
選擇國家: |
![]() |
斯洛伐克 |
Keď už sme pri blahoželaniach tak všetko najlepšie k narodeninám...

Ta veľké ĎAKUJEM ...lučim sa z druhov ligou a po dvoch sezonach idem do tretej,musím uznať že na druhu ligu nemám,ale účinkovania v nej mi dali velke skúsenosti.Prajem všetkým managerom v lige veľa úspechov a samozrejme aj radosť z výhier.Ahojte.
Tak napokon sa aj ja lúčim,... žial
. Systém si očivedne nedal povedať a navzdory môjmu snaženiu ma poslal vyššie. Dúfam len, že budúcu sezónu až budem zase klesať dole, tak sa mi podarí "trafiť" späť do tejte ligy.

Škoda, že na seba narazili dvaja, čo nemali záujem o 1. ligu. Ale bolo to napínavé
Veľa šťastia v 1. lige.

vitam medzi nami stareho znameho supermanazera. tak vitaj, dufam ze pri vzajomnom stretnuti videm vitazne.
a samozrejme aj gratulujem jamesmilanovi k postupu.
a samozrejme aj gratulujem jamesmilanovi k postupu.
To máš pravdu, že to bolo "napínavé", ale aj tak si mal vyhrať...ale NF ma tentoraz potopil...
budúcu sezónu si to možno zopakujeme v obrátenom garde....nech sa ti tu darí

"keď sa darí tak sa darí"
...prajem ti veľa úspechov v novej lige


ta to čo za skur...á sezóna...
...to sa mi už dlho nestalo že by som mal negatívnu zápasovú bilanciu
...to sa mi už dlho nestalo že by som mal negatívnu zápasovú bilanciu

neboj sa aj ja som mal minule taku bilanciu a v odvetách sa to zlepsilo a postupis do TOP 8 (ale mozno az v zavere
).

no vidis je to tu same NF (nahodny faktor), kazdy moze vyhrat aj prehrat, v podstate sme tu iba zavislaci

tak tento zápas ma veľmi príjemne prekvapil, ale aj tak tejto sezóne nerozumiem, nad tebou vyhrajem či si silnejší a jeden z najslabších klubov ([hockey_team=3859]) ma roznesie na sračky

你喜歡的遊戲主題
最新主題