
選擇國家: |
![]() |
芬蘭 |
Millasia konkareita teiltä löytyy jengistä. Ite tuossa tilastoja plärätessä satuin huomaamaan, että 19-vuotias mokkeni Aleksi Rouhiainen on torjunut palloja tolppien välissä 165 ottelun verran, kilpaottelut siis kyseessä. Tuo määrä on joukkueessani ylivoimaisesti eniten

Maalivahtini Leo Pajari ollu kentällä 221 sarjaottelussa maalissa, iskeny niissä 7 maalia ja laukonu kohti vastustajan maalia 7 kertaa
(ekalla kaudella ollu mun rankkarispesialisti). Muita yli 200 ottelun ylittäjiä on Alexander Pisvejc, ottelumäärällä 216.

Kaltiola on vetänyt 234 matsia joukkueessa. Muutaman kauden kaveri on kyllä pelannut vain 10-15 / peli.
Täältä löytyy kaksi: Paul Isohanni , 214 pelattuna, siirtyi tämän kauden alussa kun rupesi ikä jo painamaan.
Ja Kimmo Kauppinen , joka on 204 ottelussa mättänyt huikeat 117 maalia. Kauppinen kuuluu yhä joukkueen tukipilareihin, tällä kaudella 13 ottelua ja 7 maalia.
Ja Kimmo Kauppinen , joka on 204 ottelussa mättänyt huikeat 117 maalia. Kauppinen kuuluu yhä joukkueen tukipilareihin, tällä kaudella 13 ottelua ja 7 maalia.
Löytyy 273 matsia pelannut (nykyinen vasen laituri). Muita en edes katsonut, koska sormituntumakin sanoo, etteivät pääse lähelle.
Joni Juusola pelannut 249 matsia tähä mennessä. Ja löytyi vielä 4 heppua jotka ylittäneet 200 matsin rajan.
Alkuperäispelaaja Daniel Karkkonen on pelannut TPV:een riveissä 224 sarjaottelua ja 34 muuta kilpaottelua (Kansallinen cup, Liiga cup ja Superliiga cup). Näihin yhteensä 258 peliin Karkkonen on tehnyt yhteensä 178 maalia, joista 142 maalia liigassa. Myös Joni Stigell on pelannut 215 sarjamatsia.
Kysymys: Mikä on ollu teillä suurin oheistilan kulumisesta johtuva korjauskustannus?
Mulle tuli tänään uutinen, että oheistilaa jouduttii korjaamaan ja hinnaksi muodostui vajaa 1,2 miljoonaa.
Mulle tuli tänään uutinen, että oheistilaa jouduttii korjaamaan ja hinnaksi muodostui vajaa 1,2 miljoonaa.
你喜歡的遊戲主題
最新主題