選擇國家: |
![]() |
比利時 |
Sorry Z@ck je had de zege meer dan verdient. Ik had zelfs niet kunnen hopen op een punt. 1 ding was ik wel sterker en dat was de vrije trappen.
Matchen dat ik denk en moet de 3 punten pakken haal ik meestal niets en de matchen dat ik denk te verliezen, win ik of speel ik gelijk echt raar maar ja.
Matchen dat ik denk en moet de 3 punten pakken haal ik meestal niets en de matchen dat ik denk te verliezen, win ik of speel ik gelijk echt raar maar ja.
Achja is maar een spel maar idd zoals je zegt als je het niet verwacht haal je de punten
Is nog meer geluk in dit spel nu dan wat anders

Is nog meer geluk in dit spel nu dan wat anders

Oef, na 72 minuten en 4 keer op het kader te schieten dan toch de 1-0 eindstand. Het was weer een schiettent vandaag, alleen serieus naast doel meestal. Gelukkig nam ik wat minder risico door op normaal te spelen.
Man man nu verdien ik te verliezen en verlies ik ook, wanneer krijg ik nu eindelijk ook eens punten als ik moet verliezen?

Ik blijf meedraaien in de kopgroep. Vooral op verplaatsing doe ik he tminder goed. Daar moet ik dus nog iets voor vinden denk ik. Thuis gaat het wel goed.
Dat is een goede uitspraak.
Die moet ik onthouden - haha
Die moet ik onthouden - haha

pff, weeral maar eens 0-0, de vierde keer al op 8 wedstrijden. En zo blijven we 7 punten uit 8 wedstrijden in de degradatiezone bengelen. Een doelpuntensaldo van 2-4 na 8 wedstrijden :s En dat nadat ik vorig seizoen zo ongeveer het meeste doelpunten in België maakte.
1-1 na een rare match, op het centrale middenveld haalt Standard meer balbezit met 3 spelers die misschien in mijn Bploeg zouden staan, terwijl bij mij daar mijn 3 sterkste spelers van de ploeg staan. Dat zijn gewoon de kuren van de engine waarschijnlijk, maar als ik op 1 plaats meer balbezit moet hebben, is het wel op het centrale middenveld, zotte engineberekening weer.
Jeuj, op de eerste plaats. Dat kan ik wel gewend worden. Maar ik heb verplaatsingen naar punkrist en brotherke voor de boeg. Dat wordt zwaar.
Het is toch
Ik verlies punten als ik moet winnen en als ik moet verliezen krijg ik niets terug

Ik verlies punten als ik moet winnen en als ik moet verliezen krijg ik niets terug

你喜歡的遊戲主題
最新主題