
選擇國家: |
![]() |
芬蘭 |
Mites on mahdollista että Teuvo "Suppo" Sippolan suosio on jo nyt noussut yhden pykälän vaikka nostin sen akatemiasta 12 päivää sitten? TAi no onhan se Hn kova jätkä..
Kokemuksia samanlaisesta?

Kyllä se yhdestä tähdistövalinnasta usein nousee sen ensimmäisen asteen.
Kun menen seuraava ottelu kohtaan. Ja sieltä kokoonpanoon ja vaihdan pelaajia ja ryhmitän ne uudestaan ja talletan. Sitten kun menen seuraava ottelu kohtaan, on ihan eripelaajat eri paikoilla mihin olin ne asettanut.Mistä mahtaa moinen johtuja?
Ja vaihdoit pelaajat nimenomaan ystävyysotteluun oletukseksi valittuun kokoonpanoon, etkä sivulla näkyvään oletuskokoonpanoon?
Edit: jaa, mutta eihän sinulla tosiaan ole peliä tänään.. jotain muuta siis.
Edit: jaa, mutta eihän sinulla tosiaan ole peliä tänään.. jotain muuta siis.
Onko tiedossa kuinka paljon laskee kausi energia vaihto pelaajalla/vaihdettavalla pelaajalla?
Joo sain just saman vastauksen intenazionaalesta
AIkas kakka että pelaaja joka pelaa 10 minuuttia menettää saman verran energiaa, kun kookos pelin pelaava.

"Yksilötaidot kuvastaa pelaajien kykyä toteuttaa hyökkäyksiä ja erikoistilanteita oikein. Se on kaikkien avauskokoonpanon pelaajien taitojen keskiarvo. " Sanoo opas.
Mites ootte taitojakauman laittanut pelaajille ? ( tieten lahjakkuuksista riippuu) itel about 100, 75, 60, 40 %. mut esim keskuspakki tuntuu kinkkiseltä kun noita apuarvoja on 4, 60 % tärkeydellä. ei tunnu noin ainakaan yhtä hyvin pelaavan kuin laitapakit (100, 75, 60 x 2).
Keskitysten vetäjät tuntuu olevan itelle kanssa mysteeri. paras laukas ja tekniikka jannu ei ole saanut kuin yli vedettyä maalista ja keskitykset päin &
/%. Hyökkääjän laittanut muutomaan peliin vapareihin, jolla n. 5 huonommat noi kummatkin arvot, ja pari maaliakin ropissut. Ei ymmarra. Mites ootte itse saaneet parhaan tuloksen vapareista? itsellä ei ainakaan parasta tulosta ole tullut kun opasta on uskonut.
Keskitysten vetäjät tuntuu olevan itelle kanssa mysteeri. paras laukas ja tekniikka jannu ei ole saanut kuin yli vedettyä maalista ja keskitykset päin &

你喜歡的遊戲主題
最新主題