選擇國家: |
![]() |
斯洛伐克 |
Ked prehram zapas v ZC ligy nejako mi to nevadi ,ale ak prehram (kvoli NF) zapas v pohari alebo PO to ma dokaze dost nahnevat.Ja som narazal iba na dnesnu prehru v pohari.
Páni Z PPM v tom majú pekný bordel. Ja som trpezlivý človek, ale výpadky sú už viac ako pravidelné a začínam toho mať plné gule.
Este ze som teraz nepredaval hraca,lebo by ma kleplo keby mi ho niekto kupil za par supov.
Ja som zhodou okolností predával a samozrejme pri takom bordely nepredal.Takže som si zaplatil poplatok 199000. To je však vedlajšie. Ten bordel by si ale fakt mali dať doporiadku. Keď má byť niečo platené tak to má i fungovať. Sústavné výhovorky na "preťaženie " sú už trapné. Už to funguje dosť dlho nato, aby si v tom urobili poriadok.
Cakam na ich reakciu,mali by sa k tomu vyjadrit co planuju spravit aby sa to uz nestalo.Ci planuju dalsi server alebo co.Na istom futbalovom manazeri tiez mali takyto problem a riesili to kupou noveho serveru.
PS:na otazku kolko stal sme dostali odpoved"Server stál 38K a byl pořízen z peněz, které posíláte na balíčky."
PS:na otazku kolko stal sme dostali odpoved"Server stál 38K a byl pořízen z peněz, které posíláte na balíčky."
si myslim,ze je plno prijemnych sposobov ako vyprazdnit plne gule

dnes sa mi zranili dvaja hraci, najlepsi center a nahradnik
dufam, ze ziskam dnes nejake body

v poslednom case taham celkom dobru seriu a vysiel som konecne z poza ciary, uvidime do kedy to vydrzim
ako pozeram tabulku tak toto je fakt velmi tesne, ak niekto prehra 2 zapasy po sebe moze klesnut aj cca 8 miest
Tak tak .... Je to velmi vyrovnane.Kazdy jeden zapas je velmi dolezity.Dufam ,ze sa mi podari udrzat v top 8.
你喜歡的遊戲主題
最新主題