選擇國家: |
![]() |
匈牙利 |
Ha vasárnap nem tudok gép előtt lenni a draftoláskor, akkor a beállított sorrendben fog húzni nekem? Jelenleg potenciál alapján vannak rendezve.
Igen. A beállított listát elmentve azt húzod aki azon következik és még nem húzták fel.
Lenne egy kérdésem. Holnap indul edzőtáborom, ahová mindkét válogatott játékosom elküldtem. De holnap lesznek VB selejtezők és mindkét játékos jelölve van a keretbe. Ilyenkor ha ott játszanak a selejtezőn, akkor ugyanúgy nem kapnak edzésbónuszt a táborban? Vagy ez csak a bajnoki és barátságos meccsekre vonatkozik?
Megoldódott. A válogatott meccsekre nem vonatkozik a táborozási gond. Mindkettő 2 felettit edzett mára.

A draftlistán nem kellene mindig lennie legalább 1 A+-os játékosnak? Mert nálunk 1 ilyen sem volt most. Mondjuk én nem panaszkodom így sem, mert most először voltam online és húztam két A, illetve egy B-s játékost.


Nálunk is két gyémánt maradt bent. A 6/6-ból három darab volt.
Nálunk is volt 1 gyémánt. De azt nem értem, hogy az miért D-s? Magától senki nem húz fel D-s játékost szerintem...
Jó. Én pl. semmiképp nem próbálnék rá, hogy D-seket húzok fel, hátha gyémánt lesz az egyik.

A listán lévőknek több mint a fele D. Abból eltalálni azt az egyet szinte lehetetlen.
ha egyáltalán van belöle.a fociban egy sem volt a ligámban
你喜歡的遊戲主題
最新主題