時間:

你的球隊:
交流
Public account
  PRO專區
1330 信用點
購買信用點
你目前正在使用公共帳號。如果想進行比賽或是加入討論,你需要登入遊戲。如果你是新玩家,請先進行註冊。

  主題: Футбол в реальності


kirilgal

Цей регрес був прогнозований. Я б сказав шо такий стан справ в єврокубках намічався вже давно, і ми і так довго протрималися. Думаю, це ще не кінець і поразки від всяких мальме і нічиї з загребами, лугано і т.д це наше майбутнє на найближчі роки 3-4.


版主 1515


якщо нічого не міняти, то набагато довше

саме погано те, що все це йде повільно, а іноді навіть по суносоїді; і видається що все нормально


版主 1515


трохи мене перехилили емоції, треба почекати ті 3-4 роки в реалі; хоча ані економічна ані політична ситуації не сприяють футболу найближчі роки

щодо "шлях Франції"
наприкінці 70-х початку 80-х клубний рівень футболу (і як наслідок рівень збірної Франції) досяг певної межи (бо регрес справа нескінчена) суспільство та преса поставили багато запитаннь суть яких можно вмістити в 2 слова: --що робити ?
французи розуміли що рівень Італії, Іспанії чи Англії їм недосяжний на рівні клубів, але програвати наприклад німцям було якось ...
враховуючи що в Італії та Іспанії на клубному рівні величезний вклад робили легіонери, то логічно було те що можно дати їм бій на рівні збірних, але при слабкому рівні клубного футболу збірна отримує "те що є" і як наслідок французів обігрували всі кому це не було ліньки, так зараз це виглядає неймовірно, бо французи провели реформи і з 1998 року їхня збірна стабільно топова, тому люди помолодше не вірять в те що у Франції колись були справи як зараз в Україні

ситуація в реалі шостий рік такова що досвід Франції важко втілити в життя,
ситуація: "не до футболу"
що приготує нам майбутнє - невідомо


Giljerme


Таке якщо чесно..

У нас ж і так зараз легіонерів як кіт наплакав, в кубковому класичному було тільки по два легіонери від кожної команди (нк ок, 2 і 4, марлос і мораес ж були).

Плюс ще таке, збірна грає раз 10 в році, клуби матчів 40, пропонуєш забити на ті 40?

Так і яка реформа у футболі, хто її у нас зробить якщо тут постійно якісь клани, що навіть не можуть домовитись як той футбол показувати.


版主 1515

по 5-хвилиному огляду важко судити, але шахта молодці
зазвичай Бенфіка вдома гарно грає


助手 El Nino09FT


В атаці молодці, а в захисті наварили знатно. Після цього матчу Матвієнка не те що в Ман Сіті чи Арсенал, його і Нива Тернопіль не купить...


版主 1515

в мене питання:
ось придумали що пяту путівку отримує - не клуб що фінішує 5-м в УПЛ, а що виграє додатковий плей-офф
у напівфіналах буде такий матч
5-й вдома прийме 8-й
а 6-й вдома прийме 7-й
фінал зіграє вдома у двох випадках (з чотирьох) 5-й клуб, у одному випадку 6-й (за умови свого виграшу, і програшу 5-го)
та у одному випадку 7-й (якщо виграє сам та програє 5-й)
ну а 8-й гратиме один раз на виїзді (якщо 5-й виграє) і двічі на виїзді якщо сам переможе в першому матчі
питання ось у чому:
уявімо що Динамо бере Кубок України (не спішить радіти фани Динамо) та фінішує пятим;
або отримуємо колізію, бо за 4-е місце нічого не сказано;
або отримуємо матчі коли конкурентам не вигідно обгоняти Динамо в УПЛ - наші футболісти не полюбляють зайві матчі (які до речі нічого не гарантують)
отже стає що ти перемагаєш і ти ще граєш додаткові матчі, або програєш і все одно граєш додаткові матчі;
а у кінці сезона де взяти сили ?!
суперники у 7-го та 8-го по календарю апріорі будуть легшими;
так сама ситуація якщо Кубок України бере Маріуполь, та займає 7-е або 8-е місце; це що у "плей-офф" брати 9-е місце ??
уявімо: Маріуполь 8-й але з Кубком, плей-офф виграє 9-й, а 5-й клуб ні з чим бо всі сили витратив на конкурентів ?!
чи взяти у плей-офф 4-е, 5-е, 6-е, та 7-е місця ?!
знов таки: Маріуполь 8-й але з Кубком, 7-й клуб виграє плей-офф - а от 4-е та 5-е місце дорівнює місцю Колоса (хоча самому Колосу ніхто не заважає виграти плей-офф)
я розумію що через короновірус взагалі не ясно що буде далі;
я просто хочу зрозуміти як з цим розібратися щоб не заплутатися


Giljerme


Кубок у нас гарантовано давав групу ЛЄ (а якщо виграє команда, що попала в ЛЧ, то в групу йшла бронза. У нас це останні сезони постійно і ставалося, тому в групі були Ворскла і цього сезону Олександрія), тому переможцю точно ті стики не грозять, думаю посунуть місця стиків. Адже вся суть того плей-оф - останнє місце в єврокубках і щоб командам з нижньою сітки мали мотивацію, тому логічно що там не будуть грати ті, хто ту путівку вже має (правда ще питання чи ПО мав бути пісял фіналу кубка).
І до речі, для чого видумувати такі малоймовірні сценарії що Динамо на 5-му місці?
І чого тільки Маріуполь? 3 з 4 команд не мають шансів на пряму путівку взагалі

ну і твоє закінчення про коронавірус, думаю через це взагалі той плей-оф відмінять щоб не паритись, чисто з міркувань логіки було б логічно ще тут тому оголосити що сезон закінчений (як раз, були б повноцінні два кола, кожен з кожним по два рази), хоча тепер стало цікавіше, в ЛЧ то зараз потрапляє Зоря.

та й взагалі, чому дивуватись що переможець ПО чи кубка посівши нижче місце буде в єврокубках замість команд що вище? це ж наперед відомі вимоги, всі про це знають, нема чому жалітись. От бельгійці і голандці вже давно з ПО і нічого.


版主 1515


я кажу що непродумано, а це шкодить;
про такий плей-офф не проти, навіть вітаю;

логічно було б організувати так:
якщо ВК посідає з 1-го по 4-е місця УПЛ включно, то місця с 5-го по 8-е проводять плей-офф (сітка розписана в попередньому пості) але: якщо ВК посідає з 5-го по 8-е включно, то плей-офф "зміщується" з 4-го по 7-е місця, а якщо ВК отримує з 9-го по 12-е місця (чи не представник ПЛ) то 3-е та 4-е місця потраплюять без плей-офф а сам плей-офф скасовується

я розписав ймовірні сценарії розвитку, сам я схиляюсь що ДК візьме кубок через слабкість конкурентів, а не через свою силу; але ДК нічого не заважає самим профукати кубок - незнаю як хто, а я не здивуюсь.

щодо дій "проти" короновірусу то я навіть не хочу коментувати, щоб там функціонери не "придумали" гірше за гражданські дії не буде, а ці дії не буду коментувати - бо дурість не треба коментувати, це спонукає повторювати;
а хотілось би щоб вчилися на помилках; якщо не вміємо на чужих, то хоча би на своїх.

ех, мрії мрії...


Giljerme


Так я думаю що в регламенті воно так і розписано, то просто у нас звикли що кубок в Динамо/Шахтаря, тому й кажуть про 5-8 за замовчуванням.

Ну як сказати, що через слабкість, як Шахтар все таки вони вибили)) Ну але так, таке Динамо може і злити


版主 1515

як на мене УЄФА грамотно розпорядилися з переносом Євро;
нічого не стали ускладнювати: тут піджимати, там здвигати, там пізніше стартувати;
просто перенесли на 52 тижні рівно
(хто не може в умі, підрахуйте на калькуляторі)
так це буде не звично, але я особисто не бачу кращого варіанта


Servicant

Как вам новый тренер Динамо? ;)


Tiesto 777


Я в ступорі повному


Servicant

Но уж точно не динамовское сердце зато. И у него точно нет конспектов Лобановского :) Но я думаю, что просто все более-менее толковые тренеры, начиная от Реброва и выше, отказались работать с Игорем и у него не было других вариантов кроме как надеть на себя обноски Шахтёра. Ну или назначить тренером условного Шовковского.


助手 El Nino09FT


Цікаво те, як Луческу погодився прийти в таке Динамо і що він буде з ним робити... Щось беруть сумніви, що Суркіс зараз почне скупляти якісних бразильців



你喜歡的遊戲主題
斯洛伐克 I.1
義大利 I.1
波士尼亞與赫塞哥維納 koga bi vi
波士尼亞與赫塞哥維納 Veliki događa...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sastanak BH Z...
奧地利 Tennis Duel -...
比利時 financien
比利時 Vanalles
亞塞拜然 PPM Translato...
奧地利 Facebook
波士尼亞與赫塞哥維納 Facebook
奧地利 2. Mannschaft...
奧地利 Jerseys?
亞塞拜然 U-17 milli ko...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sms krediti
斯洛伐克 Kohutko Cup I...
斯洛伐克 Gold Cup
斯洛伐克 National Gree...
斯洛伐克 V.168
斯洛伐克 players for G...
斯洛伐克 Pravidla (Ad ...
斯洛伐克 2 zapasy za d...
斯洛伐克 Ligový pohár
斯洛伐克 dresy a vlajk...
斯洛伐克 National Germ...
斯洛伐克 Voľby trénera...
斯洛伐克 DB National I...
斯洛伐克 PPZT:pred a p...
斯洛伐克 F1
斯洛伐克 tranfers
澳大利亞 New F1 manage...
斯洛伐克 organizujem t...
斯洛伐克 transfer
斯洛伐克 Dresy
斯洛伐克 VI.188
斯洛伐克 VI.190
斯洛伐克 VI.196
斯洛伐克 VI.185
斯洛伐克 VI.184
斯洛伐克 VI.180
斯洛伐克 VI.166
斯洛伐克 VI.172
斯洛伐克 VI.168
斯洛伐克 VI.169
斯洛伐克 VI.170
斯洛伐克 VI.173
斯洛伐克 VI.164
斯洛伐克 VI.163
斯洛伐克 VI.127
斯洛伐克 V.85
斯洛伐克 VI.111
斯洛伐克 VI.72
斯洛伐克 VI.109
斯洛伐克 Futbalová Rep...
斯洛伐克 V.253
斯洛伐克 Slovakia Cup ...
斯洛伐克 VI.113
斯洛伐克 Esox lucius f...
斯洛伐克 trgu - trensf...
斯洛伐克 V.160
斯洛伐克 Klubové vlajk...
斯洛伐克 Vytvorenie kl...
斯洛伐克 V.248
斯洛伐克 VI.143
斯洛伐克 VI.146
斯洛伐克 V.170
斯洛伐克 V.232
斯洛伐克 Žilinska fotb...
斯洛伐克 V.252
斯洛伐克 V.255
斯洛伐克 V.247
斯洛伐克 VI.96
斯洛伐克 V.223
斯洛伐克 VI.9
斯洛伐克 Kto ma najvac...
斯洛伐克 V.230
斯洛伐克 V.133
斯洛伐克 VI.147
斯洛伐克 V.184
斯洛伐克 uspesnost str...
斯洛伐克 VI.126
斯洛伐克 VI.58
斯洛伐克 VI.51
白俄羅斯 "Клубная супе...
斯洛伐克 V.158 tipovač...
斯洛伐克 V.250
斯洛伐克 VI.80
斯洛伐克 mini champion...
斯洛伐克 V.249
斯洛伐克 V.229
斯洛伐克 V.251
斯洛伐克 Primera Divis...
斯洛伐克 Tímový web
斯洛伐克 VI.160
斯洛伐克 Friendly Matc...
斯洛伐克 VI.156
斯洛伐克 Klubovy web
斯洛伐克 V.127
斯洛伐克 Futbalova Rep...
斯洛伐克 Taktiky
斯洛伐克 Tréning hráčo...
斯洛伐克 SVK Repre - F...
斯洛伐克 VI.145
斯洛伐克 Stažnosti na ...
斯洛伐克 VI.106
斯洛伐克 futbal
斯洛伐克 Design-logo-d...
斯洛伐克 V.208
斯洛伐克 V.189
斯洛伐克 stadio
斯洛伐克 VI.149
斯洛伐克 VI.125
斯洛伐克 VI.88
斯洛伐克 V.176
斯洛伐克 SILA TÍMU
斯洛伐克 VI.103
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 super zápasy
斯洛伐克 Ponuky generá...
斯洛伐克 Slovenské Sup...
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 stavanie záze...
斯洛伐克 Tipovacia súť...
斯洛伐克 V.172
斯洛伐克 pro evolution...
斯洛伐克 Corgoň liga a...
斯洛伐克 VI.138
斯洛伐克 2x zaspievaná...
斯洛伐克 Tvorba Loga
斯洛伐克 A.C.A.B. CUP
斯洛伐克 Najlepší stre...
斯洛伐克 Šlapak
斯洛伐克 V.201
斯洛伐克 VI.154
斯洛伐克 VI.142
斯洛伐克 Horna nitra C...
斯洛伐克 VI.148
斯洛伐克 VI.97
斯洛伐克 VI.144
斯洛伐克 Súťaž o 40 kr...
斯洛伐克 VI.112
斯洛伐克 MS vo Futbale...
斯洛伐克 kupovanie zam...
斯洛伐克 Hlasovanie - ...
斯洛伐克 V.242
斯洛伐克 Priatelsky du...
斯洛伐克 ZAPASY PRIJMA...
斯洛伐克 PPMliga-turna...
斯洛伐克 Majstrovstvá ...
斯洛伐克 V.178
斯洛伐克 IV.24 Ligové ...
斯洛伐克 VI.128
斯洛伐克 VI.54
斯洛伐克 Turnaj - UEFA...
斯洛伐克 Turnaj - Prem...
斯洛伐克 Liga majstrov
斯洛伐克 VI.110
斯洛伐克 V.146
澳大利亞 Last Letter -...
斯洛伐克 V.256
斯洛伐克 VI.114
斯洛伐克 V.225
斯洛伐克 VI.92
斯洛伐克 V.246
斯洛伐克 V.239
斯洛伐克 V.237
最新主題