toto je čo?
Slovenský užívatel:
img.egamer.cz/uploads/540...
Nemecký užívatel:
img.egamer.cz/uploads/308...
選擇國家: |
![]() |
斯洛伐克 |
tak hlasim chybu este raz...teraz mi pri dueli uz vobec neukazuje a nezapocitava optimalni rezani zatacek a technicku zrucnost,pritom ich mam natrenovane full na 10...a mam aktivovany premium profesional,ale ten cas na dotankovanie sa taha velmi pomalym tempom...mozte sa na to pozriet? dakujem
když kliknu na statistiku v závodech a dám seřadit podle bodů prestiže, tak mi naběhne toto:
We're sorry request couldn't be processed
Unable to resolve the request "".$link_sort2."".
We're sorry request couldn't be processed
Unable to resolve the request "".$link_sort2."".
Tam se ti zobrazuje pouze 30 nejlepších vlastností,pokud máš vyšší,tyto nižší vlastnosti se nezapočítávají. Součet je vždy 30,si to spočítej

chcem sa opýtať či je jedno koľko mám výdrže. výdrž zvyšuje/znižuje výkon v dueli alebo ide len oto aby som tam mal niečo ?
chcem sa sputat ci by sa v novej verzii dal urobyt aj nieaky trh, aukcia alebo nieco podobne de by si hraci medzi sebou mohli drazit sucaste z aut mislim ze by to bolo zazivnejsie nez je to teraz je to nuda ta hra chcelo by to nieco lebo ma vela nedostatkov bude sa stym v blizkej buducnosti nieco robyt? vedel by mi nato niekto zodpovedat a dufam ze sa to rata ako chiba ked ze je to hra a ludia sa nanich maju zabavat keby to bolo na viac stilu ako je hokej alebo ten futbal tam je to dobre stym trhom a nie ze sa auta otvaraju po lvl ale dat ich za zvicene ceny do aukcie mozte niekto zhodnotit moju mislienku?
Potřebuji koupit, najmout dobrého jezdce!!! Já jsem nemehlo
))

Nerozumiem jednej veci. Preco mne pri dueloch nepouziva zazemie? Mam garaz na 9 a este som nevidel, ze by pri pretekoch bola pouzita. Ani ked vyzivam jazdca na duel ja (im to zaratava vzdy) a ani ked vyzvu mna.
Zázemí se počítá,pouze když jedeš doma. Někdy je ale soupeř dost silný a porazí tě i přes to tvé zázemí. Jinak při Závodech se zázemí nepočítá nikomu a při Žebříčkovém duelu tuším též ne.
neviem ci je to chyba alebo to tak naozaj ze motor V4 1.0 64KW stoji 231 420 ??? lebo je to podla mna dost velky skok ked 0.1 61KW stoji 23 100
chyba to není,je to jen úlet
( se podívej na ostatní věci,stojí podobně
(


mě nenadávej,jsem jen obyčejný jezdec jako ostatní
já to nevymyslel


když jsi šikovný,dá se na to za 1-2 dny našetřit,musíš ale jezdit duely,závody,plnit úkoly,vše je možné

你喜歡的遊戲主題
最新主題