奧地利 Jerseys?
亞塞拜然 U-17 milli ko...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sms krediti
斯洛伐克 Kohutko Cup I...
斯洛伐克 Gold Cup
斯洛伐克 National Gree...
斯洛伐克 V.168
斯洛伐克 players for G...
斯洛伐克 Pravidla (Ad ...
斯洛伐克 2 zapasy za d...
斯洛伐克 Ligový pohár
斯洛伐克 dresy a vlajk...
斯洛伐克 National Germ...
斯洛伐克 Voľby trénera...
斯洛伐克 DB National I...
斯洛伐克 PPZT:pred a p...
斯洛伐克 F1
斯洛伐克 tranfers
澳大利亞 New F1 manage...
斯洛伐克 organizujem t...
斯洛伐克 transfer
斯洛伐克 Dresy
斯洛伐克 VI.188
斯洛伐克 VI.190
斯洛伐克 VI.196
斯洛伐克 VI.185
斯洛伐克 VI.184
斯洛伐克 VI.180
斯洛伐克 VI.166
斯洛伐克 VI.172
斯洛伐克 VI.168
斯洛伐克 VI.169
斯洛伐克 VI.170
斯洛伐克 VI.173
斯洛伐克 VI.164
斯洛伐克 VI.163
斯洛伐克 VI.127
斯洛伐克 V.85
斯洛伐克 VI.111
斯洛伐克 VI.72
斯洛伐克 VI.109
斯洛伐克 Futbalová Rep...
斯洛伐克 V.253
斯洛伐克 Slovakia Cup ...
斯洛伐克 VI.113
斯洛伐克 Esox lucius f...
斯洛伐克 trgu - trensf...
斯洛伐克 V.160
斯洛伐克 Klubové vlajk...
斯洛伐克 Vytvorenie kl...
斯洛伐克 V.248
斯洛伐克 VI.143
斯洛伐克 VI.146
斯洛伐克 V.170
斯洛伐克 V.232
斯洛伐克 Žilinska fotb...
斯洛伐克 V.252
斯洛伐克 V.255
斯洛伐克 V.247
斯洛伐克 VI.96
斯洛伐克 V.223
斯洛伐克 VI.9
斯洛伐克 Kto ma najvac...
斯洛伐克 V.230
斯洛伐克 V.133
斯洛伐克 VI.147
斯洛伐克 V.184
斯洛伐克 uspesnost str...
斯洛伐克 VI.126
斯洛伐克 VI.58
斯洛伐克 VI.51
白俄羅斯 "Клубная супе...
斯洛伐克 V.158 tipovač...
斯洛伐克 V.250
斯洛伐克 VI.80
斯洛伐克 mini champion...
斯洛伐克 V.249
斯洛伐克 V.229
斯洛伐克 V.251
斯洛伐克 Primera Divis...
斯洛伐克 Tímový web
斯洛伐克 VI.160
斯洛伐克 Friendly Matc...
斯洛伐克 VI.156
斯洛伐克 Klubovy web
斯洛伐克 V.127
斯洛伐克 Futbalova Rep...
斯洛伐克 Taktiky
斯洛伐克 Tréning hráčo...
斯洛伐克 SVK Repre - F...
斯洛伐克 VI.145
斯洛伐克 Stažnosti na ...
斯洛伐克 VI.106
斯洛伐克 futbal
斯洛伐克 Design-logo-d...
斯洛伐克 V.208
斯洛伐克 V.189
斯洛伐克 stadio
斯洛伐克 VI.149
斯洛伐克 VI.125
斯洛伐克 VI.88
斯洛伐克 V.176
斯洛伐克 SILA TÍMU
斯洛伐克 VI.103
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 super zápasy
斯洛伐克 Ponuky generá...
斯洛伐克 Slovenské Sup...
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 stavanie záze...
斯洛伐克 Tipovacia súť...
斯洛伐克 V.172
斯洛伐克 pro evolution...
斯洛伐克 Corgoň liga a...
斯洛伐克 VI.138
斯洛伐克 2x zaspievaná...
斯洛伐克 Tvorba Loga
斯洛伐克 A.C.A.B. CUP
斯洛伐克 Najlepší stre...
斯洛伐克 Šlapak
斯洛伐克 V.201
斯洛伐克 VI.154
斯洛伐克 VI.142
斯洛伐克 Horna nitra C...
斯洛伐克 VI.148
斯洛伐克 VI.97
斯洛伐克 VI.144
斯洛伐克 Súťaž o 40 kr...
斯洛伐克 VI.112
斯洛伐克 MS vo Futbale...
斯洛伐克 kupovanie zam...
斯洛伐克 Hlasovanie - ...
斯洛伐克 V.242
斯洛伐克 Priatelsky du...
斯洛伐克 ZAPASY PRIJMA...
斯洛伐克 PPMliga-turna...
斯洛伐克 Majstrovstvá ...
斯洛伐克 V.178
斯洛伐克 IV.24 Ligové ...
斯洛伐克 VI.128
斯洛伐克 VI.54
斯洛伐克 Turnaj - UEFA...
斯洛伐克 Turnaj - Prem...
斯洛伐克 Liga majstrov
斯洛伐克 VI.110
斯洛伐克 V.146
澳大利亞 Last Letter -...
斯洛伐克 V.256
斯洛伐克 VI.114
斯洛伐克 V.225
斯洛伐克 VI.92
斯洛伐克 V.246
斯洛伐克 V.239
斯洛伐克 V.237
最新主題