選擇國家: |
![]() |
芬蘭 |
Juu, ikävä kyllä, sillä kovasti odottelin meidän kohtaamista. Mutta ensi kaudella Classikkoo taidetaan väännellä? Toivottavasti!
Kiitos! Yllätyshän tuo oli, mutta ilolla jatkopaikka otettiin vastaan. Toisaalta jatko tietää energian hupenemista ja saas nähdä, milloin se alkaa näkymään sarjassa?
Onnittelut myös Bultsareille! Näytti myös LatexLadies ja Sjundeåkin menneen jatkoon meidän sarjasta!
Perskuleen tietokoneen säätämät kentät... Oli pelikielto mutta eihän noita kaikkia muista.
7-0 voitto.. mut ens ja seuraavalla viikolla, on kauden tärkeimät pelit edessä, niistä pitäs pisteitä otta, jos meinaa haaveilla noususta..
ite olis kahden pisteen päässä viime kauden pisteistä..

Kylläpä hyvään aikaan Niclas Luoma sai maalin tehtyä sillä hän ei ole tehny yli 50 otteluun maalia vaikka oli ensimmäisellä kaudella maalikuningas. Tänään siis 0-1 voitto Luoman maalilla.
Taitaa nousu haaveet karista, ensin paras maalintekiä otti peli kieltoa kaksi ottelua ja nyt se onkin sit 15 päivää sivussa.. no ei se siinä se oli vedetään tää kausi loppuun ja katotaan missä ollaan..
Varma 4-0 voitto. Maaninka sai tehtyä 2 maalia ja on mukana taistossa maalipörssin voitosta.
Se olis sunnuntaina edessä kauden tärkein peli.. kun AC Wanhala menee FC BULTSARIT vieraaksi.. kärki kaksikko iskee yhteen.. ei siin kumminkaan viel ratkaista kaikkea mut kyl se voitto auttais kumminkin nousun eteen..
你喜歡的遊戲主題
最新主題