時間:

你的球隊:
交流
Public account
  PRO專區
1330 信用點
購買信用點
你目前正在使用公共帳號。如果想進行比賽或是加入討論,你需要登入遊戲。如果你是新玩家,請先進行註冊。

  主題: Ponude sponzora


tomi2108


Nevjerojatno... kod tebe ta razlika od dvije zvjezdice rezultira razliku iznosa ugovora od oko 25%, a kod mene oko 2.5%
Žestoka im je ta formula...


scorpio7

Jucer 2* danas 1*...a sutra bu 0*!!!


partwish031

GS *
Vrijednost ugovora: 60 641 408
Tjedna donacija: 3 790 088

Odbio s gnušanjem! :D


HRVATSKA POŠTA


heh

čini mi se da ćeš se gnušati ti i sutra a onda u nedjelju lutrija :D

u svakom slučaju sretno i nek bude pošten ugovor...


partwish031


Ali pazi, razlika između jedne zvjezdice i tri od jučer je nekih 700 000 tjedno. Nije ni toliko strašno! ;)


Martras

Vrijednost ugovora: 45 170 480
Tjedna donacija: 2 823 155
GS:3*

Već 2 dan ista ponuda, OTR mi je 181, izborio sam promociju u III. ligu 5lvl mi je ekonomija.

Da prihvatim to ili bi mogao dobiti bolji? Kad vidim da vi odbijate i po 60milja ugovore :/


Blago Zadro


Dečko nije li smiješno da mi savjet da malo razmislim prije nego nešto napišem daje osoba koja ima uvjerljivo najviše pobrisanih komentara na forumu? Napišeš da je sama ideja igre da svi kreću iz iste točke. Gdje je tu ista točka da ima 50 klubova koji će u drugoj sezoni dobiti 30+ milja više od nas iz 4. lige? OTR će biti puno veći jer ima 15% više utakmica u sezoni. + koliko sam shvatio u višim ligama se dobiva više OTR-a nego u drugim sportovima. Dakle OTR će biti preko 15% viši za klubova iz prve dvije divizije.

Ako 3. mjesto u 4. ligi u prvoj sezoni nosi duplo manji ugovor nego svi iz prve dvije lige onda tu nema iste polazne točke. Ne samo to nego su se dramatične razlike među klubovima stvorile puno ranije nego u drugim sportovima i zato će trebati dulje da se stignu. Te razlike se mogu stići tek kada i jedan i drugi klub dosegnu maksimume u glavnim objektima, a to će u rukometu trajati puno dulje. Recimo ja sada chindisa ne mogu stići idućih 10 sezona niti teoretski bez obzira kako igrao. Dok ja dođem do druge lige on će imati sve objekte barem za level u prosjeku više nego ja. To mu nosi bolje pulove, više treninga, može kupiti kvalitetnije mlade igrače. Uglavnom razlike rastu na početku eksponencijalno i ovakva diferencija među ligama je prevelika za drugu sezonu.

Po mom sudu to će uzrokovati veliki odljev igrača jer se ljudima neće dati igrati kad vide da nemaju šansu 4 kalendarske godine biti konkurentni onima koji igraju osrednje, ali su dobili ogroman boost u 2.-3. sezoni. Slično se recimo dogodilo u hokeju. Kada dođeš u ligu gdje ti 5 klubova ima 5-10 puta veću snagu momčadi i mogu te pregaziti s rezervama na vrlo nisko (kao što je sada slučaj u trećim ligama). Naravno da ti onda nije zanimljivo uopće postavljati momčad.

I jedan savjet: mišljenje se brani argumentima, a ne omalovažavanjem sugovornika. Ti obično kreneš obratnim putem pa ti automatski i argumenti manje vrijede. Kada bi to izbacio više bi te poštovali jer većinu toga što kažeš je smisleno i argumentirano. Nemoj to kvariti uvredama.


Blago Zadro


U tome i je problem. Jednokratna novčana nagrada je 8 milja, a razlike u ugovorima 20-30 milja. Ta razlika je identične ukupnoj količini novca koje smo iz svih izvora (ne računajući prodaju igrača) dobili tijekom prve sezone. Da ne spominjem chindisa i još nekoliko igrača koji će imati po 50-60 milja više od nas. Do kraja druge sezone ćemo biti na nekih 60-70% njihovih prihoda. To je već dovoljno da se stvori ogromna razlika na srednji rok zbog ranije opisanog povećanja te razlike (bolji objekti nose više love, bolje igrače, veći stadion...).


delfino


Mislim da je to u rukometu riješeno bolje nego u ostalim sportovima jer tu od početka dobivaš bonuse za promociju i 80% smanjenje OTR-a a ne 70%. Tako da menadžeri koji iz 4. lige dođu u 1. će zapravo bit u velkoj prednosti nad nekim ko će bit stalno u sredini 1. lige.
Samo je poanta da se nesmije stagnirat u 3. i 4. ligi a to je na tebi da ne bude tako jer si s tim klubovima na istoj polazišnoj točki.


PRO包支持者 克羅埃西亞 Kastor

GS - 82 M - prihvaćeno
Medijski - jedna zvjezdica odbijeno.


AzGift


Smanjenje OTR-a je 30% za sve, bez obzira na promociju. Tu mislim da su zeznuli, trebali su promoviranim momcadima uzet samo 15-20% OTR-a kako bi ipak bili u nivou sa viseligasima.
Po meni su razlike ok.


AzGift


OTR 199.55
Ekonomija level 7
Osoblje 17%

GS 1*
Vrijednost ugovora: 49 283 232
Tjedna donacija: 3 080 202

MS 2*
Vrijednost ugovora: 4 347 984
Tjedna donacija: 271 749


jackass9


jebiga, takva je situacija i sad teško da će se išta mijenjat...jedino je bezveze kaj su se veći ugovori kupili kreditima i ugovori su toliko veći da bonusi za promociju se čine kao minorni iznosi...razumijem kaj oćeš reći

za idući sport onda skupljat kredite i bidat za prvu ligu :D


Azor Ahai


Znam da se mnogima cini da je nemoguce stici najbolje u hokeju, ali ja ne planiram zbog toga odustati, a rukomer je tek poceo i prve dvije sezone svi isto radimo i tek kasnije ce doci do odabira strategije. Sto se otr-a tice uvjek se u visim ligama dobijalo vise, kolko vise ne znam, a ne znam ni kolko se u rukometu dobija, al takav je princip da kreces od nule


marxo

MS 4* 5,9M
GS 4* 65,8M
Ekonomija 5, Marketing 18%, CRM 231.09



你喜歡的遊戲主題
斯洛伐克 I.1
義大利 I.1
波士尼亞與赫塞哥維納 koga bi vi
波士尼亞與赫塞哥維納 Veliki događa...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sastanak BH Z...
奧地利 Tennis Duel -...
比利時 financien
比利時 Vanalles
亞塞拜然 PPM Translato...
奧地利 Facebook
波士尼亞與赫塞哥維納 Facebook
奧地利 2. Mannschaft...
奧地利 Jerseys?
亞塞拜然 U-17 milli ko...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sms krediti
斯洛伐克 Kohutko Cup I...
斯洛伐克 Gold Cup
斯洛伐克 National Gree...
斯洛伐克 V.168
斯洛伐克 players for G...
斯洛伐克 Pravidla (Ad ...
斯洛伐克 2 zapasy za d...
斯洛伐克 Ligový pohár
斯洛伐克 dresy a vlajk...
斯洛伐克 National Germ...
斯洛伐克 Voľby trénera...
斯洛伐克 DB National I...
斯洛伐克 PPZT:pred a p...
斯洛伐克 F1
斯洛伐克 tranfers
澳大利亞 New F1 manage...
斯洛伐克 organizujem t...
斯洛伐克 transfer
斯洛伐克 Dresy
斯洛伐克 VI.188
斯洛伐克 VI.190
斯洛伐克 VI.196
斯洛伐克 VI.185
斯洛伐克 VI.184
斯洛伐克 VI.180
斯洛伐克 VI.166
斯洛伐克 VI.172
斯洛伐克 VI.168
斯洛伐克 VI.169
斯洛伐克 VI.170
斯洛伐克 VI.173
斯洛伐克 VI.164
斯洛伐克 VI.163
斯洛伐克 VI.127
斯洛伐克 V.85
斯洛伐克 VI.111
斯洛伐克 VI.72
斯洛伐克 VI.109
斯洛伐克 Futbalová Rep...
斯洛伐克 V.253
斯洛伐克 Slovakia Cup ...
斯洛伐克 VI.113
斯洛伐克 Esox lucius f...
斯洛伐克 trgu - trensf...
斯洛伐克 V.160
斯洛伐克 Klubové vlajk...
斯洛伐克 Vytvorenie kl...
斯洛伐克 V.248
斯洛伐克 VI.143
斯洛伐克 VI.146
斯洛伐克 V.170
斯洛伐克 V.232
斯洛伐克 Žilinska fotb...
斯洛伐克 V.252
斯洛伐克 V.255
斯洛伐克 V.247
斯洛伐克 VI.96
斯洛伐克 V.223
斯洛伐克 VI.9
斯洛伐克 Kto ma najvac...
斯洛伐克 V.230
斯洛伐克 V.133
斯洛伐克 VI.147
斯洛伐克 V.184
斯洛伐克 uspesnost str...
斯洛伐克 VI.126
斯洛伐克 VI.58
斯洛伐克 VI.51
白俄羅斯 "Клубная супе...
斯洛伐克 V.158 tipovač...
斯洛伐克 V.250
斯洛伐克 VI.80
斯洛伐克 mini champion...
斯洛伐克 V.249
斯洛伐克 V.229
斯洛伐克 V.251
斯洛伐克 Primera Divis...
斯洛伐克 Tímový web
斯洛伐克 VI.160
斯洛伐克 Friendly Matc...
斯洛伐克 VI.156
斯洛伐克 Klubovy web
斯洛伐克 V.127
斯洛伐克 Futbalova Rep...
斯洛伐克 Taktiky
斯洛伐克 Tréning hráčo...
斯洛伐克 SVK Repre - F...
斯洛伐克 VI.145
斯洛伐克 Stažnosti na ...
斯洛伐克 VI.106
斯洛伐克 futbal
斯洛伐克 Design-logo-d...
斯洛伐克 V.208
斯洛伐克 V.189
斯洛伐克 stadio
斯洛伐克 VI.149
斯洛伐克 VI.125
斯洛伐克 VI.88
斯洛伐克 V.176
斯洛伐克 SILA TÍMU
斯洛伐克 VI.103
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 super zápasy
斯洛伐克 Ponuky generá...
斯洛伐克 Slovenské Sup...
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 stavanie záze...
斯洛伐克 Tipovacia súť...
斯洛伐克 V.172
斯洛伐克 pro evolution...
斯洛伐克 Corgoň liga a...
斯洛伐克 VI.138
斯洛伐克 2x zaspievaná...
斯洛伐克 Tvorba Loga
斯洛伐克 A.C.A.B. CUP
斯洛伐克 Najlepší stre...
斯洛伐克 Šlapak
斯洛伐克 V.201
斯洛伐克 VI.154
斯洛伐克 VI.142
斯洛伐克 Horna nitra C...
斯洛伐克 VI.148
斯洛伐克 VI.97
斯洛伐克 VI.144
斯洛伐克 Súťaž o 40 kr...
斯洛伐克 VI.112
斯洛伐克 MS vo Futbale...
斯洛伐克 kupovanie zam...
斯洛伐克 Hlasovanie - ...
斯洛伐克 V.242
斯洛伐克 Priatelsky du...
斯洛伐克 ZAPASY PRIJMA...
斯洛伐克 PPMliga-turna...
斯洛伐克 Majstrovstvá ...
斯洛伐克 V.178
斯洛伐克 IV.24 Ligové ...
斯洛伐克 VI.128
斯洛伐克 VI.54
斯洛伐克 Turnaj - UEFA...
斯洛伐克 Turnaj - Prem...
斯洛伐克 Liga majstrov
斯洛伐克 VI.110
斯洛伐克 V.146
澳大利亞 Last Letter -...
斯洛伐克 V.256
斯洛伐克 VI.114
斯洛伐克 V.225
斯洛伐克 VI.92
斯洛伐克 V.246
斯洛伐克 V.239
斯洛伐克 V.237
最新主題